Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wislok - no napisałem przy podawaniu linku "żródło mało poważne". Zresztą sam w to jakoś nie wierzyłem.

 

Tak myślałem, że to kolejne bzdury. TVP zaprzeczyła, wczoraj nawet komunikat się pojawił w Centrum Informacji /w długi weekend też w pracy ;)/. A to, że TVP pozwie Pudelka nie dziwi - ostatnio sporo piszą o TVP raczej w złym świetle.

Więc temat zamknięty, przyszłość Na dobre i na złe pewna, serial zostaje, oby na kolejne lata. A nie tylko te dwa /wszak Kurski podpisywał umowy na dwa lata, czyli na dwa sezony/.

 

Co do Kocham cię, Polsko. Po IX sezonie Kurdej-Szatan taka sobie, ale tej wiosny już się wczuła w tą rolę, jest dobra, tylko czasem to faworyzowanie Antka, i gubienie się w zasadach, ale jest OK. Kurzajewskiego jednak nikt nie przebije. Z nim to było to.

A co do kapitanów - Kammel zostanie, a Królikowski powinien wylecieć, no naprawdę, ciągle tylko denerwował. Albo powrót Rogalskiej,albo nawet Musiała.

Aha - na zaprzyjażnionym forum jeden plotkuje, że przyszłość programu nie jest jasna. Ja na razie traktuję to jako zwykłą plotkę. Wszak dopiero czerwiec. Decyzje o kolejnym sezonie zapadną pewnie póżną jesienią albo nawet na początku 2018.

 

Discopoland - wczoraj znów dość dynamicznie, znów kilka imprez, był też myślący o wielkim festiwalu w Zielonej Górze organizator imprez, a wśród gwiazd m.i.n. Czadoman.

No to podsumowanie, wszak I sezon za nami. Na początku krytycznie to oceniałem. No niby miało być disco polo od kuchni, a tutaj mieliśmy głównie o fanach.

Potem jednak się rozkręciło, fani zeszli na dalszy plan, pokazywali więcej disco polo od kuchni, rozmowy z artystami... Więc format jednak na taki plus.

Oglądalność taka sobie, pewnie na dniach na WM będą wyniki, tabelki, a II sezon? Podejrzewam, że będzie.

A co do wielkiej gali disco polo poznajemy coraz więcej szczegółów. Mają prowadzić prezenterzy Polo TV - Mędrala i Smoliński, a na początek, jak napisał "Super Express" będzie "Mydełko Fa" w wykonaniu... Shazzy i Millera. No....

 

Pawlo - dokument o disco polo już był, w 1996 roku nakręcili "Bara Bara". Ostatnio emitowali w TVP Historia.

 

Co dzisiaj? Powtórki, powtórki, randki nty raz powtarzane, tylko mecz się ostał wieczorem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla obecnej TVP ta komedia to premiera, że hoho! :mrgreen:

 

"Discopoland" po miernym pierwszym epizodzie zdecydowanie się rozkręcił i program z każdym odcinkiem szedł coraz lepiej. Liczę na to, że będzie drugi sezon i zajmą się wtedy takimi mniej mainstreamowymi gwiazdami disco polo, może takimi, które są tylko gwiazdami w regionach Polski, a nie na przykład w całym kraju. To byłaby taka mała forma promocji.

 

Mam nadzieję, że będą kolejne sezony KCP, ale bez Antka. On jakoś w ten format się nie wpasował i bardziej irytował niż zabawiał. Ale hej, TVP pewnie go wepchnie do TVoP. Był w majstrach - nie pykło, KCP - nie pykło, co dalej, w TVoP też pewnie nie pyknie? Byłby mocno stracony. A kolejne sezony będą, takie plotki zawsze się pojawiają, nikt nie jest pewien, umowy są podpisywane kilka miesięcy przed produkcją, także takie domysły, takie dyskusje mogą się ciągnąć miesiącami.

 

No i ciekawe co z tym "Countdown". Były castingi, ale czy format będzie na jesień, na razie nie wiemy. I kanału też nie znamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli filmy już były emitowane wcześniej, to po co wmawiać, że to premiery? W stare ramówki nie zaglądali?

