Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Fareltrax
Cytat

 

CBS Reality, tematyczna stacja płatnej telewizji, przestanie nadawać w Czechach, na Słowacji i innych rynkach pod koniec roku.

Nie tylko kanały dokumentalne Discovery Science i DTX zakończą nadawanie z końcem roku. Kolejnym programem, który czeka ten sam ruch, jest CBS Reality. Irena Novotná, regionalny menedżer AMC Networks International na Czechy i Słowację, potwierdziła to MediaGuru, dodając, że program zostanie również wycofany w innych krajach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś z tą likwidacją na polskim rynku bym się wstrzymał. Nie ma mowy o Polsce, a z artykułu w Press.pl z dnia 20 października możemy dowiedzieć się, że stacja rezygnuje z polskich programów. https://www.press.pl/tresc/78766,kanal-cbs-reality-rezygnuje-z-produkowania-polskich-programow

Cytat

– Mając na uwadze naszych widzów i partnerów, nieustannie badamy możliwości rozwoju strategii programowej. Obecnie nie planujemy nowych produkcji własnych na rok 2024 – przekazało nam biuro prasowe kanału. Jak dodano: – Emitujemy i nadal będziemy emitować szereg programów true cirme, w tym brytyjskie produkcje własne takie jak m.in. "Koronny dowód", "Żyjąc zbrodnią: Jackie Malton" czy "Żyjąc zbrodnią: Donal MacIntyre".

 

Edytowane przez Michu_97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi, że mnie o to pytasz :) Według mnie gdyby doszło do rebrandingu mielibyśmy taką informację kilka miesięcy wcześniej jak przy Boomerangu czy FOX. Znalazłem także wiadomość z 3 grudnia o nowościach na antenie w artykule Satkuriera. https://satkurier.pl/news/233269/zyjac-zbrodnia-w-grudniu-w-cbs-reality.html

Cytat

W grudniu br. na kanale CBS Reality pojawią się dwie premiery programów o prawdziwych zbrodniach - „Jackie Malton: Żyjąc zbrodnią” i „Donal MacIntyre: Żyjąc zbrodnią”. Godzinne dokumenty przyglądają się ścieżkom kariery dwóch postaci - byłej policjantki ze Scotland Yardu, Jackie Malton („Detektyw Malton kontra zbrodnia” i „Główny podejrzany”), oraz brytyjskiego dziennikarza śledczego i kryminologa Donala MacIntyre'a („Donal MacIntyre: Morderstwo w raju”, „Wypuszczeni, by zabić”, „Koronny dowód”, „Morderstwo na kliknięcie” i „Matki morderców”). Premiery filmów dokumentalnych odbędą się odpowiednio w niedziele, 3 i 10 grudnia br. o godz. 22:00 na kanale CBS Reality.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop To tez nie jest wykluczone. Dwa kanały CBS-u zniknęły z Polski w przeciągu kilku lat od uruchomienia. Pierwszy z kanałów CBS (CBS Drama) zniknął 31 XII 2016 r., Drugi z kanałów CBS (CBS Action) zniknął 31 XII 2019 r. Jak obstawiasz który kanał CBS-u zniknie z Polski ? CBS Reality czy CBS Europa ? Ja obstawiam CBS Europa, gdyż nie ma nic wspólnego z poprzednimi kanałami z Europą w nazwie, dopiero na końcu CBS Reality.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...