Skocz do zawartości

Nowości HD na Cyfrze


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyfra i CP nadają w MPEG2 w więszkości a N w MPEG4 a ciężko jest porównać jedno do drugiego, to się inaczej przelicza i nie wiadomo do końca ile Mbps w MPEG2 odpowiada x Mbps w MPEG4. Porównać można to właściwie tylko własnymi oczyma i na tym samym TV, bo na różnych to bedzie różnie wylądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się, mogę porównać AXN z C+ i N, te z transpondera CP mają mniej ostry obraz, szczególnie widać to na nowych serialach typu Misja: Epidemia czy CSI. Zresztą N-ka od pewnego czasu nie korzysta z dosyłu z Amosa tylko sama sobie dosyła AXN z Eurobirda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie o jakości to nie tutaj, tylko tu: https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=92 :wink:

 

Tutaj chodzi o nowości HD, których jak na mój gust na razie wystarczy. Mamy trzy pozycje (porównywalnie z konkurencją), w przyszłości może HBO HD i MTV HD.

Teraz pora skupić się na dodaniu czegoś w SD. Ale to też nie ten tamat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Z zapowiedzi wynika że w tym roku zostaną dołączone jakieś kanały HD do oferty Cyfry, liczba mnoga wskazuje na minimum 2. Wszelkie informacje na ten temat mile widziane. Mnie bardzo interesuje czy pojawi sie TVP HD z satelity, bo fukcjonalność DVB-T PVR mnie nie interesuje, nie będę zakładał kolejnej anteny, zresztą u nas nadajnik za 2 lata może będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D Jeżeli chodzi o nowe kanały w HD w Cyfrze+ to myślę że mogą to być właśnie TVP HD albo History HD.Jeżeli chodzi o TVP HD to kanał taki sobie same powtórki itp.czasami na żywo lecą mecze.Jeszcze jest na dodatek w kiepskiej jakości.Jak po prawią jakość to jestem za wprowadzeniem tego kanału.W ogóle kanały TVP powinny być dostępne we wszyskich platformach :D Jeżeli chodzi o History HD to właśnie takiego kanału w HD oczekuje.Możliwymi opcjami są moim zdaniem kanały NG Wild HD(Cyfra+ ma wyłącznośc na kanły NG),Aninal Planet HD+DIscowery HD(jestem za jeżeli poprawią jakość tego ostatniego kanału)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe co piszesz kozioł84, ja nie widziałem TVP HD ale sporo czytałem co inni ludzie piszą i zgadza się co do powtórek, że jest ich dużo natomiast jakość to ponoć jest bardzo dobra:-(

Melody Zen HD jest u nas do wzięcia bo Program ma to od 2 miesięcy w swoim portfolio. Ładne widoczki HD z muzą relaksacyjną-ale też sporo powtórek. W Mtv HD też już wszystko widziałem:-) to może cos dla odmiany spokojniejszego:-)

Voom HD też jest do wzięcia bo to też podobnie jak History HD ma w swoim portfolio Chello Zone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wnioskuje ze kolega koziol oglada discovery i TVP HD na naszej ulubinej platofrmie 'n' :D

ma polsacie przy pomocy moduły w fegusonie discovery HD jest brylantowe, moim i nie tylko moim zdnaiem lepiej wypada niz HG HD...

co do TVP HD, to naziemnie DVB-t jakość jest świetna, ramówka pozostawia wiele do zyczenia, ale Rancho w HD w niedziele bezcenne :brawo:

brakuje obecnie EPG, a znaleźć program niesposób,,,,

czekam az 'n' w koncu zaoferuje modul, bo tego ich badziewia nie chce widziec...

 

co do tematu to popieram jak najbardziej przedmowcow tylko do Disc HD, History HD dodał bym jeszcze AXN HD,

Losty i CSI są w stanach w HD..... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... a ja mając kiedyś n myślałem że to Discovery HD tak słabo nadaje. A NG HD faktycznie ostatnio ostro dołuje z jakością, strumień też przycinają ostro, nie wiem co sie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiał bym najpierw History HD ale był bym miło zaskoczony jakby przy okazji dodali w niedługim czasie 2 kanały TVP (z TVPHD) :D Jeżeli chodzi o kanał TVP HD to tutaj jest inna sprawa ponieważ jak by go wprowadzili bez opłat dodatkowych to abonenci Cyfry+ mogli by się domagać aby inne kanały HD(typu HBO HD lub Canal+y HD) były bez dodatkowych opłat.Ale miejmy nadzieje że wprowadzą w końcu dobre kanały HD w naprawde dobrej jakości :D i przede wszyskim bez dodatkowych opłat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ cytrynek, ani Cyfra, ani CP nie dodadzą do pakietów kanałów HD, gdyż niekażdy posiada dekoder HD. Nie sądze, aby ludzie zgodzili się płacić za coś, z czego nie mogliby skorzystać. Dlatego też kanały HD są jako opcja dodatkowa. Co innego N, która ma w swojej ofercie tylko dekodery HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej prawdopodobny scenariusz, to wg mnie Discovery HD i TVP HD (zwłaszcza, że Cyfra mogłaby dogadać się w tej sprawie z N lub Polsatem. Niestety Canal+ przegapił swoją szansę na więcej transponderów po TPSie (skończyło się na jednym... od razu praktycznie skonsumowanym na bieżące potrzeby) - bez tego trudno liczyć na jakieś nowości (History HD, Nat Geo Wild HD, Voom HD czy Mezzo HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...