Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 z 10 - 7/97, dzisiaj w epizodzie 1 pani i 9 panów.  Jakby jutro jakaś pani za mnie post napisała... :mrgreen: 8 osób po pierwszym etapie stało się nietykalnymi, nie ponosząc ani jednej klęski i zachowując trzy życia, jakby powiedzieli to w wersji oryginalnej :mrgreen: Usłyszałem w drugim etapie, że Kartagina leży w Europie :mrgreen: W finale zobaczyliśmy panią Barbarę, pana Jacka i pana Andrzeja, a zachowane szanse to 3,1,3. To zapowiadało ciekawą rozgrywkę, a czy taka była? Melodia przed finałem bez remiksu. Pan Andrzej pierwszy osiągnął trzy poprawne odpowiedzi, pozbawił potem drugiej szansy panią Basię, pana Jacka pierwszej, a pani Basia potem się obroniła.  Pana Jacka na 27 do końca pożegnaliśmy ze stanem 11 pkt.  Na 22 do końca panią Basię, 63 pkt na koncie. Pan Andrzej został tak oto sam, miał trzy szanse, pewien komfort,   Pierwszy raz skuł na 17 do mety, drugi raz pytanie później, a potem na 15 do mety stracił trzecią szansę. Tak oto trafiając na trudny zestaw pytań można trzema strzałami z rzędu wyrzucić się z gry.. 113 pkt dzisiaj zarobił pan Andrzej i chyba możemy go powitać w Wielkim Finale. Pan Tadeusz zapowiedział, że te nagrody w torebkach to nie wszystko dla uczestników finału :mrgreen:

 

Zawsze te chóry mogłyby być promocją dla Dwójki pod względem kulturalnym. Może włodarze TVP wezmą pod uwagę emisję chórów ze świata walczących o tytuł najlepszego w Eurowizji ;)

 

Jutro też Dwójce się dostanie, bo wielkie emocje w "Milionerach", nie spojleruję jakie, ale będą wielkie emocje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd te dane?

 

Tak w ogóle to wielkie brawa - 2 miliony w tak trudnym paśmie - serwisy informacyjne, turecki serial, paraśmieć Czwórki to wielki sukces. To tylko potwierdza, że jednak jeszcze oglądamy takie programy, a nie głupoty. I niech się tak trzyma ;).

 

Nic się nie dzieje w wątku, zajmę się archiwaliami. Tym razem rok 1991.

- do końca marca było, no, chcieli się koniecznie upodobnić już do telewizji satelitarnej. Długi blok śniadaniowy, czyli programy i pomiędzy nimi wejścia ze studia. Ba, nawet mieli przegląd prasy w godzinach popołudniowych! Pojawił się nowy serwis informacyjny TP2 "Obserwator" /jeszcze przed "Panoramą", ale nie emitowali go codziennie/. W weekendy różnorodne programy, sporo ciekawych i fajnych audycji, sporo kultury, dobre seriale. W niedziele rano były lokalne koncerty życzeń.

- od kwietnia przykręcili kurek, z przyczyn niejasnych jak na 1991. Od 11:00 do 14:55 przerwa w programie. W weekendy niewielkie zmiany. W poniedziałki zamiast o 13:35 zaczynali o 15:25. W maju jeszcze wydłużyli dzienną przerwę w programie i trwała do 15:30.

- od czerwca przerwa w programie trwała już od ok. 11:00 do 16:45. Pytanie tylko czemu. Mało kto wtedy oglądał telewizję? Wakacyjna oferta dość skromna - rano do 10:15, a potem tylko kilka godzin po południu i wieczorem. Weekend wiadomo, kilka postów temu o tym pisałem na przykładzie sierpnia 1991.

- zmiany od września: pojawiła się Panorama /tylko nie wiadomo, czy taka nazwa była od początku, czy może najpierw był ten Dziennik Dwójki/, pojawiły się wiadomości w językach francuskim i niemieckim /nie utrzymały się długo/, w poniedziałki ruszali o 16:30 dopiero, a tak codziennie od 07:30 do 24:00 z przerwą od 10:15 do 16:30. Niewiele zmian do końca roku już.