 

O właśnie, Countdown. Ani widu ani słychu. Może trafi jednak do tej Dwójki? Jeden wiedzowy teleturniej więcej. Albo do Jedynki - wszak była mowa o nowym teleturnieju do pasma 17:20-19:30. Zobaczymy.

 

Czego Dwójce obecnie brakuje, po takim przeglądzie ramowki:

- dobrego podsumowania tygodnia, coś na wzór nieodżałowanego 7 dni świat Turskiego

- teleturnieju rodzinnego /Familiady nie liczę/, coś na wzór "Duety do mety"

- programu publicystycznego na wzór Lisa /ale oczywiście z osobami z każdej partii, nie tylko jedna strona i oczywiście bez Lisa/

- magazynu filmowego

- cyklu przyrodniczego takiego obszernego /Ostoja to trochę za mało, Ostry z natury miał być i nie ma/

- teraz i cyklu kulinarnego /no bo nie ma już Makłowicza/

 

Oj, sporo brakuje w obecnej Dwójce. O kabaretach już nawet nie piszę, bo już się sporo rozpisałem.

 

Dziś oj, bardzo niewiele... Tylko polska komedia. Za tydzień "Milion dolarów". Dla mnie mało znany film. A tak znane polskie tytuły, a 10 i 17 lipca "C.K. Dezerterzy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cykl przyrodniczy... w sumie to są cały czas w ramówce niedzielne dokumenty o zwierzętach, więc to się zalicza do tego.

 

A że niewiele do oglądania... cóż, lato się zbliża. Jak dla mnie to w te wakacje Dwójka ma tylko ten cykl z komediami czechosłowackimi, bo nie widziałem tych filmów, więc pewnie zobaczę. No i Panoramę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frontowiec wrzucił fajną propozycję na shoutboksie, aby jak coś program w stylu Lisa prowadził Rafał A. Ziemkiewicz, w sumie, to byłoby nawet do kupienia i do zobaczenia, raczej by sobie poradził, bo obecnie z publicystyką w Dwójce bieda, oj bieda. Cykl przyrodniczy - rano emitują "Rodzinne oglądanie" w niedzielę, więcej dokumentów (i to na co dzień!) emituje Jedynka, która tu wyrabia normę. Teleturniej rodzinny jest niepotrzebny. Kompletnie. "Familiada" sama radzi sobie znakomicie, mimo powolnego zatracenia formuły rodzinnej, bo występują grupy przyjaciół. Podsumowanie tygodnia na świecie mogliby współemitować z TVP Info, mają naprawdę ciekawe "Wszystkie strony świata", program, który bardzo przyjemnie się ogląda, bo najpierw przedstawiają wydarzenia w skrócie dla każdej ze stron świata, a potem omawiają szerzej. I to wszystko w pół godziny ;)

Edytowane przez rafpolsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to zaliczyć, faktycznie. Chodziło mi o polski cykl, a nie zagraniczne dokumenty.

 

Lato to już mamy. Dziś to na przykład obejrzałem te dwa nowe cykle kulinarne. Naprawdę dobre, warto je polecić każdemu, chociaż pora taka sobie.

 

Ze spraw bieżących najpierw o Discopoland, czyli kolejny sukces Kurskiego: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/discopoland-ogladalo-520-tys-widzow-tvp2-przegrala-z-konkurencja

A miał być taki hit... A tutaj... tylko nieco ponad 500 tys. widzów. I oczywiście przegrana ze wszystkimi. Warto tu podkreślić, że Polsat w pierwszych tygodniach "Discopoland" nadawał jeszcze "Twoją twarz brzmi znajomo" - i dlatego. A potem powtórki i też chętnie oglądane.

I tutaj odniosę się do pory emisji. Docelowy target programu w tym czasie przebywał... na dyskotekach. Po prostu. Gdyby to emitowano w niedzielę, według planu, to byłoby może lepiej.

