Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja 15 minut temu przedłużyłem umowę na 13 miesięcy. Stała cena za pakiet Prestiż HD+ - 118 zł (cały okres umowy) plus 10 zł (zniżka 50%) za Pace PVR HD przez 10 miesięcy.

Rozmawiając z konsultantem zapomniałem powiedzieć, że będę chciał wziąć Multiroom'a. Czy wogóle są jakieś promocje na tą usługę podczas przedłużania umowy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon dzis rano z propozycją 18 miesieczna umowa po 44.90 na 15 miesiecy i 3 miesiace pelna stawka pakiet optimum i dekoder bez zmian strong. Oczywiście wypowiedzenie wysłałem , umowa wygasa pod koniec listopada.

Do nas dzisiaj rano tez dzwonili (wypowiedzenie dostali tydzien temu), i zaproponowali nam to samo: 18 miesiecy, 15 zanizka 30% na Optimum i 50% znizki przez 18 miesiecy na Cyfra+ i/lub HBO :crazy:. Czyli bez zmian, bo to samo oferowali nam tydzien temu - zawracaja tylko glowe tymi telefonami. :/

 

Umowa na 18 miesiecy mnie wogole nie interesuje poniewaz gdy sie ona skonczy to bedzie to srodek roku i wtedy trudno bedzie cos ciekawego utargowac. Czekam na propozycje 13 miesiecznej umowy, ewentualnie na 24 miesiace jesli beda bardzo dobre ceny.

 

 

GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co niektórzy piszą coś o dużych wymaganiach co do opustów ze strony abonentów. To nie tak, abonenci mają rację. Cyfra+ jest NAJDROŻSZĄ platformą w Europie i tyle. Cena 90 zł za najwyższy pakiet, czyli Prestiż HD+, jest maksymalną do zaakceptowania biorąc oczywiście pod uwagę zawartość, jakość oferty no i nasze polskie realia. W grudniu będzie taka cena nie zapomnijcie tylko wysłać wypowiedzeń. Ja do tej pory płaciłem za ten pakiet 83,90, umowa na 12 miesięcy, mam od nich tylko kartę do własnego tunera. Wypowiedzenie już wysłałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie upadłem na głowę, jeżeli dla Ciebie Orange jest coś warte no to kwestia gustu, dla mnie to to samo co prezentuje swoim poziomem Telekomunikacja Polska, a pakiet Canal+? to chyba podobnie, mam od niepamiętnych czasów a jakbym miał powiedzieć co tam oglądałem to chyba byłoby ciężko, no ale to równiez kwestia gustu i preferencji. Generalnie zbyt latwo poddajemy sie pewnej polityce cenowej prowadzonej w ścisłym porozumieniu przez wszystkie platformy, ale to już chyba inna bajka. napiszę jeszcze raz - koniecznie wypowiedzcie umowy z Cyfrą+, nawet gdybyście mieli wrócić po otrzymaniu satysfakcjonującej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przedłużałem umowę 3 raz w zeszłym roku i mam ją do końca stycznia 2011. Wypowiedzenie wysłałem 2 tyg temu i narazie się nie odezwali. Zobaczymy, co zaproponują:) W niedzielę jak byłem po moduł, to gościu w APS powiedział, że jestem na wypowiedzeniu, bo widzi w programie i chce mi zaproponować przedłużenie i tu uwaga na warunkach jak dla nowego:) Myślałem, że spadne z tego krzesełka. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valdir myślisz że jest jakiś układ? swego czasu branża budowlana mocno dostała po kieszeni jak ich urząd antymonopolowy prześwietlił, myślisz żeby ryzykowali? Ja wypowiedzenie jak zwykle napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mialem telefon od C+, tymczasowo przedluzylem umowe o 13 miesiecy* z 30% znizka.

 

* Umowa konczyla mi sie z koncem Listopada, nowa trwa od Grudnia i C+ nazywa ja "Miesiac na probe", gdzie do konca Grudnia mozemy zmienic pakiet na inny (np. z lepsza promocja) lub zakonczyc umowe.

 

Na razie jestem zadowolony, w Grudniu zobaczymy co beda mieli do zaoferowania - bedziemy sie targowac od nowa, czekam tylko na jakies super promocje. :)

 

PS

W tej chwili wszystkich strasza umowami na 19 miesiecy.

 

GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dziś znów dzwonili w sprawie Multipakietu (czwarty raz) - na pytanie po co Pan dzwoni jak na MP nie ma ofert konsultant zgłupiał... i zasłonił się błędem systemu. Ale zapytałem o swoją umowę, którą chcę przedłużyć (obowiązuje do końca grudnia) - ciągle 20% rabatu na 15 mies, umowa na 18 mies. Wg. konsultanta umowa 13-miesięczna jest niemożliwa. Podziękowałem grzecznie i czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ciągle 20% rabatu na 15 mies, umowa na 18 mies. Wg. konsultanta umowa 13-miesięczna jest niemożliwa. Podziękowałem grzecznie i czekam.