 

Większe zmiany miał przynieść rok 1992.

 

Ze spraw bieżących:

- program Goćka i Ziemkiewicza znów zmienił nazwę na "Przybliżenie". Gościem pierwszego odcinka będzie Paweł Kukiz

- jest komunikat o "Jest okazja" - ale tam nic nowego

- ponadto nocnymi filmami fabularnymi bedą stare polskie filmy fabularne. OK, ale takie "Złote runo" czy "Faustynę" no chyba można umieścić nieco wcześniej, a nie o 04:00 nad ranem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd te dane?

 

Tak w ogóle to wielkie brawa - 2 miliony w tak trudnym paśmie - serwisy informacyjne, turecki serial, paraśmieć Czwórki to wielki sukces. To tylko potwierdza, że jednak jeszcze oglądamy takie programy, a nie głupoty. I niech się tak trzyma ;).

stąd: https://twitter.com/m_wojcicki/status/839405724170137601/photo/1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd te dane?

 

Tak w ogóle to wielkie brawa - 2 miliony w tak trudnym paśmie - serwisy informacyjne, turecki serial, paraśmieć Czwórki to wielki sukces. To tylko potwierdza, że jednak jeszcze oglądamy takie programy, a nie głupoty. I niech się tak trzyma ;).

 

 

tu info:

https://twitter.com/m_wojcicki

 

Np. Milionerzy wczoraj gorzej wypadło niż Jeden z Dziesięciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Wójcicki (u nas jako @STARS_TV) to dobre i wiarygodne źródło ;) Wynik znakomity :)

 

A tymczasem dzisiaj 1 z 10 8/97 finał zakończył się rezultatem 43 pkt, pomimo 19 pytań do końca, pan stracił ostatnią szansę. Wcześniej wyeliminowal wiodącego prym pana numer 3 (pan Krzysztof) i pana na stanowisku numer. Wielkiego Finału dla niego nie będzie, ale udział w programie ważny.

 

Opis krótki, gdyż długi poszedł w pi*du, bo funkcja autozapisu niezadziałała.

 

Nostalgia - w 1991, chyba ktoś tu pisał, TP ówczesna ze względu na oszczędności robiła przerwy w emisji. A jeżeli chodzi o lato - mogli się dostosować, bo wtedy ludzie dużo siedzieli na dworze, a nie przy komputerach i urządzeniach mobilnych (które wtedy nie były popularne ani jedne ani drugie), stąd te sytuacje.

 

Te informacje w językach niemieckim i francuskim to pewnie forma utr[beep]a tych lekcji językowych, które leciały obszernie na antenach Programu Drugiego. Korzystali, jak mogli z tej wolności, że Polska była prawie już od dwóch lat państwem demokratycznym, że mogli programy z Zachodu emitować, to były same plusy ;) Tylko z jakich źródeł? Das Erste i francuskie stacje pokroju France 2? To jest zagadka.

 

Podobno w najnowszym odcinku KCP będzie zabawna wpadka Basi Kurdej-Szatan, w dodatku, w odcinku nagrywanym w pierwszej kolejności :mrgreen:

 

Te filmy stare polskie - może dla nich miejsce byłoby w paśmie "Gwiazdy w południe" - to też gwiazdy,  dla nich miejsce jest jak najbadziej zasłużone ;)  Tylko czy to by się przyjęło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś bodajże @piotrexarchiwum2 wrzucił na swoje konto ident RTLplus wyemitowany podczas lekcji niemieckiego na Dwójce, więc wychodzi na to, że do lekcji materiały były z prywatnej stacji po niemiecku. Co do Francji to ja bym obstawiał TV5. Przy czym jeśli chodzi o programy informacyjne, to równie dobrze materiały mogły iść z CNN, Sky News, BBC, tylko po prostu prezenter nagrywany w Warszawie mówiłby po niemiecku czy francusku. Nawet niedawno czytałem, że ktoś proponował, by jeszcze były takie wiadomości po angielsku. Co prawda nadawano w Dwójce serwisy CNN Headline News, ale tu chodziło o przygotowanie własnego serwisu dla turystów z zagranicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie to były czasy. Wtedy lekcje pobierali bezpośrednio z nadawców prywatnych, publicznych i satelitarnych. Wtedy nie było jeszcze jako takiej ustawy i można było "legalnie" emitować programy takiego Sky czy MTV. TP2 tego nie robiła oczywiście, mi chodziło o materiały do lekcji.

