Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Familiada swiateczna zawsze mnie dziwi. Pierwsza osoba odpowiada i już ma prawie wszystkie punkty.

Tak samo nie raz zdarza się w zwykłych pytaniach że osoba druga nie podaje żadnej takiej samej odpowiedzi, a pytanie jest takie że zdaje się iż ma tylko jedną odpowiedź. Czyżby tam niektórzy podsłuchiwali w tej przerwie na muzykę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przecież o to chodzi,żeby te pieniądze przekazać. To samo jest z "Jaką To melodią" i inne. Oczywiście mogli by przekazać te pieniądze bez niczego,ale jednak program ma zwiększać udziały stacji i zarabiać na siebie. Nikt tu Ameryki nie odkrył..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgodzę.

 

Poruszę teraz inną kwestię. 10 kwietnia mieli normalnie nadać "Latający klub Dwójki, czyli wieczór kabaretowy". Mieli, jeszcze wczoraj rano była o tym informacja w programie dla prasy. Nie wiedzieć czemu, dokonali zmian i nadadzą film "Negocjator". Bo chyba nie z powodu rocznicy katastrofy smoleńskiej?

 

1 maja normalnie "Pytanie na śniadanie" - jestem zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był tzw. prikaz. Wiadomo, reżimowa telewizja, ale reżim nadszedł chyba z prawej strony. Trzeba się spytać wisłoka. Oczywiście, że kabaretu nie ma z powodu 5 rocznicy. Nie udawajmy idiotów. Radzę popatrzeć na wszystkie dziennikarki, prezenterki 10 kwietnia, bo z pewnością każda będzie ubrana na ciemno, czy wręcz czarno. To samo było 2 kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak stawiał inny powód. Może dlatego, że był odcinek w poniedziałek i teraz też miał być, a nie poleci? Sam nie wiem. Wysłałbym pytanie do rzecznika TVP, no ale TVP teraz rzecznika nie ma. Sam nie wiem. Ale w zamian chociaż dobry film.

 

W jutrzejszej ramówce Dwójki nie ma NIC o Smoleńsku - brawo! Jest tak jak w każdy piątek.

 

W kolejnym tygodniu maja nic specjalnego w ramówce. Ze dwie premiery znalazłem. W niedzielę o 20:05 powtórka "Pogody na suma" /część 1/...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pisał o tym (Latającym Klubie 2) @maciejolek.

Ja bym jednak stawiał inny powód. Może dlatego, że był odcinek w poniedziałek i teraz też miał być, a nie poleci? Sam nie wiem. Wysłałbym pytanie do rzecznika TVP, no ale TVP teraz rzecznika nie ma. Sam nie wiem. Ale w zamian chociaż dobry film.

Odcinka nie było też w Wielki Piątek, poniedziałkowy był raczej za ten ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę spostrzeżeń z oglądania Dwójki ostatnimi czasy.

 

1. Mniej Musiała - i bardzo dobrze. Jak jesienią wróci "The Voice", to niech zmienią Musiała na kogoś innego /Rodzinka.pl wystarczy - ten sezon jest dobry/.

2. Komercyjne badziewia zaczynają się o czasie, a takie Na dobre i na złe pięć minut póżniej - po co? Jakiś czas eksluzywny?

3. Filmy lecące w nocy. Co by się stało, gdyby je puszczono np. w poniedziałek o 20:05? "Ucieczka z kina Wolność" - jutro, 04:10. Powtórka o 01:05.

Wczoraj pisał o tym (Latającym Klubie 2) @maciejolek.
Ja bym jednak stawiał inny powód. Może dlatego, że był odcinek w poniedziałek i teraz też miał być, a nie poleci? Sam nie wiem. Wysłałbym pytanie do rzecznika TVP, no ale TVP teraz rzecznika nie ma. Sam nie wiem. Ale w zamian chociaż dobry film.

Odcinka nie było też w Wielki Piątek, poniedziałkowy był raczej za ten ;)

 

Możliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj emitowali, tylko że na jedynce. Nie oglądam żadnych prozamachowch programów, filmów. A wczoraj obejrzałem, bo to była naoczna relacja dziennikarzy, którzy tam byli. Ciekawe, prawdziwe wydarzenia, które działy się zaraz po katastrofie. Widać też tam ewidentnie zapóźnienia TVP. Obraz z kamer w 4:3 i słabsza jakość, a inne fragmenty realizowane wtedy przez Polsat w dużo lepszej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Lisa - gdzieś czytałem, że miał nie prowadzić programu po tym, jak Newsweek coś opublikował. Ale od początku w to nie wierzyłem. Dziś w zamian dobry film, który polecam.

 

Mogliby też dzisiaj wspomnieć Guntera Grassa, który zmarł. Ale dobrze że jest TVP Kultura. Jedynka też coś przygotowała ale to już po północy. Tak czy siak minus dla Dwójki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szkoda.

 

Nikt nie oglądał "Krwi z krwi II". Pierwszy odcinek genialny. 10/10. Warto czekać na kolejne. Jak wracać, to w wielkim stylu.

 

Wyniki "P[beep]rnij mnie" - tego się obawiałem http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/87 ... onkurencji. Tak go promują, gdzie się tylko da, a oglądalność słaba. Pewnie zleci po wiośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promowanie to jedno,ale jak widać większość Polaków ma ciekawsze zajęcia niż oglądanie lansu gwiazd na krzywdzie zwierząt. Są wrażliwi- ok, niech zaadoptują sobie pieska czy kotka, wesprą finansowo jakieś schronisko,a nie robią to publicznie za pieniądze. Może niedlugo za pieniądze będą adoptować dzieci??( uff dobrze,że to długotrwała i poważna procedura- więc na szczeście nie przejdzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Lisa - gdzieś czytałem, że miał nie prowadzić programu po tym, jak Newsweek coś opublikował. Ale od początku w to nie wierzyłem. Dziś w zamian dobry film, który polecam.

 

Lis biegł w jakimś maratonie w Holandii, a że lat mu przybywa, a zdrowie palącego coraz słabsze to się gorzej poczuł. Kto wierzy, że ktoś pokroju Lisa, na którego wylewano już najgorsze pomyje, oskarżano właściwie o zdradę, i teraz się boi wystąpić ze względu na jakąś okładkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...