Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pisałem, i polecam. Kameralna atmosfera, świetny prowadzący i oczywiście uczestnicy - świetnie im wyszło. Polecam.

 

,,Szkoła życia odcinek 2'' - wczoraj chwaliłem, dziś poganiam. Poziom ,,Trudnych spraw'' dziś zdecydowanie. Jutro daję ostatnią szansę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj leciała komedia "Kogel-Mogel II" - pojawiała się plansza - cyfrowa rekonstrukcja RP ,co jest charakterystyczne dla "Kino Polska" .Świetna jakość ,szkoda tylko że TVP w czasie projekcji wyświetlała reklamę swoich dwóch nowych kanałów na pasku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim, którym nie podoba się łamanie ustawy medialnej przez TVP polecam napisanie skargi do KRRiT. Można też napisać do TVP, żeby zaprzestali nadawania ukrytej reklamy podczas emisji programów, bo jest to niezgodne z ustawą medialną. TVP w ostatnim czasie przegina na maksa i trzeba to w końcu ukrócić. Niech sobie nie myślą, że ludzie są głupi i można im wciskać ukrytą i niedozwoloną reklamę na każdym kroku (paski, gadanie spikera na napisach końcowych, itp.). Im więcej będzie zgłoszeń od widzów, tym szybciej powróci normalność!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Po wprowadzeniu ustawy medialnej (23 maj 2011) na moment znikły te paski, ale potem to wróciło - latem 2012 na paskach zaczęli dawać informacje o castingach do ,,BnG''. Było akurat w porządku. Ale ostatnio te ukryte reklamy.... W jednych nie ma słowa ,,Zapraszamy'' - wtedy nie ma autopromocji. Ale kilka dni temu natknąłem się na ,,zapraszamy'' na pasku - to już była autopromocja i łamanie prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę Dwójkę za wczorajszą transmisję pogrzebu Sławomira Mrożka. To wielki poeta był, więc nie dziwi mnie transmisja pogrzebu w Dwójce.

 

,,M jak miłość'' w poniedziałek miało 1000. odcinek. Inny serial Dwójki Barwy Szczęścia też się powoli do 1000 odcinków zbliża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta filmowa TVP2 na październik 2013:

27 sukienek / Agent XXL 2 / Agent XXL: Rodzinny interes / Ajami [PREMIERA] / Appaloosa (1966) / Bez baterii nie działa / Chłopaki też płaczą / Daas [PREMIERA] / Do diabła z miłością / Dwanaście małp [PREMIERA] / Jak się pozbyć czarnego kota / Ki [PREMIERA] / Kieł / Kill Bill / Kill Bill 2 / Kobieta samotna / Komedia romantyczna / Księga dżungli 2 / Moja Angelika / Napad na bank / Ostatnia wspinaczka / Pachnidło: Historia mordercy / Pewnego razu w Rzymie / Prowokator / Szczęśliwy brzeg / Szkoła stweardes / Śmierć w blasku sławy / To ja, złodziej / Wampiry i świry / Wilkołak / Wirus / Zakazany owoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premier mało. Skuszę się głównie na Agenta XXL. Znów ,,To ja złodziej'' w Dwójce - który to już raz? ,,Moja Angelika'' jakieś 3-4 lata temu leciała w Dwójce (nie jestem pewien). Taki sobie filmowy październik w Dwójce.

,,Dwanaście małp' to premiera w TVP czy w samej Dwójce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...