Kiedyś na YT /może dziś też są/ były fragmenty studia z 1991 roku. Prezenter wtedy mówił o lekcjach angielskiego "Muzzy". Też fajne, przed lekcją prezenter tłumaczył, na jakiej to stronie dokładnie i tak dalej.Takie to czasy.

Natomiast dalej mnie zastanawia ta Panorama. No bo tak. Niby od 2 września 1991. A w wydaniu z 8 stycznia 1992, tym porannym, nie ma tytułu w czołówce. Możliwe, że początkowo były problemy z tytułem. I nazwali tak "Dziennik", a potem jednak skrócili tą Panoramę dnia z "dnia". I jeszcze czym był ten Obserwator - taki ciekawostkowy programik?

 

Ze spraw bieżących, naprawdę Na dobre i na złe ogląda się świetnie. Szpital w opałach, ciekawe, czy zlikwidują, czy jednak spłacą długi. No, Dwójkowe seriale poza M jak nic rzadzą niepodzielnie.

Aha - Jeden z dziesięciu, wczoraj słabsza oglądalność, bo i słabszy odcinek. Ale prawie 2 miliony to i tak sukces. Regularnie jest w TOP 30 w godzinach 17:00-23:00.

 

Pierwszy tydzień kwietnia niewiele zmian przynosi...

W czwartki będzie powtarzana "Rodzinka sam w domu".

W sobotę znów program "Co sie dzieje" ale pod tytułem "Dzieje się!" Ciekawe, co na to WP.

Premierowy Kotarski dopiero od 8 kwietnia - o ile znów czegoś nie wywiną.

 

Mogliby szybciej dawać te randki, bo mnie to aż za bardzo ciekawi. ;) Ale jeszcze tydzień i się pojawią. Za tydzień pojawią się i ramówki wielkanocne - mały kłopot mamy w tym roku. Pewniakami są filmy i specjalna Familiada. A co poza tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten "Obserwator" to właśnie też miał być programem informacyjnym TVP2, chyba nawet skompletowano całą ekipę i już trwały nad tym prace, tylko że potem zmieniono już plany i została "Panorama". Ogólnie z tym "Obserwatorem" to nawet trochę były problemy, opierały się na nieco poważniejszej kwestii niż nazwa. W kilku książkach jest to opisane (na pewno o tym Jakubowska pisała w "Telewizji nagiej",), jak będę miał chwilę czasu, to mogę do tych materiałów sięgnąć, by szczegóły poprzypominać.

 

Co do świątecznej ramówki - przeczuwam jakiś koncert, może benefis Jana Pietrzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 z 10 9/97, 8 panów i 2 panie. W drugim etapie byliśmy w komplecie, a dwie osoby utraciły po jednej szansie. W finale spotkaliśmy się z panami Jerzym, Bronisławem i Maciejem, szanse ich to 2,2,1. Pierwszy trzy razy dobrze odpowiedział pan Bronisław, on dał pytanie panu Jerzemu, ten panu Bronisławowi, który dał panu Maciejowi, który nie wiedział, więc pan Jerzy otrzymał pytanie, na które dobrze odpowiedział. Po połowie pytań stany kont to 72, 82, 21, szanse 3,2,1. Panowie wymieniali między sobą pytania, rywalizacja była bardzo zacięta, ale pan Bronisław skuł na 16 do końca, pan Jerzy chciał go dobić i to się mu nie udało.Na 13 do metypan Maciej odpadł rezultatem 31 pkt.  Na 10 do mety stany kont to 112, 112, stany szans 3,1. Teraz była rywalizacja pytanie za pytanie, nie było litości, na 7 do końca pan Jerzy pierwszy raz skuł, potem jednak się odbudował. Na 5 do końca pan Bronisław poległ rezultatem 122 pkt. Pan Jerzy został sam, i tak doszedł do końca  172 pkt zdobył, doliczono mu 20 pkt za szanse, to dało 192 pkt i drugi rezultat na liście zwycięzców. Wielki Finał pewny.

