Skocz do zawartości

Samsung DSB 305G


mimik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kabel będe sprawdzał jutro, wtedy powiem co i jak.

 

Co do kabla tuner-kino, nie mam pojęcia o jakimś swiatlowodzie mówisz, i które to gniazdo w tunerze samsunga?

 

Do kina domowego panasonic sc-ht990 nie mam chwilowo dostępu, sprawdze jutro.

 

Możesz mi podać przykład, jakiego kabla potrzebuję? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem ten tuner okolo miesiaca temu juz nie dzial mi pilot czy jest to podstawa do reklamacji i jak taka reklamacje przeprowadzic zeby miec pilot w miare szybko bo jak sami wiecie w tym tunerze, nie mam mozliwosci uruchomienia go, przelaczenia programu co robic w tej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy z dźwięku DD nici. Zostaje łączenie przez "czincze", będzie stereo.

 

Nie rozumiem, tak drogie kino, porządnej marki i nie można podłączyć dzwięku DD?

 

Narazie mam wszystko podłączone pod AUX 2x chinch i jest stereo.

 

To te kino http://panasonic.pl/oferta.php?prod=3031 może nie dopatrzenie, i jednak jakos da się to podłączyć?

 

edit. a coś takiego :censored:

 

Edycja pitter: wycięty link do Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mariusz90 - skoro piszesz, że nie ma wejścia optycznego to nie można.

 

@hiszpan - o ile się nie mylę, to pilot nie jest objęty gwarancją, kup jakiś zamiennik.

Tylko czy jesteś pewien, że to akurat pilot? Zrób test. Włącz radio na fale "średnie" i zbliż pilot do radia trzymając wciśnięty dowolny klawisz, jeśli jest sprawny w głośnikach powinieneś usłyszeć "trzaski".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok trudno, ostatnie pytanie - czy jest możliwość odbioru na tym tunerze ITV oraz EDUSAT? słyszę tylko dzwięk radia na tych kanałach.

 

I jeszcze jedno, tuner Saumsugna podłączony mam pod tandetny telewizor 14'' Electric CO. Podłączone kablami euro-euro które były razem w zestawie z tunerem, dziwne jest to że na ekranie mam poprostu lekki śnieg, obraz nie jest czysty, a gdy włączę w menu "komponent+rgb" śnieg znika, lecz pojawiają się paski na ekranie, czy to jest już wina tv, czy szukać przyczyny w kablu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pitter

jest to pilot ponieważ tuner na pilot uniwersalny reaguje prawidłowo. niestety po ustawieniu nie ma wszystkich funkcji w pilocie miedzy innymi funkcji "exit" Na chwilę obecną to wystarcza, ale co będzie kiedy trzeba będzie przeprogramować tuner.

czy ktoś z forumowiczów może wie, czy cyfrowy polsat wymieni pilot???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi sie pilot popsuł od Sagema to zadzwoniłem i kazali mi kupić we własnym zakresie i musiałem kupić dałem za niego chyba 40zł...

Ciekawe czy oddadzą mi kaucję 150zł jak im zwrócę dekoder bez pilota...

Jak mi nie będą chcieli zwrócić to im napisze że musiałem kupić sam bo nie chcieli mi przez infolinie wymienić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko Działa, okazał się uszkodzony konwerter na zezie (Astra), stary Golder Interstar zmarł śmiercią naturalną :D, Teraz pytanie, Zamierzam na drugi tuner również zamontować Diseq (HB + A), mam już Twina na HB, teraz przyszła wymiana na konwerter Astry,, Na HB wisi IDLP-40TL+, kupić drugi taki sam? (w sklepie mam do wyboru 2 konwertery za 55zł, ten, TWIN MAXIMUM V-2 Gold Series, który wybrać? Może polecicie coś innego z allegro? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam następujący problem z tunerem. Podczas przełączania kanałów (strzałka w górę lub w dół) samsung z dużą prędkością zmienia kanały do przodu lub do tyłu, zatrzymując się dopiero po kilku minutach. To samo dotyczy podgłaszania lub wyciszania, przeglądania EPG itp. Sądziłem że to wina niesprawnego pilota. Zamówiłem nowy, ale problem trwa nadal. Co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...