Nie rozumiem dlaczego C+ tak miesza z tymi ofertami. Przedluzenie umowy na 13 miesiecy dostalem dzisiaj (dwie godziny temu).

 

Rok temu gdy przedluzalem umowe tez mi mowili kilka razy ze nie ma oferty na 13 tylko na 18 miesiecy - wtedy powiedzialem im ze moj sasiad dostal wczoraj na 13 miesiecy (co nie bylo prawda, wiedzialem tylko o umowach na 13 miesiecy za 50% z forum internetowego). Minute pozniej dostalem oferta na 13 miesiecy.

 

W tym roku przy kazdym telefonie z C+ w kolko powtarzaja ze oferty takie jak rok temu juz sie nigdy nie powtorza poniewaz sa teraz dodatkowe kanaly Polsatu. Ja mowie ze nie chce na 18 miesiecy i chce wiecej niz 30% znizki, a oni znowu ze jest Polsat, i tak w kolko.

 

Teraz czekam na promocje swiateczne w Grudniu.

 

GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mialem telefon od C+, tymczasowo przedluzylem umowe o 13 miesiecy* z 30% znizka.

 

* Umowa konczyla mi sie z koncem Listopada, nowa trwa od Grudnia i C+ nazywa ja "Miesiac na probe", gdzie do konca Grudnia mozemy zmienic pakiet na inny (np. z lepsza promocja) lub zakonczyc umowe.

 

Na razie jestem zadowolony, w Grudniu zobaczymy co beda mieli do zaoferowania - bedziemy sie targowac od nowa, czekam tylko na jakies super promocje. :)

 

PS

W tej chwili wszystkich strasza umowami na 19 miesiecy.

 

GB

 

No bo takie od jutra będą. Gratuluję decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy inaczej jak widać zwykle warto WYPOWIEDZIEĆ UMOWĘ miesiąc przed i czekać na ofertę "POWRÓT" która jest lepsza od standardowego przedłużenia.

 

 

Czy jak wypowiada się umowe i potem dzwonią z przedłużeniem na tzw. "Powrót" to trzeba od nowa iść do obsługi Cyfry+ i podpisywać wszystkie umowy na nowo z weryfikacją dowodu osobistego itp. itd. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy inaczej jak widać zwykle warto WYPOWIEDZIEĆ UMOWĘ miesiąc przed i czekać na ofertę "POWRÓT" która jest lepsza od standardowego przedłużenia.

 

 

Czy jak wypowiada się umowe i potem dzwonią z przedłużeniem na tzw. "Powrót" to trzeba od nowa iść do obsługi Cyfry+ i podpisywać wszystkie umowy na nowo z weryfikacją dowodu osobistego itp. itd. ?

 

Nie. Wszystko załatwiasz telefonicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedłużyłem umowe (pisałem o tym wcześniej) na takich warunkach:

Pakiet Prestiż HD+ cena 118 zł przez 13 miesięcy

Dekoder 10 zł przez 10 miesięcy i 20 zł przez 3 miesiące.

Oferta mi się od razu spodobała dlatego przedłużyłem.

Jednak tknięty przeczuciem napisałem do Cyfry o potwierdzenie. Ku mojemu zdziwieniu dostałem odpowiedź:

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że na opłatę abonamentowa składają się naliczenia za:

- pakiet Prestiż HD+ 30% zniżki na okres 10 miesięcy

- dekoder HD PVR 50% znizki na okres 13 miesięcy

Jednocześnie informuję, iż Umowa została zawarta na okres 13 miesięcy, czyli do 31 grudnia 2011 roku.

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Nie mam zamiaru być oszukiwany, dlatego odpisałem, że rezygnuje z przedłużenia umowy.

Rozumiem, że mam takie prawo przez 30 dni od przedłużenia.

Czy mam rację :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam miesiąc na próbę, przedłużyłem umowę na 13m-cy z opcją rozwiązania lub zamiany na lepsze warunki (jeśli będą )do końca listopada. Dali mi kompakt+ i C+ za 54,46. Zastanawiam się czy do końca listopada będą lepsze promocje dla przedłużających niż mam obecnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów dzwonili do mnie w związku z końcem umowy o Multipakiet :woot: ale podpytałem o moją umowę na warunkach, które obowiązują od dziś, i:

- dłuższa o 1 miesiąć (19 mies.),

- cena taka sama (71 zł z groszami średnio przez całą umowę) jak w październiku,

- PVR za 15 zł przez bodajże rok (w październiku dawali za darmo).

Z uporem maniaka konsultantka powtarzała, że nie ma umów 13-to miesięcznych.

Chodzi mi o Kompakt HD+, zadowlę się ceną do 60 zł ale gdzie tam, chcę gruszek na wierzbie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...