A tak - pewnie II sezon powstanie, Kurski to fan disco polo i nie należy go zawieść. ;)

 

A tu o Mazurskiej Nocy Kabaretowej: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/telewizja-polska-chce-pokazac-mazurska-noc-kabaretowa-ale-bez-zartow-ze-smolenska-i-matki-boskiej

Pominę żarty polityczne i z Matki Boskiej /a skąd Kurski to wytrzasnął?/ ale obawiam się, że trochę za póżno na negocjacje. Mamy 20 czerwca, MNK 8 lipca. Chociaż... może zdarzy się cud?

A tak przy okazji - gdyby jednak się dogadali, to co z cygańską nocą z Gorzowa. Najłatwiej to nagrać i wyemitować w niedzielę. No... ale w umowie z Gorzowem mógł być wymóg transmisji na żywo. I tu jest problem.

Zobaczymy, jak to się wyjaśni.

 

Cały czas szukam powodów zdjęcia Głodnych kawałków z emisją. Nic nie ma, profil nieaktualizowany... Podejrzewam, że może wrócą jesienią. Ale na razie to nic nie wiadomo, trzeba czekać. Albo i nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było. A link donosi też o jurorach. Steczkowska coś nagrywała dla dzieci? Jeżowska no tak, autorka wielu popularnych hitów i piosenek, więc to jasne jak słońce, że musi być w jury. Kwiatkowski też mnie nie dziwi - niezwykle popularny.

A wcześniej była mowa np. o Górniak - więc coś się tutaj nie zgadza, albo coś jest na rzeczy, albo będą robić II serię Hit Hit Hurra... no zobaczymy.

 

Wiadomo już, że TVP2 traci Mazurską Noc Kabaretową już w pełni, na nic Kurskiego starania, by jednak transmisja była, bo transmisję pokaże TV Puls. No cóż. Przewiduję usunięcie powtórek kabaretów wraz z końcem wakacji.

 

Co dalej - pogoda. Jak wiadomo, jeden z pogodynków, i to wieloletnich, Jacek S. jest zawieszony w obowiązkach do czasu wyjaśnienia sprawy, w którą jest zamieszany.

I tutaj jest problem. Jeżeli zostali się z dwoma pogodynkami, to OK. Ale jeśli tylko jedna osoba no to mamy problem... Może Pędziwiatra ściągną do prowadzenia pogody? Byłoby miło.

 

Aha - zauważyłem, że znikła Panorama po 10:45. Podejrzewam, że to tradycyjna przerwa wakacyjna i wydanie wróci pod koniec sierpnia.

 

Wrócę do Discopolandu - może by się przydała lekka zmiana formuły? Jakaś lista przebojów, archiwalne teledyski? Skoro współpraca z Polo TV /np. ta gala 25-lecia/, to może i z programem coś by się zrobiło?

I zmiana pory koniecznie. Chyba zmiana z Głodnymi kawałkami była niepotrzebna /ze szkodą dla tego drugiego programu, bo naprawdę ciekawy/. Może tak o poranku? Kiedyś Polsat emitował tak swoje hitowe programy. Może wtedy byłaby większa oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pędziwiatr by się sprawdził za pana S., ma w tym doświadczenie, zdecydowanie to za nim przemawia ;)

 

Dzisiaj widziałem jeden z tych cykli kulinarnych, co są emitowane po godzinie 15. Nie powiem, całkiem ciekawie się to oglądało, więc za to plus dla TVP ;) Może zakupią więcej takich cykli, aby wypełnić pustkę po Makłowiczu?

 

Nie wiem, czy zmiana formuły by pomogła, może prędzej zmiana godziny emisji, może program by sobie poradził lepiej o godzinie 18:50, zamiast o tej późnowieczornej. To by zdecydowanie miało lepsze skutki, bo oglądalność byłaby znacznie wyższa, nie wiem, jak się miały o tej porze powtórki, ale myślę że na pewno lepiej niż emisja premierowa.

 

Tak, Panorama pewnie zniknęła przez wakacje. Może na jesień wróci o tej 10:45, choć ja bym prędzej widział "Panoramę" o 13:00, jak za dawnych dobrych czasów. Meldunek z GPW też mógłby być, bo takich w TVP Info jest bardzo mało, chyba nawet wcale, a jeśli chcemy się dowiedzieć czegoś o nastrojach maklerów, to około 17 dopiero coś premierowego leci w Polsat News 2, no i w TVN24 BiS leci "Bilans".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że z powtórek kabaretów to raczej nie zrezygnują, bo to im generuje widownię. Zresztą Polsat też tak robi, nie bez powodu obecnie w paśmie wieczornym w niedzielę też są powtórkowe programy.

