Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Tradycyjnie w Wielkanoc i w Lany Poniedziałek obejrzymy odcinki "Familiady", gdzie zdobycie 200 pkt jest pewne na 100% ;) Ponoć też zamówiono 30 odcinków w tym sezonie - najmniej w historii. Co się dzieje? Spadlo zapotrzebowanie? Przy tej oglądalności powinno tylko mieć tendencję wzrostową, no bo przecież "Familiada" to legenda polskiej TV i bez niej nie wyobrażamy sobie sobotniego/niedzielnego obiadu ;)

 

Oby nie zmalała liczba zamawianych odcinków 1 z 10, bo wtedy Dwójka spadnie na dno...

 

Niemożliwe, żeby zamówili tylko 30 odcinków "Familiady", skoro to liczba na ok. 3 miesiące emisji, a od września w każdy weekend bez wyjątku są premiery. Chyba, że chodzi o zamówienie tegoroczne - to by pasowało, bo do końca sezonu zostało właśnie ok. 30 odcinków. Może zamawiają mniej, ale częściej niż poprzednie władze TVP. Co do "Jeden z dziesięciu" to chyba nie zrobią nam numeru, że tuż przed 100. edycją zdejmą teleturniej z anteny. Chociaż gdyby Tadeusz Sznuk czymś podpadł to kto wie...

Edytowane przez mno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 z 10 - 18/97. 8 panów, 2 panie,  po pierwszym etapie komplet nadal w grze, sześcioro z trzema szansami. W finale spotkaliśmy się z panem Waldemarem, panią Urszulą i panem Mirosławem, wszyscy po jednej szansie. Pan Mirosław pierwszy trzy razy odpowiedział dobrze, wyznaczył pana Waldka który źle odpowiedział,  pani Urszula potem dobrze odpowiedziała. Rywalizacja toczcyła się bardzo dobrze, mimo strat szans.  Pierwsza odpadła pani Urszula na 9 do końca rezultatem 81 pkt. Pan Waldemar teraz wymieniałz panem Mirosławem pytania. Na 6 wszyscy mieili po jednej szansie.  Pan Mirosław odpadł na 5 do końca mając 131 pkt na koncie. Pan Waldemar został sam, odpadł na 3 do końca z 91 pkt na koncie, co nie dało mu awansu do Wielkiego Finału, bo ostatnia pozycja na liście ma 113 pkt.

 

Dokładnie, to byłoby niesamowite samobójstwo w wykonaniu TVP2, gdyby 1 z 10 został usunięty. Przecież to jest niemożliwe do wydarzenia, ludziom zawsze się kojarzy 18:50 w tygodniu z Dwójką i tym jedynym prawdziwym teleturniejem w polskiej TV ;)

 

No właśnie sprawa z "Familiadą" jest taka, że podobno zostało zamówione w tym sezonie 30 odcinków "Familiady". Ten sezon, czyli sezon wiosenny, przynajmniej ja tak myślę ;)

 

Oglądalność "Bake-Offu" to 1,3 mln, to strata 125 000 widzów.  Trzecie miejsce, przegrywają z Polsatem i TVN. Dane za Wirtualnymi Mediami. No, mogłoby być lepiej, a jest trochę cieńko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrócił moją uwagę ostatni  felieton Marcina Wolskiego dla "Do Rzeczy", w którym pisze o "Listach z Rosji"

 

W marcu 2017 r. widzów była garstka. Ledwie 400 tys. Wielomilionowa większość wybrała telenowelę.

W takich chwilach opadają ręce. Tyle mówi się o misji telewizji, tak wielkie jest podobno na nią zapotrzebowanie, a gdy pojawia się ona w krystalicznej formie, okazuje się, jak niewielu z nas jest do czegokolwiek potrzebna.

Nie chcę zrzędzić. Być może wypada spojrzeć na sprawę inaczej, pochylić się z szacunkiem przed tymi 400 tys., pogratulować im serdecznie i przyznać honorowe odznaki Ostatnich Inteligentów.

Całość  :https://dorzeczy.pl/kraj/24644/Zwrot-do-nadawcy.html

 

Dyrektor TVP2 ubolewa,że jego antenę ogląda zapewne 5-6 mln widzów, o których jak widać najlepszej opinii nie ma. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie to trochę dziwnie wygląda. Gdyby Wolski napisał taki tekst rok temu, zanim został dyrektorem Dwójki, to bym to w pełni zrozumiał. Ale przy obecnym stanie rzeczy to tak nieco zgrzyta. Tak jakby Wolskiemu przeszkadzał fakt, że wielomilionowa większość ogląda telenowelę emitowaną w jego stacji...