 

Ciekawa sprawa z tym "Obserwatorem". Ciekawe, czy dzisiaj jeżeli chodzi o takie poważniejsze kwestie ten program by się sprawdził?  Może tak, w końcu Dwójka ma być nastawiona tak bardziej na kulturę wysoką.

 

Czyli benefis będzie. 31.03. Tym razem to pewna data, oby doszło do emisji :)

 

"Dzieje się!" - no nie, znowu zabierają nazwę z WP. Ale bez kratki..  Jeżeli sobie zrobili taki myk, jak z DDP w Jedynce, to WP będzie musiało zmienić nazwę programu informacyjnego, a przypomnę, że w przypadku programu porannego, musieli zmienić nazwę z #dzieńdobryPolsko na #dzieńdobryWP.  Wracając do Dwójki - pewnie to coś kulturalnego, co będzie krótkie, taki przewodnik bardziej. I fajnie, ale nazwy nie musieli zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwy nie muszą zmieniać. Dwójkowe "Dzieje się!" to tytuł roboczy. Wcale tak nie musi się nazywać. Wcale też nie musi ruszyć. Na razie to tylko plany. "Co się dzieje?" miało ruszyć w ostatnią sobotę i co? Nic. A WP ma dopisane 16:50 albo 18:30. Tyle tytułem małego offtopu.

 

Obserwator - no tego to nie wiedziałem, ale zaznaczam, że był emitowany w końcowym okresie "Panoramy dnia", końcówka 1990/kilka miesięcy 1991. Czekam na te szczegóły. Możliwe, że to była to lżejsza albo poważniejsza wersja "Panoramy dnia". No i te początki Panoramy, problemy z nazwą i tak dalej.

 

Fryderyki - dobrze, że będą w Dwójce. Chyba jedyna gala jaka im się ostała po utracie Paszportów Polityki, telekamrów, bestsellerów Empiku... Ale niech ci będzie. Tylko ta 22:20 - a nie można od 20:45? A nie, 26 kwietnia to środa. ;)

 

Ostatnio Panoramy nie oglądałem, więc takie pytanie - było o WOŚP? Jak ogłaszali wynik zbiórki? Czy też nic a nic jak w Wiadomościach?

 

31 marca jednak nie benefis. Tylko drugi odcinek "Przybliżenia". Możliwe, że benefis będzie w Wielkanoc właśnie.

 

A dzisiaj stałe seriale no i to "Jest okazja". Szykuje się klapa. Ale obejrzę z ciekawości. Kto wie, może miło się zaskoczę. Zapowiedzi do mnie nie przemawiają, ale...

 

I już latają po antenie zapowiedzi "Rodzinki samej w domu". Całkiem przyjemny program się kroi, nie jest aż tak żle. Tylko czemu tak póżno startują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 z 10 10/97. 3 panie, 7 panów. Po pierwszym etapie byliśmy w komplecie, szansowo 6 osób zachowało trzy szanse. Chyba najsłabszy w tej edycji pierwszy etap. W drugim etapie usłyszałem, że w Ekwadorze jest językiem urzędowym angielski, a czad to dwutlenek węgla - no to szybko umrzemy :mrgreen: W finale spotkaliśmy się z panią Weroniką, panem Robertem i panem Piotrem. Zachowali oni po 3,1,1 szansie. Pierwszy na trzy pytania dobrze odpowiedział pan Piotr, on wyznaczył pana Roberta, który dobrze odpowiedział i zgodnie z koleją dał pani Weronice pytanie, a ta znowu do pana Piotra, ten jej oddał i zaczęła się gra na wymiany, która szybko została skończy. Pierwszy odpadł pan Piotr rezultatem 41 pkt na 23 do końca.  Na 20 do końca mieli 43 i 41 pkt, szanse 2 i 1. Wymieniali się pytaniami oboje, pani Weronika została dobita na 16 do mety  rezultatem 53 pkt. Pan Robert tak oto został sam i doszedł do 12 do mety, 91 pkt zdobył, to taka  średnia szansa na Wielki Finał. 

