Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

komf 44,90, c+ 19,90, c+HD? 4,20, NG HD 3,50, AP HD 3,50 = 76zł - to chyba najtaniej wyjdzie.

Takie jeszcze pytanko małe-ile jest parawdy wtym że HBO można dostać nawet za 9.90? Bo i takich wypowiedzi na forum niebrakuje...

Wiesz, blu_voyager ją dostał jako jedyny, więc sam rozumiesz..... a tak poważnie, nie ma takiej oferty i jak już pisałem pewnie dostał zniżkę 10zł na c+, która połączyła się ze zniżką którą już miał w systemie. A na HBO dostał drugie 10zł zniżki i teraz mu się wydaje, że HBO ma za 9,90. Nie ma sensu więcej o tym pisać. On ma swoje zdanie, i nie ważne że mija się z prawdą.

Czy warto skorzystać? Zestaw do odbioru za free pakiet podstawowy + canal + za 39,80 miesięcznie umowa na 18 miesięcy?

przy przedłużaniu możesz to samo dostać za 34,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie.Czy jeśli telefonicznie przedłuży się umowę z Cyfrą przed terminem upływu umowy to przedłużenie działa od momento rozmowy telefonicznej czy dodaje się do pierwotnej ? Ile wcześniej można zmienić umowę przed upływem starej?oraz czy jeśli obecnie w pakiecie HBO jest taniej (19.90 na 6 msc) i będzie się chciało zrezygnować po upływie tego terminu czy istnieje w ogóle możliwośc wytargowania ponownego jakiegoś rabatu aby nie płacić 29.90 ?

Z góry dziekuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mścisław >> Wy macie teraz jakąś akcje oferowania HBO albo Canal+ z 50% upustem na 4 miesiące, czy to jest jakaś ściema waszych pracowników z firmy zewnętrznej, bo ja ostatnio miałem telefon z Cyfry+ właśnie z taką propozycją. Uwielbiam te teksty konsultantów Cyfry+ typu " został pan wylosowany do otrzymania 50% upustu", albo "Ta oferta jest przygotowana specjalnie dla pana jako że jest pan naszym stałym klientem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tekst który Ci zaserwowano, to kanon sprzedażowy więc spokojnie heh

co do promocji, proponowanego Ci rabatu, to jest obowiązujący na chwilę obecną [ 4 miesiące 50% upust ]

 

seba799 :

 

1.zmienić, tj. negocjować kolejne warunki przedłużeniowe możesz najwcześniej na 3 miesiące przed końcem okresu minimalnego

2. przedłużenie i związane z tym rabaty przeważnie wchodzą z miesiącem kolejnym od miesiąca w którym taką rozmowe przeprowadzisz

3. co do zmiany tj. odłączenia opcji premium w zasadzie nie ma ograniczeń, choć pojawiają się promo z obowiązkiem utrzymywania, więc poprostu musisz zapytać.

4. Jezeli rabat Ci się skonczy, minie okres zniżki, to możesz jak najbardziej starać się o kolejny rabat, przy czym nie możesz otrzymać tego samego rabatu [ chodzi o wpis systemowy, mniejsza ] który już wcześniej otrzymałeś. Rabaty zmieniają się dość często, więc szansa że za pół roku będzie identynczny jest niewielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tekst który Ci zaserwowano, to kanon sprzedażowy więc spokojnie heh

co do promocji, proponowanego Ci rabatu, to jest obowiązujący na chwilę obecną [ 4 miesiące 50% upust ]

 

seba799 :

 

1.zmienić, tj. negocjować kolejne warunki przedłużeniowe możesz najwcześniej na 3 miesiące przed końcem okresu minimalnego

2. przedłużenie i związane z tym rabaty przeważnie wchodzą z miesiącem kolejnym od miesiąca w którym taką rozmowe przeprowadzisz

3. co do zmiany tj. odłączenia opcji premium w zasadzie nie ma ograniczeń, choć pojawiają się promo z obowiązkiem utrzymywania, więc poprostu musisz zapytać.