Swoją drogą to teraz mi się znowu przypomniały przy tej okazji wywiady z wakacji 2016, dyrektor Wolski wtedy mówił, że nie będzie się aż tak skupiać na wynikach oglądalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo mnie nie było i o, sporo się dzieje.

 

Podróże kulinarne no chyba są własnością TVP, wiec nie widzę problemu w powtórkach. Nie ma problemu.

A co do Makłowicza w podróży - w niedzielę miała lecieć powtórka. Nie wiem, jak było. Na VOD nic nie ma z tej niedzieli. Ostatni odcinek jest z 12 marca.

 

Steczkowskiej nie będzie? Trochę szkoda. Więc furtka dla Dody otwarta. Tylko kto z nią? Podejrzewam, że Martyniuk. Albo Frąckowiak. ;) Nie no, nie tak. Podejrzewam, że ktoś znany w branży muzycznej, albo sięgną po kogoś z poprzedniej serii.

 

Tylko 30 odcinków Familiady zamówili? Jak to? Podejrzewam, że to do końca wiosny. W sam raz, a na lato powtórki niestety. Ale jeżeli w ogóle, to coś tu jest nie tak, żeby się nie okazało, ale lepiej nie piszę. To byłby gol samobójczy.

 

A jeżeli i Jeden z dziesięciu tak nagle usuną, to przestanę pisać o TVP2, wyłączę ją, i przestanę ją oglądać. Wtedy przegonią ją TV4, TVN7, TV Puls... spadnie na dno. Oby się trzymali Sznuk i Strasburger jak najdłużej! ;)

 

Wolskiemu się nie podoba? To niech usunie M jak miłość, no ale z jednej strony byłoby wiele protestów, więc... Dziwne, że mu przeszkadza, że mało osób ogląda teatr. A rok temu mu nie przeszkadzało jakoś.

 

Wyniki oglądalności:

KCP - tutaj widownia stała, trochę zleciało, ale to typowe.

Bake Off - taka sobie oglądalność, coś czuję, że to po wiośnie zleci...

 

I ramówki na nowy tydzień:

Poniedziałek Wielkanocny: o 08:40 Ukryte skarby, o 11:00 Wieczernia Paschalna, wieczór jak w poniedziałki

W środę dość póżno zaczynają o 06:45. Miejsce na Rodzinkę.pl przecież jest. Kończą o 05:55 we wtorek. Albo to zaplanowane. We wtorek odcinek 35, a 36 dopiero w czwartek.

W piątek Jeden z dziesięciu bez numeru serii i odcinka. Odcinek specjalny czy błąd? O 15:45 powtórka "Bake Off". Nie wiadomo, czy to już będzie na stałe. Powtórka w niedzielę bez zmian

Weekend bez zmian. Na Discopoland miejsce zrobione - na razie bez danych niedziela 23 kwietnia o 22:10. Tylko 30 minut czas. Typowy reportaż się kroi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Steczkowskiej nie będzie? Trochę szkoda. Więc furtka dla Dody otwarta. Tylko kto z nią? Podejrzewam, że Martyniuk. Albo Frąckowiak. ;) Nie no, nie tak. Podejrzewam, że ktoś znany w branży muzycznej, albo sięgną po kogoś z poprzedniej serii.

 

 

 

Wolskiemu się nie podoba? To niech usunie M jak miłość, no ale z jednej strony byłoby wiele protestów, więc... Dziwne, że mu przeszkadza, że mało osób ogląda teatr. A rok temu mu nie przeszkadzało jakoś.

 

 

Myślę,że to program dla młodzieży i raczej osób typu Frąckowiak ani Martyniuk nie będzie.

To,że akurat teraz to wyraził nie oznacza,że wcześniej Wolskiemu nie przeszkadzało. Nieraz dyrektor anteny nie podziela gustów większości. Wojciech Jagielski mówił,ze jakby się kierował swoim gustem to nikt by nie oglądał Radia Zet. Jednak to nie jest jego prywatna antena, więc lecą tam rzeczy, których osobiście nie lubi i nie śledzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 z 10 - 19/97. 9 panów, jedna pani Ten podkład leci raz ciszej, raz głośniej podczas wizytówek, w dodatku mam wrażenie, że były źle zmontowane.  Po pierwszym etapie był komplet, a czwórka zachowała trzy szanse.  W finale spotkaliśmy się z panem Wojciechem, panem Tadeuszem i panem Hubertem. Pan Wojciech i pan Hubert zachowali po dwie szanse.  Pierwszy trzy razy dobrze odpowiedział pan Wojciech, ten wyznaczył pana Huberta, ten oddał, a pan Wojciech wyznaczył pana Tadeusza, który popełnił błąd.  Pan Tadeusz popełnił błąd przy wyjaśnianiu odpowiedzi na pytanie - Real Madryt wygrał jedenastokrotnie Ligę Mistrzów (też jako Puchar Mistrzów Klubowych dawniej), a nie dziesięciokrotnie ;) W połowie finału stan szans to było 0,1,2, bo pan Wojciech odpadł z 72 pkt na koncie.  Pan Tadeusz odpadł rezultatem 21 pkt 17 pytań do końca mając. A pan Hubert zaczął iść sam, ale skończył pytanie dalej z rezultatem 72 pkt, co nie daje awansu. Jutro ostatni odcinek kwalifikacyjny do Wielkiego Finału :)