 

Skoro tak późno publikuję, to rzuciłem okiem na te całe okazje. Taki dość średniawy program, rozmowy takie w miarę, sama forma nawet ciekawa. Taki low-costowy jubileusz, ale był.

 

Domyśliłem się, że nie było nic o WOŚP, w końcu "Panorama" podlega pod TAI.

 

O, czyli benefis możliwe, że wpadnie w Wielkanoc. Czyli ta opcja wchodzi w grę. A co jeśli nie będzie w Wielkanoc? Może wcześniej niż w Wielkanoc to wpadnie do ramówki?

 

"Fryderyki" ratują honor gal w Dwójce :mrgreen: Tego przynajmniej nie stracili. I bardzo fajnie, ale minus za godzinę emisji, ale wiadomo - "NDiNZ" się samo nie wyemituje ;)

Edytowane przez rafpolsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Familiada" - Ekipa Małej vs Mężowie. Ekipa Małej serio niska, nawet bardzo :mrgreen: Po pierwszym (przyciski naciskane codziennie) 0:76, -1, po drugim (której rośliny używa się do produkcji szamponów?) 84:76, -1, po trzecim (inaczej zwolennik) 84:90, -5, najgorsza runda, dramat.  Czwarte podwójne (co znajduje się na stacji kolejowej) 84:180, -3. Piąte potrójne (zawód związany z modą)  372:180, mali w finale dzięki odpowiedzi stylista :mrgreen: Mężowie zdobywają 540 zł i słodycze, a w finale grali Joanna i Ilona, Ilona odpowiadała pierwsza. A zdobyła: 23 (nie ruszamy bez mapy), 25 (salwa honorowa), 36 ( blada twarz), 6 ( środ. pozdrowienie Elo :mrgreen: ),  40 (znaczek pocztowy). 67 dla Małej, mało :mrgreen  Zdobyła:  5 (nie ruszamy bez walizki, naj paszport),  0 (salwa radości, armatnia naj, tak jak myślałem), 0 (blada kość), 0 (cześć, środowiskowe Szczęść Boże, ja myślałem, że Siema, ale OK, to też środowiskowe :mrgreen: ), 20 (pocztowy kod). Trzy zera, tak można przegrać finał! :mrgreen: 1 590 zł za dziś.

 

Tymczasem są informacje, że Polsat Cafe wyemituje brytyjską wersję dziecięcą "Bake-Offu". I  teraz pojawia się pytanie, czy Dwójka byłaby chętna do emisji dziecięcej wersji tego programu na jesień zamiast trzeciej seniorskiej? Może to by odniosło podobny sukces, jaki odnosi Masterchef Junior, w końcu dzieciaki interesują się wypiekami i pewnie one byłyby lepsze od profesjonalistów ;)

Edytowane przez rafpolsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w Panoramie nic nie było o WOŚP, to po prostu wstyd. Tak kiedyś wspierali a dziś? Żenada.

 

Seriale - jest dobrze, zarówno O mnie się nie martw jak i Rodzinka.pl na tym samym poziomie co tydzień temu, czyli jest dobrze. Ale i tak Rodzinka.pl X nie dorasta do pięt najlepszym pierwszym sezonom. A z O mnie się nie martw jeszcze się wiele wyciśnie i będą chyba jeszcze lepsze odcinki. ;)

 

Jest okazja - Boże. Co to miało być? Jedno wielkie słodzenie i mega nudny program za 1000 zł. Prowadzenie tragiczne. Czasami się czułem jak na jakimś dancingu dla emerytów. Frąckowiak po angielsku śpiewała tak jakby ktoś bliski jej zmarł. Tak smutno. Ogółem program mega mega nudny i beznadziejny. Za dwa tygodnie Cugowscy. Może będzie lepiej. Może. Na razie bez potencjału.