4. Jezeli rabat Ci się skonczy, minie okres zniżki, to możesz jak najbardziej starać się o kolejny rabat, przy czym nie możesz otrzymać tego samego rabatu [ chodzi o wpis systemowy, mniejsza ] który już wcześniej otrzymałeś. Rabaty zmieniają się dość często, więc szansa że za pół roku będzie identynczny jest niewielka

dzięki za info.A co do pytania o przedłużenie np: taka sytuacja" pierwotna umowa podpisana w 04.2009 na 13 msc. telefonicznie negocjowana w lutym2010 na kolejne13msc .Czy okres umowny to 13 mc od 05.2010 kiedy powinna sie tata skonczyć czy od rozmowy tel. 02.2010. pytanie dlatego bo ewentuanie chciałbym wiedzieć jak przedłuzac aby koniec umowy byl w korzystnym msc.(grudzien)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zarzucaj mi kłamstwa!!! Pisz sobie, ze to niemożliwe, ale nie mów że jestem kłamcą bo to jest już oszczerstwo. Prosze moda o interwencję, bo to już przekracza pewne granice.

 

Co się tak rzucasz? Gdzie ja Ci zarzucam kłamstwo? Czytaj ze zrozumieniem. Nie napisałem że kłamiesz, tylko mijasz się z prawdą, a to różnica, bo mijać się z prawdą można nieświadomie. Kłamstwo to jest coś co się robi świadomie. Rozumiesz tą drobną różnicę? Weź pod uwagę, że gdyby była możliwość uzyskania HBO za 9,90, to prędzej czy później inny abonent by o tym napisał, ale z tego co zauważyłem to jesteś jedyny. Granice Ty przekraczałeś już nie raz w stosunku do mnie. Mam wrażenie, że kierujesz się tymi swoimi stereotypami, o których wspomniałeś.

 

Witam.Mam pytanie.Czy jeśli telefonicznie przedłuży się umowę z Cyfrą przed terminem upływu umowy to przedłużenie działa od momento rozmowy telefonicznej czy dodaje się do pierwotnej ?

 

Są różne oferty, jedne skracają poprzedni okres minimalny inne nie. Obecnie większość ofert nie skraca (a te które skracają, możemy dawać tylko w ostatnim miesiącu umowy, więc na jedno wychodzi), więc okres umowy sumuje się, ale zniżki zawsze wchodzą od następnego mc. Na pozostałe pytania odpowiedział terra incognita.

 

co do promocji, proponowanego Ci rabatu, to jest obowiązujący na chwilę obecną [ 4 miesiące 50% upust ]

 

Widziałem, że w systemie nadal jest dostępny, ale jesteś pewien, że nadal można go dawać, bo coś mi się obiło o oczy, że już nie można. Ale nie mój dział, więc mogę się mylić.

 

mścisław wiesz juz może co od jutra?

 

Nie wiem, niestety nigdy tego nie wiemy, dowiadujemy się dopiero danego dnia kiedy oferta wchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, Ty ciągle swoje. Ale tak jak ja Ci nie zabronię pisania, tak i ty nie zabronisz mi.

A tak, na marginesie, czym ja Cię obraziłem? Nie przesadzasz trochę?

Skonczcie te dyskusje ; jestes jedynym abonentem ktoremu udalo sie to ugrac ; ja zrezygnowalem z Cyfry+ pare dni temu poczekam na start ligi moze bedzie cos lepszego. A HBO za 14,95 jeszcze kiedys o takiej cenie mozna bylo pomarzyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, Ty ciągle swoje. Ale tak jak ja Ci nie zabronię pisania, tak i ty nie zabronisz mi.

A tak, na marginesie, czym ja Cię obraziłem? Nie przesadzasz trochę?