 

Ja tam Zenka bym nie wykluczał, to też jest twórca muzyki, nawet popularnej w obecnie czasach muzyki disco polo ;) Może on też mieć ucho do innych gatunków muzycznych, nie tylko do swojego.

 

Tekst Wolskiego dziwny. Mówi, żeby nie zwracać uwagi na słupki, bo TVP ma spełniać misję, a tutaj narzeka, że telenowele mają ogromną oglądalność,a programy misyjne małą. No czegoś tutaj nie rozumiem. 

 

Ojej.  Co to się dzieje, że Dwójka zaczyna program dopiero  o 6:45. Oszczędności? Raczej nie, bo Dwójka ma ostatnio w standardzie, że w tygodniu zaczyna o 6 lub kilka-naście minut po szóstej. W weekendy zaczynają po piątej.  Poniedziałek Wielkanocny -  wieczór jak każdy, tylko nie ma 1 z 10 ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie rozumiem Wolskiego trochę. Rok temu jasno i wyrażnie mówił w wywiadzie, by nie patrzeć na słupki, bo wiadomo, że od misji wolimy komercyjny serial. A teraz nagle się dziwi, że garstka wizji oglądała misyjny teatr. Dziwne i to bardzo. Tak zmieniać zdanie już po roku? A niech sam na jeden dzień usunie np. M jak miłość i wstawi misyjną pozycję. I co? Wynik będzie taki sam i znów ponarzeka no. Prawda jest taka, że wiele osób i tak ogląda M jak miłość od lat z przyzwyczajenia, są wierni widzowie, chociaż trochę ucierpiał serial przez Milionerów. A tak...

 

Co do póżnego rozpoczęcia to może sytuacja jednorazowa. Nie żadne oszczędności. Może to jednorazowe tylko? Albo tylko w środy będą zaczynać tak póżno. Zresztą i tak zaczynają póżnawo - 06:25, 06:35, a w pozostałe dni po 06:00 a w weekend po 05:00.

 

Co do Jednego z dziesięciu - problem się chyba rozwiązał. Producentem jest Euromedia TV, a nie Astro, a z nią idzie łatwiej. Więc pewnie niejednej edycji doczeka. ;)

 

Obejrzałem wczoraj znów randki. No, niewiele lepiej, ale naprawdę, w tym paśmie nie łatwo wygrać. Milionerzy, Mateusz, Przyjaciółki - już wolę oglądać ten program w porze powtórkowej w soboty po Kocham cię, Polsko.

 

Aha - od poniedziałku powtórki od rana najlepszych odcinków M jak miłość od nowa. O, i to były czasy. Pierwsze tak 500 odcinków było OK. Potem niestety, coś zaczęło się psuć. I tak jest do dziś.

 

Aha - dziś znów nudziarstwo roku "Jest okazja!". Dam znów szansę, może nie będzie już tak nudziło jak z Frąckowiak. Gośćmi będą Cugowscy - o, już lepiej. No ale czy będzie lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 z 10 - 20/97. Ostatni odcinek zasadniczy. Jedna pani i dziewięciu panów.  W drugim etapie spotkaliśmy się w 9,  6 z trzema szansami. W finale spotkaliśmy się z panem Pawłem, panią Joanną i panem Aleksandrem. Pani Joanna wycięła 5 osób z rzędu, szła niczym przecinak :mrgreen:  Pan Paweł zachował dwie, reszta jedną szansę. Pierwszy na trzy pytania w finale dobrze odpowiedział pan Paweł, który wyznaczył paną Joannę, ona oddała pytanie, a pan Paweł dał panu Olkowi.  Na 20 do mety stan szans to 1,3,1.  Na 15 do końca odpadł pan Paweł rezultatem 82 pkt.  Pytanie dalej pan Aleksander rezultatem 51 pkt. Pani Joanna tak, wykosiła ich :mrgreen: I szła oto sama, miała trzy szanse, a pierwszy raz pobłądziła na 12 do końca,  pytanie dalej drugą, a na 9 do mety ostatnią. Dwóch punktów zabrakło jej do Wielkiego Finału, 111 pkt zgromadziła. Także już w poniedziałek męski Wielki Finał, pan Kubik wygląda na faworyta, pewnie to on wygra WF :mrgreen:

