Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów

 

Mam dwa pytania

 

Pytanie 1

 

Mam aneks od Marca br. czy w trakcie aneksu mogę wziąć Prestiżowy HD+ oraz PVR Darmo w stałej cenie na 24 mies

Jeśli tak to jak to załatwić

 

2 pytanie na Czerwiec wiozłem HBO HD za 600 z+ czyli 6zł czy jak wezmę w/w pakiet mi to 6zł odliczą

 

Pozdrawiam

 

EDIT : Dowiedziałem się już sam

 

Teraz mam :

 

Komfortowy+ 50% taniej przez 11 mies

CANAL+ 50% taniej przez całą umowę

HBO 19,90 przez 6 mies

HD Mix 24,90-16,90zł to się równa dopłata 8zł do końca umowy

PVR HD 0 przez całą umowę

+ W Czerwcu HBO HD na 1 mies gratis za Z+

Umowa liczona od Marca 2010r

 

Jak bym zmienił na PRESTIŻOWY HD+ TO BYM MIAŁ TEN RABAT CO TERAZ NA KOMFORTOWY+ ALE PRZY POWROCIE NA KOMFORTOWY+ TRACĘ RABATY NA OPCJE DODATKOWE. :( (TAKŻE SIĘ NIE OPŁACA)

 

PYTAŁEM TEŻ O RABAT NA PREMIUM HD : JAK BYM ZMIENIŁ Z C+HD NA PREMIUM HD MUSIAŁ BYM PŁACIĆ PEŁNĄ KWOTĘ CZYLI 9ZŁ (UTRATA RABATU NA C+HD)

 

Pozdrawiam Was :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza sie komfortowy kosztowlaby 65 zl.Poprzednio tez mialem podstawowy wiec z kanalów dodatkowych bedzie tylko eurosport 2 HD...i tutaj dziwna sprawa ale sie upewnialem dwa razy, mianowicie w podstawowym nie ma eurosportu 2 a ja bede mial tylko ze eurosport 2 HD a zwyklego nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podpisałem umowę 08.06.2009r. na 13 miesięcy. Mam takie pytanie czy umowa kończy się 08.07.2010r. czy 08.06.2010r.? Na wypowiedzeniu napisałem "w związku z upływem terminu jej obowiązywania, zawartą w dniu 08.06.2009r." I jeszcze jedno czy nr abonenta to jest nr umowy? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem pocztą regulamin akcji ''Cyfra Powrót +" wszystko pisze zgodnie z tym co mi mówił konsultant przez telefon, oprócz Canal + nic o nim nie pisze, a mam kanał uruchomiony, konsultant powiedział że będę za niego płacił 14 zł, jak myślicie czy na Canal + też przyjdzie regulamin, czy mam im wierzyć na słowo? zawsze jak jest potwierdzenie na piśmie to lepiej niż słownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem bardzo ciekawy telefon od Cyfry. Zadzwonili do mnie że w związku z tym że jestem od długiego czasu abonentem mają dla mnie fantastyczną ofertę. Zdziwiłem się trochę bo miesiąc temu przedłużyłem sobie umowę na niezłych warunkach(na dużo lepszych niż obecne promocje) więc spodziewałem się naprawdę czegoś ciekawego. Okazało się że chodzi o paczkę HBO. Z tym że HBO do końca maja gratis a potem do końca mojej umowy za niecałą złotówkę dziennie :shock: Powiedziałem że to żadna promocja bo maj się już kończy a paczka HBO normalnie kosztuje 29 zł więc to dla mnie żadna promocja. Na co pani mi odpowiedziała że "jestem dobrym negocjatorem" :twisted: więc specjanie dla mnie może mi zaproponować limitowaną promocję dla najlepszych abonentów 19.90 za miesiąc. Wysłałem ją na drzewo. Normalnie jak usłyszałem tę promocję to wybuchłem śmiechem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, ale mi chodzi o przedłużenie umowy.

Dostałem takie propozycje:

komfortowy + dekoder pvr hd + 5xhd = 49,90

podstawowy + dekoder pvr hd + ?xhd = 30,03

I właśnie coś tam konsultant mówił że do podstawowego nie będzie 5xhd bo nie ma tam np. animal planet sd itp. a z tego co widzę ludzie tutaj dostają 5xhd do podstawowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...