Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również dziś usłyszłałem w słuchawce telefonu to samo.Ale po chwili przedctawiłem panu ile co może kosztować :) więc zaproponował mi te 14 zł za hbo.Ale wciąż się zastanawiam czy te kanały są tyle warte.

Nie ma się co zastanawiać, HBO za taką cenę powinieneś bez myślenia brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po nieudanych próbach wywalczenia Prestiżowego HD za 119zł postanowiłem zaczekać aż sami zadzwonią. I zadzwonili... Pierwsza oferta przed południem 119 zł umowa na 13 miesięcy, dekoder PVR za darmo. Postanowiłem się skonsultować z drugą połową;) Po południu drugi telefon od Cyfry i już tak różowo nie było. Prestiżowy HD za 119 zł dekoder za 20 zł i umowa na 18 miesięcy;( Powiedziałem że się zastanowię. Da się teraz wyciągnąć coś więcej niż ta pierwsza propozycja???

 

Oddzwoń na 22 310 45 46 i powiedz, że zaproponowano Ci taką ofertę i chcesz z niej skorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziś usłyszłałem w słuchawce telefonu to samo.Ale po chwili przedctawiłem panu ile co może kosztować :) więc zaproponował mi te 14 zł za hbo.Ale wciąż się zastanawiam czy te kanały są tyle warte.

Nie ma się co zastanawiać, HBO za taką cenę powinieneś bez myślenia brać.

 

Mi wychodzi za HBO średnio 7,50/m-c (bez żadnej promocji, po prostu: włączanie/wyłączanie+bloker), i tak się zastanawiam czy to HBO jest warte te 7,50/m-c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą dzwonił do mnie konsultant i zaproponował mi HBO za 19,90 czyli 30% taniej w promocji przez 6 miesięcy i do końca miesiąca gratis.Powiedziałem mu że jak dostanę 50% upustu to biorę od razu ale on stwierdził że ta promocja była wcześniej i teraz nie może mi tego zaoferować!Powiedziałem że jak zalatwi 50% zniżki to niech zadzwoni!Jak myślicie zadzwonią?Mieliście taki przypadek?Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddzwoń na 22 310 45 46 i powiedz, że zaproponowano Ci taką ofertę i chcesz z niej skorzystać.

 

 

Dzięki Kolego za podpowiedź. Zadzwoniłem i dostałem czego chciałem;) Prestiżowy HD za 119 zł dekoder za darmo umowa na 13 miesiecy. Na tym mi zależało. Przynajmniej teraz jeszcze mistrzostwa w HD sobie pooglądam;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj przedłużyłem umowę na następujących warunkach:

1. Umowa na okres 13 miesięcy

2. Pakiet komfortowy+ 44,73zł. przez cały okres umowy (czyli zniżka 30%)

3. Pakiet 5 kanałów HD 0zł. przez cały okres umowy

4. Dekoder Pace PVR HD 0zł. przez cały okres umowy wynajem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliżałem się do końca umowy (lipiec 2010). Miałem kilka dziwnych telefonów w stylu HBO za 29 zł/mc, to co mam teraz czyli Komfort+ z C+, C+HD i wynajmem dekodera za 98 zł/mc na 18 m-cy czego oczywiście nie przyjąłem. Wczoraj zadzwoniłem sam na 22 310 45 46 i dostałem Prestiż+HD za 119,90 i dekoder Phila PVR za free na 18 m-cy. Chciałem na 13 ale się nie zgodzili. Przynajmniej załapię się na promocję świąteczną w 2011r. ;-) - jeśli cyfra będzie miała wtedy prawa do piłki takie jak teraz. Pozdrow dla forumowiczów. Wymieniając się informacjami możemy więcej ..... zyskać dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja po 3 dniach negocjowania dostałem, podobnie jak pablo1974:

 

nie brałeś HD mix-a ? jak oni to teraz wyceniają ?

 

lepiej 5xhd za free a potem zmiana na mixa za 8 zeta - to jest teraz najtańsze rozwiązanie

 

Dokładnie, a i tak będę płacił gdzieś z 90 zł bo: Orange (10zł) + Mezzo (4 zł) + BBC HD (5 zł) :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed negocjacjami wysłałem maila z moimi oczekiwaniami:

Komfortowy

HBO

Canal+

BBC HD

Pace 500GB

za 78 zł na 13 m-cy

podobne można dostać w N

 

może chwyt z N pomoże

ciekawe co Oni na to?

Pozdrawiam

 

Pewnie nie znają oferty N i nie wiedzą że Nka nie daje Canal+. Sprytny jesteś ale myślę że jesli poświęcisz trochę czasu na weryfikację postów z kilkunastu ostatnich dnia to zauważysz że oni podbiją do minimum 90 zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed negocjacjami wysłałem maila z moimi oczekiwaniami:

Komfortowy

HBO

Canal+

BBC HD

Pace 500GB

za 78 zł na 13 m-cy

podobne można dostać w N

 

może chwyt z N pomoże

ciekawe co Oni na to?

Pozdrawiam

 

Pewnie nie znają oferty N i nie wiedzą że Nka nie daje Canal+. Sprytny jesteś ale myślę że jesli poświęcisz trochę czasu na weryfikację postów z kilkunastu ostatnich dnia to zauważysz że oni podbiją do minimum 90 zeta

 

z C+ mogę zrezygnować na rzecz HDMIX, ale z ceny nie. Najwyżej wypowiedzenie i w ostateczności N-ka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...