A mogli dać "Wideotekę", Szabłowską i Szewczyka i byłoby OK.

 

Bake Off Junior? No ciekawe no... Trzeba byłoby dogadać się z BBC Worldwide, które realizuje też tą serię w UK. No, format dobry, spodziewałem się, że w TVP ABC poleci, a tu proszę, jednak w Polsat Cafe. Może na jesień się pojawi. O ile II seria Bake Off będzie osiągać też dobre wyniki oglądalności. ;)

 

A dzisiaj Postaw na milion. Kurczę, czekam ciągle na pierwszy milion w tym programie. Może się doczekam? Może. Ale i tak ponimo 13. serii program świetnie się trzyma. No i Kocham Cię, Polsko z Czasem honoru! No, tutaj będzie ta wpadka, będzie też nowa runda. Ciekawe, co tym razem wyleci. Już pisałem, Królikowski irytuje, ale na szczęście mało, akceptuję go, może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w Panoramie nic nie było o WOŚP, to po prostu wstyd. Tak kiedyś wspierali a dziś? Żenada.

 

Maciejolek TV tak jak i wszystko tworzą ludzie. Nastąpiły zmiany personalne to i o WOŚP cicho. TVP wyznaje zasadę :Jesteśmy przeciwwagą dla innych stacji. One nie informują o "naszym"(celowy cudzysłów) Caritasie to my nie mówimy o "ich" WOŚP-ie. Tylko,że to jest Telewizja Publiczna. To do czegoś zobowiązuje. TVP powinna wyznaczać standardy,a nie być przeciwwagą, wielka część społeczeństwa takimi przemilczeniami może czuć się pominięta,a ta TV powinna dążyć do tego by jak najwięcej osób chciało ją oglądać i się z nią jakoś utożsamiało. Trudno się dziwić,że ludzie nie będą skorzy do placenia abonamentu RTV.

Myślałem,że obecna TVP zmieni swój stosunek do WOŚP po otwartej i  zasadnej krytyce przewodniczącego Rady Mediów Narodowych,ale tak się nie stało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Familiada" - Ekipa Małej (2) vs Wnukowie. Bez sucharka :mrgreen: Nawet się nie rozgadywali przy prezentacji. Po pierwszym  (co robi się z mleka? Płatki śniadaniowe :mrgreen: ) 0:96, po drugim (czego może być czubek?) 95:96, po trzecim (rzeka na B ) 173:96, -2. Czwarte podwójne (jakie zakazy umieszczane są w pociągach?) 267:96, -3,  piąte potrójne (przy wykonywaniu jakiego zawodu trzeba być mistrzem słowa?) 549:96, mali ponownie w finale :mrgreen: Wnukowie zabierają 288 zł za dziś + słodycze od "Pszczółki". A w finale Jakub i Aneta, pierwszy Jakub. A on otrzymał: 37  (policjant na straży prawa, naj), 24 (na łonie natury szumi las), 13 (poczucie winy), 46 (żujemy gumę), 3 (punkt podparcia). 77 do zdobycia dla Anety. Może się uda. A zdobyła:  27 (sędzia na straży prawa), 9 (woda szumi, morze naj), szansa się oddala, poczucie humoru ma 32, trawę żujemy za 7 ( :mrgreen: ), a ostatniej nie podała, 197 pkt, tylko trzy zabrakły :/ Za dziś 2 238 zł.

 

Tymczasem Edyta Górniak powiedziała w wypowiedzi dla JastrząbPostu, że jej kwestia udziału w TVoP jest nadal otwarta, ale nie będzie uczestniczyła, gdy Doda zasiądzie w jury. Szkoda, bo jednak strata Górniak kosztem Dody to zawsze jest strata, szczególnie dla tego formatu. 