 

Ja  z randek wczoraj widziałem końcówkę.  Mam wrażenie, że to jest tak trochę sztucznie zrobione, tak jakby był scenariusz, gdzie mają siąść przy stole, co zrobią kelnerzy, co zrobi barman.  Rozmowy wyglądają naturalnie. Natomiast zasmuciło mnie to że 3/4 wczorajszych rozwiązań randek zakończyło się niepowodzeniem. Szkoda, bo takie programy mimo wszystko powinny łączyć ludzi. Jedno z rozwiązań mnie zadziwiło - on wziął numer od laski, a ona od niego nie. Dziwne. Roztargnienie?

 

Powtórki najlepszych odcinków MjM? Czyli od 1 do 500? Myślałem, że zrobią jakiś "the best of" i puszczą odcinki, które rzeczywiście były najlepsze z kulminacyjnym odcinkiem, gdzie Hanka przez wjazd w kartony się zabija :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak. Zacznę od nudziarstwa "Jest okazja". Wczoraj już nie tak nudno jak z Frąckowiak. Wszystko lepsze, no ale coś dalej nudnawe no. Prowadzący nadal często słodził i tak dalej. Ale poziom się podniósł, chociaż nadal to dla mnie nie jest ideał. No cóż, 7 kwietnia się okaże, czy to był jednorazowy wyskok, czy może forma zwyżkowa.

 

Randki też mi się coś wydaje, że tak trochę sztucznie. Siadamy do stołu, gadamy, reakcje kelnera i tak dalej. No, dobrze, że pokazują dalsze losy bohaterów, tylko trochę szkoda, że w większości zakończyły się nieporozumieniem, a z drugiej trochę za krótkie te przypominanie. Najbardziej ciekawi mnie oglądalność i w czwartki i w soboty. Żeby przypadkiem sobotnia powtórka nie miała lepszej oglądalności. ;)

 

M jak miłość - pisałem o tym, że dla mnie odcinki 1-500 były najlepsze. Potem to już zjazd w dół. Pewnie znając życie znów przez kilka lat powtórzą wszystkie. Jak poprzednio zaczynali powtórki, to powtarzali wszystkie. Tak pewnie będzie i tej kolejnej transzy.

 

Ha, z Karolem nie jest tak żle, bo dostał nowy dżingiel reklamowy ;). Seriale wiadomo, Wildstein wiadomo. Lajk! OK, tylko coś za krótki.

 

I o Młodych wielkich, bo to podejrzane coś. Ledwo trzy odcinki i już koniec? Dziś nie było, w kolejne soboty do 22 kwietnia też nie ma. Co to się stało? Niska oglądalność? Brak "młodych wielkich"? Taki fajny program i już taki szybki koniec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Familiada" - Ekipa Młodego (2) vs Płocczanie. Po pierwszym (wymień sport wymagający stania na desce) 0:87, -1, po drugim (imię męskie zakończone na N) 63:87, -3, po trzecim (jaka akademia w szkol. wyższym) 63:157, -2. Czwarte podwójne (o królów Polski) 63:341 i finał dla Płocka :) 189 zł dla Młodego, 1809 za dwa programy. A z Płocka w finale byli Piotr i Agnieszka        . A Piotr zdobył: 13 (gdy są przeziębieni smarczą), 24 (można wsiąść do auta), 0 (prosty słup), 20 (ryba mieszka w morzu), 19 (bucha ogień). 76 zdobyte. Aga ma 124 do zdobycia. A zdobyła: 36 (kichają, naj), 31 (wsiadamy do pociągu, naj), 3 (wysoki słup, ojeja, słup telefoniczny naj), 14 (ryba mieszka w akwarium). 40 do mety, szans mało, dym bucha za 6.  1521 zł za dziś.

 

"Młodzi wielcy" - to rzeczywiście ciekawe, że program znika. Może koniec pomysłów na program? Przeciez ich było multum.

