Skocz do zawartości

BBC Prime


jao
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie pytalem sie bo nie mam mozliwosci odbioru satelitow dalej niz za Astra28,2East. A bardzo mnie ciekawi jakie mozna "za moja sciana" ogladac kanaly, a szczegolnie Turksat (ale tutaj moga byc problemy z odbiorem).

Wiosna sie wszystko zmieni gdy zakupie dluzszy stojak scienny, wtedy wszelkie bariery z niemozliwoscia odbioru znikna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RafiX transponder który podałeś ma bardzo mocny sygnał, nawet na antenie 60 cm. nie było by problemu. BBC Prime jest już zakodowane (stamtąd jest tylko jedna stacja radiowa FTA).

Odnośnie Turksata: on także jest dobrze odbierany, jednak nie wszystkie jego wiązki są skierowane na Europę, transponderów z wiązki "East" skierowanej na Turcję nie będziesz odbierał.

Zarówno HellasSat jak i Turksat odbieram na antenie 90 cm. Mało tego, moja obrotnica pozwala na "dojazd" tylko do 36 st. East, więc wspomniane satelity odbieram z "zeza" (ustawiony na 6 stopni) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możliwy jest odbiór BBC Prime drogą satelitarną, inną niż poprzez Cyfrę+. Czytałem gdzieś o kartach odkodowujących tylko ten kanał. Czy wie ktoś gdzie je mozna dostac?

Legalną kartę na BBC Prime możesz zamówić tutaj:

http://www.bbcprime.com/channelInfo.asp ... hannelinfo

Potrzebny będzie tuner z czytnikiem kart lub modułem obsługującym Viaccess.

 

PS. Do Moderatorów - ten link to nie jest sklep TV-SAT (w znaczeniu "inny niż Hollex"), tylko strona BBC Prime, gdzie można kupić kartę, więc proszę go nie kasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś (chyba ze dwa lata temu) przeliczyłem sobie cenę karty "BBC Prime" z funtów i wyszło, że roczna karta kosztuje 500 złotych (za jeden kanał !) i wcale nie jestem pewien czy przysłaliby taką kartę osobie prywatnej w Polsce (pytanie jaka jest umowa z "Cyfrą" w tym temacie???), więc pakiet "konfortowy" w "C+" jest chyba jednak pewniejszym (DUŻO tańszym !) wyjściem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Kanał zniknął z Polski ale nie zniknął w ogóle. Długo po jego zniknięciu z Polski BBC Prime na Hot Birdzie nadal nadawał programy z polskimi napisami. Czy nadal prowadzony jest gdzieś przekaz z polskim tłumaczeniem? Jeśli tak to jaki jest tego sens? Jeśli nadal jest emitowany po Polsku to mógłby przecież nadal funkcjonować. Te same programy, które były emitowane, i nadal są, na BBC Prime idą na kanałach BBC dostępnych w Cyfrowym Polsacie, tyle tylko, że są rozbite na tematy, np. na BBC Entertainment jest rozrywka, na BBC Knowledge nauka itd. Na BBC Prime było wszystkiego po trochu. Czy ten kanał musiał znikać z Polski? Byłby doskonałym uzupełnieniem paczki BBC, chociażby dlatego, że emitował programy z polskimi napisami. Jeśli nadal dostępne są polskie napisy to nic ich nie kosztuje włączenie tego kanału w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...