 

W "Postaw na milion" padła wygrana w wysokości 100 000 zł, to najwyżśza wygrana od przeszło trzech lat, bo tak to padały wygrane mniejsze niż sto kafli, najczęściej chyba wygrane jednopaczkowe, czyli 25 000 zł ;)

Edytowane przez rafpolsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo na niedzielę - no, kiedy ostatnio zmieniali? Jakieś 10-11 lat temu. ;) No, pasuje, wszak to tylko program religijny. Przydałaby się i zmiana oprawy w "Panoramie" - minęło siedem lat od wprowadzenia bieżącej oprawy.

 

Młodzi wielcy - ależ zapominalski. Naprawdę, program polecam każdemu, lepszy niż jakieś programy np. o YouTuberach. Tutaj są młodzi ludzie, którzy realizują swoje pasje. Wczoraj był np. młody zielarz. I to jest misja.

 

Postaw na milion - no dalej nie wiem, jak oni to robią, że zwykle jak oglądam, to pierwsza gra skończyła sie zerem. W ubiegłym tygodniu - pierwsza gra słaba, skończyła się zerem. Druga już lepiej, ale i tak skończyło się zerem.

Wczoraj padła w końcu jakaś duża suma. No, to druga najwyższa w historii polskiej wersji i najwyższa od jesieni 2014. No, ale na milion nadal czekam. ;)

 

Kocham cię, Polsko - wczoraj było dobrze. I co tam było... Pawlicki z Królikowskim chyba walczyli o tytuł najbardziej denerwującej osoby odcinka ;) W zakazanych słowach ciekawie. Przy Pawlickim prowadząca nie miała kartek z pytaniami. Przy Więdloche już miała. Co to to się stało, jakaś zamiana, zapominalstwo?

Runda "5 sekund" lepsza od Familiady. No tutaj refleks się liczy i szybkość. Wczoraj wygrała drużyna Antka.

Aha - ci, co zarządzają Facebookiem to chyba nic nie wiedzą. Rundy udostępniają przed emisją /no dobra/, ale wczoraj już udostępnili filmik z wygraną drużyną. Z tym, że jeszcze finału nawet nie było. Dla mnie to psucie zabawy. Ja oczywiście sobie nie robię przykrości, czekam do końca, potem zaglądam i faktycznie, godzina ta i ta, a o tej nawet nie zaczęli finału.

 

Dziś znów biegi w Dwójce. Brawo, chociaż to już ostatnie w tym sezonie. Za tydzień z taśmy w nocy. Pytanie, czy im się to opłaca.

 

Sonda 2 - dziś o pamięci. Jak zwykle ciekawy odcinek, było o tym, czemu nie pamiętamy np. porodu, czemu często pamiętamy coś, co dawno się wydarzyło a nie pamiętamy wydarzeń z ostatniego dnia, deja vu, jak będzie w przyszłości. Jedyny minus to emisja powtórek w sobotę o 14:35. Nie można było innego dnia wymyślić na te powtórki albo godziny?

 

Nie dziwi mnie wypowiedż Górniak. Od lat wiadomo, że jest z Dodą w sporze. Przypomnę, że miały wystąpić na sylwestrze we Wrocławiu kilka lat temu. Ale Edyta zarzekła się, że z Dodą to nigdy nie wystąpi. Ostatni sylwester? Tu już było inaczej. No... zobaczymy, jak to będzie, chociaż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, trochę pośpieszyli się na Facebooku z tym postem o zwycięzcach "KCP". Taki post bardziej by pasował tak na dzień po programie, a nie w trakcie. No, ale cóż... do zarządzania stronami też trzeba mieć odpowiednich ludzi ;)

 

Co do Górniak... z jednej strony istotnie coś może być na rzeczy, ale z drugiej strony to jednak jeszcze dość sporo czasu do "TVoP" i to jeszcze może się zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Górniak, ona jest strasznie irytująca. Jak przyjemnie oglądało się ostatnią edycję bez niej. Moim zdaniem za bardzo mieszają. Co szkodzi na przeszkodzie by był taki skład jak przed rokiem?

KCP dalej miło się to ogląda, sympatycznie, program trzyma poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...