 

Za 30 minut kolejny odcinek KCP - dzisiaj powinna być duża oglądalność, bo walczy ze sobą MjM i Klan

 

A do sponsoringu stawiania na milion wrócił Totalizator Sportowy. Na razie nie na walizkach z kasą w intrze, ale poprzez Zdrapki ;) Pamiętam, że gdy program startował to była promocja PnM w Studiu Lotto, nawet Łukasz Nowicki był tam gościem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei, Arkon - nowe odcinki no miały wczoraj ruszyć, ale coś nie wyszło. Według programu dla prasy nowe odcinki od 8 kwietnia. Żeby się nie okazało, że znów przesuną /lepiej nie!/.

 

No, podejrzane. Multum mieli pomysłów i co, zabrakło? Ciekawi mnie oglądalność. No na taką porę, to powinna być wysoka. Wszak nie było zbyt wielkiej konkurencji. Bardzo dziwne. Powtórki kabaretów są lepsze? W programie wczoraj Hity kabaretu /powtórka/ i program za pięć zł, czyli Herbatka z kabaretem. Ileż można wałkować to samo no.

 

Jedziemy dalej. Postaw na milion wiadomo, jedna gra słabsza, druga lepsza, ale główna nagroda nadal nie padła. Czekamy dalej!

 

Kocham cię, Polsko - zacznę od prowadzącej. Czasami nie może się ogarnąć. Litości. Królikowski jak wkurzał tak nadal wkurza. Ale na razie był to najlepszy odcinek w sezonie. Polszczyzna mistrzostwo po prostu, Trojanowska chciała zabrać literki. ;)

Chociaż najlepszy, to ten sezon coś jakby gorszy od poprzedniego. Nie wiem czemu. Może przez tego Królikowskiego, albo tasowanie rund? Wczoraj nie było Familiady, a "5 sekund". Kalambury - oj, strasznie brakuje tych mówionych.

 

Makłowicza powtórki no litości, jakby to było coś, czego dawno nie było, to tak, ale ostatnie wydania? Naprawdę, tu się nie wysilają.

 

W ramówkach okołowielkanocnych małe zmiany

- w środę 12 kwietnia bez Na dobre i na złe /dziwne/ - w zamian wcześniej Na sygnale i film

- w Wielki Czwartek bez randkowania, w zamian dokument "Życia nie można zmarnować"

- w Wielkanoc o 08:10 Cejrowski /osz..../, o 22:05 jakiś premierowy program rozrywkowy

Edytowane przez maciejolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Familiada" - Płocczanie (2) vs Przewodniczki. Po pierwszym (przyprawy ziołowe charakterystyczne dla polskiej kuchni) 67:0, -2, po drugim (co lata choć nie ma silnika? - zdaniem ankietowanych, balon nie lata, choć go nie ma!) 67:71, -2, po trzecim (postać z "Zemsty" A. Fredry) 133:71, -3.  Czwarte podwójne (jednowyrazowa komenda wojskowa) 133:191, -3. Piąte potrójne (skandynawska stolica) 415:191 i drugi finał dla Płocczan :) 573 zł za dziś dla Przewodniczek. Wkurza to że jak Karol gada już ze zwycięzcami przed finałem wcinają spot sponsorski. W finale mamy  Kasię i Aga. Kasia zdobyła: 0 (brak odpowiedzi - deklaracja jaka?), 28 (zęby z bobrem), 33 (egzaminacyjna sesja, naj), 0 (ubijamy targu, chyba dobijamy), 48 (zimny deser to lody, naj). 109, do zdobycia 91. Zdobędzie Aga?  Ma:  24 (niepodległości, dek. podatkowa naj), 17 (drzewo z bobrem, tama naj), 21 (sesja zdjęciowa), 36 (ubijamy białko), na ostatnie nie odpowiedziała, ale to nie ma znaczenia :) 16 245 zł za dziś :) 207 pkt.

 

Szkoda, że tych Mlodych wielkich nie ma, ale może jest jakaś nadzieja w tym, że ten program będzie za tydzień. No chyba, że całkowicie go wywalili z ramówki, to będzie wyglądało zupełnie inaczej.

 

Wielkanocna ramówka - ja sobie przypominam, że w Wielkanoc zazwyczaj rano leciały filmy, a nie Cejrowski. Głupi pomysł, TVP ma bogate biblioteki filmowe, pewnie znalazłyby się z dwa filmy, które mogłyby być rano wyemitowane. 

 

Aha, o 22:05 pewnie kabaret. Jak zwykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Familiada, też zauważyłem. Kiedyś to spoty pomiędzy pożegnaniem się z pierwszą drużyną, a finałem. A tu wcinają pomiędzy rozmówką, kto w finale a samym. Myślałem, że to jakaś pomyłka, a tu już kolejny odcinek. Żeby tylko w "Jednym z dziesięciu" tak nie było, przedstawiamy uczestników finału, Sznuk tłumaczy zasady, a tu wcisną spot sponsorski i po nim ruszy właściwy finał...