 

Meldunek z GPW by się przydał, nawet jeśli nie w osobnym wydaniu, to choćby te dane o tym jak giełda skończyła dzień mogłyby się pojawić w Panoramie o 18:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Przydałoby się więcej takich cykli kulinarnych, bo wieczne powtarzanie Makłowicza to już przesada. Nie powiem, ciekawe te programy.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/piec-nowych-programow-o-tematyce-religijnej-trafi-na-anteny-tvp - cytuję to tutaj, bo ciekawe, że znalazł się program emitowany w Dwójce od wielu, wielu lat. A chodzi o "Słowo na niedzielę".

I ten program, pod innym nieco tytułem "Słowo na niedzielę - cykl misyjny" został zakwalifikowany do dalszych prac i rozwoju w ramach "NOS". A zatem ten program może czekać gruntowna zmiana formuły i tak dalej. Tego to ja się nie spodziewałem.

 

Mogliby wrócić do transmisji z wielkiego pożegnania Lata z Radiem. No taka okazja, i od wielu lat nie ma. Szansa jest na wielkie widowisko, to czemu jej nie wykorzystują?

A co do powtórek kabaretów - no raz w tygodniu mogłyby się ostać, ale nie kilka razy, bo przeginają. W koło macieju te same skecze oglądane wiele razy. A jak już, to czemu nie sięgną do pierwszych koszalińskich kabaretonów? Pierwszych Mazurskich Nocy Kabaretowych? No czemu? Też uzyska to dużą oglądalność.

 

Co do giełdy - no właśnie, był sobie krótki serwis giełdowy na zimę 2011, ale szybko znikł. W ogóle nic o giełdzie. W porannych Wiadomościach tylko ceny walut podawają. A w Panoramie nic a nic. Zero. Kiedyś mieli nawet osobne wydanie gospodarcze, a teraz?

 

Co w nowych ramówkach?

- no wreszcie koniec z powtórkami powtórek Rodzinki.pl od nowa od 20 lipca! No, tylko ciekawe na jak długo. Chodzi o slot 13:35. Żeby jednak nie było aż tak wesoło, w zamian kolejna juz powtórka "Na sygnale" od pierwszego odcinka. Ale zawsze lepsze powtórki czegoś innego niż ciągle to samo.

- 22 lipca powtorka gali jubileuszowej z okazji 25-lecia disco polo. A kiedy pokażą część 3? A mogą wcale nie pokazać, może praw nie mają? Tylko w Polo TV i TVP Rozrywka?

 

Ciekawe, co wejdzie za kabareton w Koszalinie 29 lipca. Nie zdziwię się, jak puszczą jakiś starszy Koszalin /z ostatniego roku, sprzed dwóch lat/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie cieszy, bo raczej na pewno mecze naszych piłkarek ręcznych pokaże Dwójka. ;)

 

A teraz o The Voice Kids. Lata już spot informujący o castingach. Jest w nim Kammel. Czyli na pewno będzie prowadzącym. Na castingi zapraszają też... Tomson i Baron. Więc można na 99% potwierdzić, że będą trenerami. Mieszane mam uczucia, z jednej strony no ile można no. Ale z drugiej to dobry wybór, na programie się znają, z młodymi sobie poradzą.

Z kolei jak wynika ze zdjęcia i komentarza na Instagramie, wszystko wskazuje na to, że jurorem bedzie Dawid Kwiatkowski. Jak pisałem - śpiewa, jak śpiewa, ale w Super Dzieciaku był dobry. W dodatku ma wielu fanów.

Zobaczymy, kto trzecim jurorem. Byle nie Kumór. A może jednak Górniak?

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/serial-o-mnie-sie-nie-martw-7-emisja-jesienia-w-tvp2 - zaczęły się zdjęcia do kolejnego sezonu. Oj, się będzie działo. ;)

O Rodzince.pl nadal cicho - czyżby jednak przerwa? Kiedy w zeszłym roku zaczynały się zdjęcia?