Skonczcie te dyskusje ; jestes jedynym abonentem ktoremu udalo sie to ugrac ; ja zrezygnowalem z Cyfry+ pare dni temu poczekam na start ligi moze bedzie cos lepszego. A HBO za 14,95 jeszcze kiedys o takiej cenie mozna bylo pomarzyc

 

50% upust był już wprowadzony rok temu dla klientów, którzy brali promocje grudniową z 2008roku. Wtedy klient otrzymywał do końca kwietnia HBO, Cinemax i Filmbox gratis. Pamiętam, że w kwietniu 2009roku konsultanci dzwonili do wszystkich i proponowali 50% upustu chyba przez 6 miesięcy na wybraną opcję z tych trzech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam te czasy jak człowiek płacił 105zł za DEKODER SD *wynajem ) Komfortowy+,C+ SD i nie marudził a teraz macie pełny pakiet za 120 wraz w dekoderem HD PVR i jeszcze wam źle

 

Ach i mamy byc szczesliwi?? Tylko wiesz to nie dobre serce cyfry tylko realia rynkowe i zasluga konkurencji. Bo gdyby cyfra miala by cos do powiedzenia dalej by chcieli ten pierwszy wariant. Wiec gadanie ze powinismy byc wdzieczni i przyjmowac to z pochylona glowa i wdziecznoscia to raczej w snach zarzadu cyfry :P

 

Jesli ma byc lepiej dla klientow a nie dla cyfry to wlasnie marudzenie to podstawa, bo inaczej sam klient sobie szkodzi :P Zreszta sama cyfra to na siebie sprowadzila, gdyz jak widac ten kto marudzi, narzeka i twardo negocjuje ma najlepsze oferty. Wiec ten kto nie marudzi to [beep] ktrego cyfra bez skropolow bedzie naliczacac zgodnie z cenikem czasem i pare lat :P

 

Naprawde nie rozumiem skad biora sie takie naiwne komentarze, szczegolnie w tym temacie. Chyba ze pracujesz w cyfrze w dziale Public Relations :PPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomijając składnie i ortografie, czepiasz się c+ pisząc, że 'bez skrupułów' będzie naliczać normalną stawkę. Nic specjalnego - pokaż mi firmę która tak nie robi.

Masz możliwość negocjacji - a te jak w życiu - walczysz to masz, olewasz i zostajesz z 'niczym'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Aktualnie posiadam dosyć popularną chyba opcję Komfortowy+ wraz z pakietem CANAL+ za 42PLN z darmową dzierżawą dekodera SD na 18m-cy jakoś do maja 2011. Chciałbym za jakąś proporcjonalnie niewielką dopłatą wynegocjować dorzucenie kanałów HD. Najlepiej tych, które mam dostępne w wersji SD. Oczywiście wymagać to będzie wymiany dekodera (najlepiej też jakaś dzierżawa).

 

Czy ktoś zabierał się za coś takiego? Nie wiem jak to ugryźć. Szczególnie, że to w zasadzie dopiero początek umowy i pozycja do negocjacji kiepska. Jakieś rady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwoniłem do C+. Propozycja Prestiżowy+ HD za 119zł, dekoder Pace na 6mies gratis potem 20zł. Pan po drugiej stronie zarzekał się że nie może dać dekodera za 0zł przez całą umowę... Mam szansę coś jeszcze ugrać czy sobie odpuścić?? Jak myślicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferty są stopniowane ; nie znam dokładnie promo, ale jeżeli faktycznie się zarzekał, to można przyjąc to za prawde [ w końcu firmie / kons zależy na aneksie ]

 

musisz wziąć pod uwage to, że jak miałbys złożone wypowiedzenia, to oferta byłaby lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komfortowy - 44,90, C+19,90, C+hd gratis na 18 m-cy, dekoder sd 1 gr na własność, chciałem eurosport hd gratis dodatkowo - nie chcą dać, więc nie wiem brać czy nie brać, bo widzę, że dzisiejsza oferta dla nowych jest generalnie słaba, to pewnie dla obecnych też będzie kiepska... jak jakiś konsultant chce to zapraszam na pw to sie może jakoś dogadamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferty są stopniowane ; nie znam dokładnie promo, ale jeżeli faktycznie się zarzekał, to można przyjąc to za prawde [ w końcu firmie / kons zależy na aneksie ]

 

musisz wziąć pod uwage to, że jak miałbys złożone wypowiedzenia, to oferta byłaby lepsza

 

Dzwoniłem żeby sprawdzić czy moje wypowiedzenie już doszło??? Na razie nie ma. Przy okazji zapytałem o możliwość przedłużenia. Szkoda bo jak nie dadzą dekodera za 0zł przez całą umowę to raczej zrezygnuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...