 

Młodzi wielcy - Za tydzień też nie będzie, bo już jest inny program rozrywkowy. Też bardzo podejrzane no. Tak nagle wywalili bez uprzedzenia.

 

A tymczasem mamy wpadkę, ale za to jaką... http://rozrywka.dziennik.pl/telewizja/artykuly/545952,wpadka-panoramy-podali-falszywa-informacje-o-smierci-tiny-turner.html - na profilu FB Panoramy nagle wiadomość o śmierci wielkiej artystki. I pomyślałem "jak to?". Potem sprawdziłem i nic, Tina ma się dobrze. ;) Może trzeba najpierw weryfikować informacje? Dobrze, że tego na antenie nie podali...

 

Co do świąt - się nie zdziwię, jak pojawi się jakiś powtórkowy kabaret, albo coś związanego z Pietrzakiem. W ogóle cisza. Nic nie jest zapowiadane. Coś czuję, że ten benefis wejdzie w ramach "Jest okazji"...

I dalej nie wiadomo, co z tym programem, co Kurski zapowiadał.

 

Dziś Wielki Finał 97. edycji "Jednego z dziesięciu", i "Bake Off". Kolejny odcinek. Jeszcze z Makłowiczem. Jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 z 10, 21/97, czyli po prostu Wielki Finał - najlepszych 10 gladiatorów z 20 odcinków eliminacyjnych zmierzyło się dzisiaj o 40 kafli za wygraną i 10 kafli za najwyższy wynik. Pan Tadeusz powiedział, że wszystkie wyniki są teraz nieważne. A ponieważ dzisiaj WF - to pytania dwa razy trudniejsze. Faworyt na stanowisku ostatnim. Po pierwszym etapie mieliśmy komplet,  trzech straciło jedną szansę.  W finale o dużą kasę spotkaliśmy się z  panem Henrykiem, Miłoszem i Jarosławem, tak to pan Kubik, który - jak pewnie się domyślacie - teraz pewnie trzy dobrze powie i będzie brał na siebie. Ale zobaczmy. Pierwszy trzy dobrze odpowiedział pan Miłosz, który wziął na siebie pierwsze, kolejne, następne, następne, kolejne, następne, jeszcze jedno, jedno jeszcze, panu Kubikowi już kopara odpadła :mrgreen: Miał 191 pkt, szedł dalej, jeszcze dalej, następne, kolejne, następne. W połowie rywalizacji pan Miłosz miał już 371 pkt i chciał iść dalej bezbłędnie,, ale zapeszyłem, bo na 19 do końca się pomylił. Pan Henryk zgłosił się i błąd popełnił. Pan Jarosław do następnego dobrze się zgłosił i zaczął brać na siebie, ale wydaje mi się, że trochę za późno, na pewno nie za późno po 10 000, ale błąd popełnił na 14 do mety, miał 61  pkt. Pan Henryk zgłosił się i wziął na siebie. 10 do mety i pan Henryk zaczął grzebać nadzieje pana Jarka na drugie miejsce.  Na 8 do mety skuł.  Pan Jarek znowu dobrze przyciski, wziął na siebie, tak dalej szedł, można powiedzieć - do końca już nie skuł. A więc dodajemy punkty. pan Henryk miał 91+10= 101 pkt za dziś, pan Miłosz Rosiak 371+20 = 391 pkt za dziś, pan Jarek 191+20 = 211 pkt. Pan Miłosz tak oto wygrał 40 000 zł :) 10 000 zł zdobył pan Jarek Kubik rezultatem 654 pkt, ale bez sensacji tutaj, bo to było pewne. Komentarz? Pan Miłosz zaorał rywali :mrgreen: Edycję numer 98 rozpoczynamy niezwłocznie. Czyli za 24 godziny :razz:

 

Dzisiaj na szczęście w 1 z 10 tylko jeden spot reklamowy - krople do oczu. 