 

Dziś mamy koncert w ramach Europejskiego Stadionu Kultury - wielki plus, że dalej potrzymują tradycję emisji tych koncertów, zapychacz kabaretowy, Borewicza - i tutaj dalej się pytam, czemu aż taka amatorka przy napisach? Robili to w Paincie czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/serial-o-mnie-sie-nie-martw-7-emisja-jesienia-w-tvp2 - zaczęły się zdjęcia do kolejnego sezonu. Oj, się będzie działo. ;)

O Rodzince.pl nadal cicho - czyżby jednak przerwa? Kiedy w zeszłym roku zaczynały się zdjęcia?

Będzie 11 sezon Rodzinki. Właśnie trwają nagrania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już kasy zbrakło żeby te napisy przy tym nieszczęsnym serialiku dorobić...?

 

Tak w ogóle to faktycznie coś może być na rzeczy z Kwiatkowskim. Dzisiaj jak przełączałem kanały, to gościł on w "Pytaniu na śniadanie" (przy okazji powiedzieli kilka słów o trasie Lata z Radiem). Kilka dni temu mówili, że członek jego ekipy się oświadczył na koncercie. Może chcą teraz Kwiatkowskiego tak nieco pokazać dla widowni?

 

A zamienienie powtórek "Rodzinki.pl" na powtórki "Na sygnale" to tak trochę jakby między młotem a kowadłem, z jednej maglowanej powtórki na drugą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już trwają nagrania, to o Boskich można być spokojnym, pewnie w piątki o 21:40 na jesień. ;)

 

Jeżeli chodzi o 07 zgłoś się - no naprawdę, przy Alternatywach jakoś można było napisy w oryginale dać. A tutaj dali jakąś amatorkę, robione chyba w Paincie. Tło, dodaj napisy, odpowiednia czcionka i tyle. Nic nie kosztuje praktycznie.

Ciekawe, jak tam ze Zmiennikami. Zrekonstruowali? Jeżeli tak, to chyba jesienią puszczą to w Dwójce.

 

Jaki szczęsny serial? ;) Rodzinka.pl no dobra, ale w pojedyńczej dawce, a nie wałkowanie jej cały czas bez przerwy. TVP HD i TVP Seriale to tak, no tutaj ten serial przynosi zyski. A w Dwójce to nie wiem, po co.

A Na sygnale od czasu premiery też powtórkowo maglują w kółko. Więc żadna zmiana. Chociaż serial inny. A potem pewnie Ja to mam szczęście i Baron 24 - też krótkie, też przewałkują po kilka razy i tyle.

 

I kilka słów o Pytaniu na śniadanie właśnie. Nie podoba mi się fakt, że mówią o jakiś weselu/oświadczynach. Rozumiem wzmiankę, ale kilka dni temu mówili to kilka minut. Wiem, że sezon ogórkowy i niewiele się dzieje, ale bądżmy poważni. To tak samo jak w Panoramie miałyby zagościć jakieś michałki rodem z Teleexpressu Extra.

Aha - wrócili do studia, ale tylko coś tam pomalowali i tyle. Ale wygląda to lepiej niż było.

 

Fajnie, że pokazują czeskie komedie. Te sprzed lat, oglądam po raz pierwszy, po prostu spora dawka śmiechu, wielkie brawa. Powtarzali też dzisiaj jeden z filmów.

A teraz leci kolejny klasyk - "Niespotykanie spokojny człowiek". Miło. I jak się okazuje, w sobotnie popołudnia do końca wakacji dodatkowe pasmo polskich komedii, starszych, krótkich, godzinnych. Np. za tydzień "Ogłoszenie matrymonialne".

 

Koncert Europejskiego Stadionu Kultury - jak zawsze świetny, ciekawe połączenia artystów, dobre występy. Naprawdę, nie samym disco polo i mainstreamowym popem człowiek żyje. ;)

 

Dziś z kolei koncerty kolejnego Frstiwalu Zaczarowanej Piosenki. No, to chyba jedyny taki koncert, jaki się ostał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zmienników" mieli chyba w najbliższej przyszłości rekonstruować, nie zdziwię się jeśli na jesieni, z okazji 30-lecia premiery, będzie wersja odświeżona.