 

Sytuacja z Panoramą to przykład na to, jak "kompetentni" ludzie pracują przy obsłudze Facebooka tego programu informacyjnego.  Pierwszy raz pomyślałem, jak zobaczyłem tę informację, że padła ona w wydaniu o 10:45, ale na szczęście tylko w internecie. Serio, czy oni cały dzień siedzą na jakichś Pudelkach, Kozaczkach, zamiast  zweryfikować informację na TT albo na FB? Tina na szczęście ma się dobrze i życzmy jej jeszcze kopę lat życia :) 

 

Tymczasem oczekiwaliśmy, że odcinek KCP z gwiazdami Mjm i Klanu będzie mial najwyższą oglądalność, a mamy 2,17 mln .No jak nawet te seriale nie potrafią podwyższyć wyniku programu o kochaniu Polski, to ja już nie wiem, co im podwyższy wyniki. Chyba Królikowski skaczący na bungee :mrgreen: 

 

Tymczasem w kolejnych odcinkach waszego ulubionego okazjowego programu wystąpią

 

 

Michał Bajor i Wojtek Pawlik. Co jak co, ten drugi ma jeszcze sporą drogę do tego, aby mu lukrowali.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jeden z najlepszych WF w 1 z 10 w historii. No było co oglądać! Takie walki to warto oglądać! Normalnie pięknie. Oby startująca dzisiaj 98. edycja również przyniosła wielkie emocje.

I dobrze, że tylko jeden spot. I oby tak dalej. Kiedyś bodajże były 2 spoty, jeden pomiędzy I a II etapem, ale usunęli i dobrze. A kiedyś to nawet audiotele było w trakcie odcinka! ;)

 

Nie, sytuacja była tylko na Facebooku. Tak to właśnie jest. Trzeba weryfikować strony internetowe. Tutaj była nie z końcówką ".pl", ale ".prv". A z takich stron najczęściej rodzą się "fake newsy". Trzeba najpierw weryfikować, a tutaj zapomnieli. Nie przypominam sobie, by kiedyś w Panoramie podawali jakieś fałszywki.

 

Co do słodzenia:

 

 

Bajor jeszcze może być, wybitny artysta, Pawlik? No sam nie wiem, tak, wiele sukcesów ma, ale czy się już nadaje? To już wolałbym Pietrzaka.

 

 

Przeglądam sobie wyniki tygodnia. I tak...

Grupa 4+:

- seriale wiadomo,

- kulisy badziewia wysoko, ale też wiadomo, bo jest zapowiedż następnego odcinka,

- Familiada dalej świetnie, 2,6 mln - piękny wynik!

- i Na sygnale ponad 2,5 mln - brawo!

 

Grupa 16-49 i 16-59:

Tutaj same seriale, ledwo cztery.

 

Wniosek? Seriale i programy emitowane od lat lądują stale w TOP 20. Nie ma Kocham Cię, Polsko, ale wiadomo - 2,17, a ostatnie Na sygnale miało 2,5. Nie ma Bake Off, bo ledwo co 1,5 mln. Nie ma Jest okazji - to aż tak słabo? Piątkowe seriale około 2 milion ma O mnie się nie martw, Boscy mniej.

 

Aha - kabaret Pod Egidą jednak w TVP1. 2 kwietnia o 17:30 rusza nowy cykl programów. Ciekawe, ciekawe, a miało być w Dwójce. Co, powtórkowe kabarety jednak w Dwójce ważniejsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 z 10 - 1/98. Dzisiaj lista zwycięzców zacznie się zapełniać na nowo :mrgreen:  Sklad to 8 panów i 2 panie.  W drugim etapie spotkaliśmy się w komplecie,  9 osób nie straciło szans.  W finale spotkaliśmy się z panami Marianem, Januszem i Jerzym. Pierwszy trzy razy dobrze odpowiedział pan Janusz, który pana Mariana, tem źle odpowiedział, więc pan 2 wyznaczył pana 3 , ponownie potem pan numer 1, ten dobrze odpowiedział.  W połowie rywalizacji stan szans 1,1,2. Na  19 do mety pożegnaliśmy pana Janusza rezultatem 71 pkt, pytanie dalej pana Mariana i jego 42 pkt. Został sam pan Jurek, zaczął iść sam skończył na 15 do konca, zdobywszy 51 pkt, co na pewno mu nie da awansu do Wielkiego Finału. Cieńko dzisiaj.

 

Tymczasem wiemy, kto wystąpi w świątecznej " Familiadzie". Będą to...

 

 

aktorzy z Mjm, czyli Cichopek, Lipowska,Szomańska,Moskwa, prawdopodobnie będzie też jeden z braci Mroczków. A kto w drugiej? Nie wiem. Może Rodzinka? Albo Barwy, żeby się komponowało.

 

Niezły rezultat osiągnął teleturniej obiadowy w weekend.  Lepiej chyba o tej godzinie nie będzie w tym paśmie, a pewnie są ambicje, aby były trzy miliony ;)

 

Program okazjowy pewnie spadnie po jednym sezonie. A ciekawe, jak tam Przybliżenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - kabaret Pod Egidą jednak w TVP1. 2 kwietnia o 17:30 rusza nowy cykl programów. Ciekawe, ciekawe, a miało być w Dwójce. Co, powtórkowe kabarety jednak w Dwójce ważniejsze?