 

A co do tego serialu co sobie pozwoliłem określić nieszczęsnym - nie przekonacie mnie do niego, dla mnie to słabe nudziarstwo, więc skończmy ten wątek, OK? ;)

Edytowane przez Kirk
Wyrażenie "OK" piszemy wielkimi literami. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, skończmy wątek o 07 zgłoś się, niech sobie leci. ;)

 

No, praktycznie w każdym bloku są zapowiedzi dzisiejszej gali. Świętowanie ćwierćwiecza disco polo z rozmachem! Dzisiaj największe hity, legendy wystąpią, a także znani od kilku lat wykonawcy. Ma prowadzić tercecik z Polo TV. Nie dziwi, wszak partnerstwo medialne i tak dalej.

Aha - mam taką nadzieję na oryginalne wykonania, a nie jakieś nowoczesne. Że usłyszymy oryginalne podkłady, żadnego playbacku, półplaybacku. Dobra zabawa przede wszystkim się liczy.

A ciekawe, że dzielą tą galę na część główną i tą drugą, tylko w TVP Rozrywce i Polo TV. Że co? To w części drugiej będą ci mniej znani?

No i powinny się pojawić jakieś archiwalne nagrania. A mogliby pokazać w jakieś porze powtórkowej całą Galę Piosenki Popularnej i Chodnikowej. Weiss bodajże prowadził, na pewno mają, bo chyba godzinę gala nie trwała /z relacji kiedyś z TVP Rozrywka/.

 

Aha - skoro Polo TV, to kto wie, czy może jakiś magazyn typu Disco Polo Live nie pojawi się jesienią w Dwójce. No Jacek to wielki fan disco polo, a mówił, że na wielkie show przyjdzie jeszcze czas... Kto wie... Może jesienią?

 

Ukryte skarby zaznaczam dalej lecą premierowo. Dziś był nowy odcinek. Zaskoczyłem się pozytywnie, cykl ciekawy, nawet do prowadzącej się przekonałem. Kto wie, może bedzie jednak premierowo przez całe lato?

 

A wczoraj nie wyemitowali kabaretów, bo podejrzewam, że nie chcieli rywalizować z imieniami Pana Janka.

 

I wracam do Pytania na śniadanie - nie uważacie czasem, że powinna być jedna para na jeden dzień tygodnia? Mamy 4 pary, a 6 dni emisji programu.

 

I jeszcze jedno - Festiwal Piosenki Zaczarowanej w HD. :) Miło się zaskoczyłem. Nie dość, że ostało się to w Dwójce, to jeszcze w HD. ;) Po prostu pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Kurskiego to nie wiem czy jest fanem DP, widzi,że ludzie tego słuchają, to samo Polsat, który organizuje trzy koncerty, ma własny kanał DP. Idąc tą logiką to Zigi, Tobias lub Nina to wielcy fani DP..Wydaje mi się,że w Polsacie było więcej zespołów. 

Dla mnie mogła by być 1 para w PnŚ tak jak we Włoszech. W TVP jest nadmiar zatrudnienia. Zwłaszcza w sferze informacyjnej. Oni myślą przeprowadzać czystki(oby nie) tam gdzie nie trzeba, czyli w redakcji sportowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - mam taką nadzieję na oryginalne wykonania, a nie jakieś nowoczesne. Że usłyszymy oryginalne podkłady, żadnego playbacku, półplaybacku. Dobra zabawa przede wszystkim się liczy.

Radek Liszewski zaśpiewał "Ona tańczy dla mnie" na żywo, a teraz "Za każdą chwilę..." nawet nie stara się śpiewać do mikrofonu. W sumie nie wiem dlaczego takie kombinacje i nie mógł zaśpiewać dwóch piosenek na żywo.

 

Teraz Shaza z wyraźnym pogłosem i zupełnie niepotrzebnym keyboardem Samborskiego bo muzyka leciała z CD.

Edytowane przez bartolinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...