Możliwe że będą chcieli zrobić osobny benefis Pietrzakowi, bo z tego co się zorientowałem to Jedynka pokaże w kawałkach koncert, który odbył się w ostatnią sobotę, i tam raczej był to nacisk na cały kabaret. Mogą nawet ten benefis wpleść jakoś w ten program "Jest okazja". Cóż, zobaczymy...

 

Natomiast jeśli chodzi o kabarety w Dwójce - będzie coś nowego. Naprawdę, pojawia się jaskółka nowości. W Wielkanoc o 22:00 będzie wyemitowany program "Kabaretowa Scena Młodych". Musiałem zrobić drobne przeszukanie w googlach, bo niby z jednej strony coś mi ten tytuł przypominał, ale z drugiej to nie kojarzę akurat takiego widowiska choćby z powtórek. Okazało się, że jest to nowy program, nagranie odbędzie się 4 kwietnia w Krakowie. Tutaj szczegóły:

https://biletynakabarety.pl/artist/Kabaretowa-Scena-Mlodych-rejestracja-TVP-a5514.html

 

Można powiedzieć że trochę powracają do dawnych czasów, bo przecież przez kilka dobrych lat Dwójka produkowała programy kabaretowe w Krakowie. Widać, że stawiają teraz głównie na nowych twórców, nieznanych szerszej możliwości. No, może ewentualnie poza kabaretem Czesuaf, który akurat już niezbyt pasuje do opisu programu, bo młodym pokoleniem to byli gdzieś 9 lat temu, jak występowali w Mrągowie czy na żywo u Bałtroczyka (parodia słynnej piosenki, w ich wykonaniu jako "Każdy oddech Ty bierzesz"). Ale to może po to ich dali dla pokazania młodym artystom kogoś doświadczonego. Zresztą tenże kabaret i tak ostatnio mało się pokazuje, bo nie kojarzę żeby teraz np. w Polsacie byli. Zobaczymy, jak to będzie wyglądać. Czyby powiew nowości na wiosnę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, dzisiaj jest co pisać, fajnie! ;)

 

Pamiętajmy, że są dwa odcinki wielkanocne Familiady, ale pewnie w tym drugim wystąpią jakieś zespoły ludowe i tak dalej, jak to w wielkanoc często bywa.

 

Przybliżenie - nie znam wyników, ale pamiętajmy, że dopiero w ten piątek drugi odcinek. Wiadomo, kto będzie gościem. Szewach Weiss.

 

Kabaretowa Scena Młodych - o, fajnie, że coś nowego, może nie jednorazowe, ale na jesień może stały cykl? Halama wielki plus, ale lista coś... są tu kabarety już znane /Czesuaf, Fair Play Crew wpychane do wszystkiego.../. Ale no, może być ciekawie taki powrót do tego, co było kiedyś. Też TVP2 promowała młode kabarety, i stawały się sławne. No właśnie o taki kierunek mi chodzi, a nie wałkowanie powtórek Harasimowicz po raz miliardowy.

Aha - już się pojawiła w wielkanocnej ramówce o 22:00.

 

I kilka ciekawostek:

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ogladalnosc-serialu-rodzinka-pl-tvp2-zajmuje-trzecie-miejsce-w-rynku - no ponad milion jest, może to i dobrze, że nie przenieśli serialu do Jedynki, tam by było już dno... Swoją drogą możliwe, że to ostatni już sezon. Dalej serial się ogląda lekko, przyjemnie i może warto by go jakoś ładnie zakończyć.

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ogladalnosc-sonda-2-trzeci-sezon-wiosna-2017 - tylko prawie 600 tys. widzów i trzecie miejsce. Familiada nie pomaga, a szkoda, bo to bardzo misyjny program. Nie wiem, o jakiej porze musiałby być ten program emitowany, by ugrać chociaż jeden milion.

http://www.press.pl/tresc/47986,program-roberta-maklowicza-oglada-w-tvp-2-prawie-660-tys_-widzow - bardzo słabo jak na tą porę. O tej porze spokojnie można ugrać chociaż 1,5 miliona widzów.

 

Ramówkowa ciekawostka:

W Wielką Sobotę bez "Kocham cię, Polsko!". Dziwne. Odcinek przenieśli na wielkanocną niedzielę. W sobotę w zamian film "Piękna i bestia". A w nocy powtórki "Na sygnale" - ha, kolejną rzecz znależli do wałkowania w nocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...