Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie. Obecnie nie tylko Wolny jest twarzą Dwójki. Rosiak coś rzadko widuję w "Pytaniu na śniadanie". Twarzami Dwójki są też Zawadzka, Kammel - prowadzą najważniejsze imprezy, i tak dalej. Trzy mocne twarze więc ma.

 

Mnie też nie dziwi, że Wolny będzie prowadził koncert kolęd. Czułem, że coś mu dadzą w tym okresie świąteczno-noworocznym poza "Panoramą". Ja nie widzę nic złego, że Wolny jest i twarzą informacji i takiej rozrywki. Gdyby miał prowadzić np. sylwestra - o, to co innego.

 

A tak w ogóle przydałaby się zmiana oprawy "Panoramy". Obecna chyba już jest najdłużej ze wszystkich - w marcu minie 7 lat. Może warto na zmiany? "Wiadomości" też po prawie 7 latach zmieniły oprawę graficzną. Tylko pytanie co z motywem. Jak dla mnie dalej brzmi świetnie jak na ten rok, ale...

 

W "Szeptem" było o miłości. A gościł m.i.n. Jerzy Zelnik. Tak czułem, że go w końcu tam zaproszą!

 

W cenniku już wisi ramówka na styczeń. Na dobre i na złe wraca 18 stycznia. Dziwne, po co aż tak długa przerwa. Dużo transmisji z ręcznej, a 15 stycznia nie widzę żadnych transmisji z WOŚP...Kurski obiecywał i co? Znów kolejne mijanie się z prawdą?

Niby dziś powinny być ramówki prasowe na kolejny tydzień stycznia, ale jeszcze ich nie wrzucili. Może jednak coś pokażą z WOŚP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premierowy odcinek ''Familiady'' jednak zostanie wyemitowany w Wigilię, lecz wtedy będą nadal grali zwykli uczestnicy. W Boże Narodzenie tak będą przedstawiać drużyny w odcinkach specjalnych ''Familiady'':

 

25 grudnia - zespół folklorystyczny ''Kurpianka - Cepelia'' vs. zespół regionalny im. Jana Jędrola ''Jędrole'' z Poronina.

26 grudnia - Łowcy.B vs. Fair Play Crew.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12. odcinek 94. edycji 1 z 10, czyli dalej brniemy w tej edycji  :mrgreen:  A w jego finale mieiliśmy panów Michała, Rafała i  Dominika. Pierwszy trzy odpowiedzi osiągnał pan Rafał i wyznaczył pana numer 1, który jednak źle odpowiedział i jak to jest tradycją, pan dwa wyznaczył pana trzy, a potem znowu pana jeden, a potem siebie - i tak oto  dopiero teraz padła dobra odpowiedź, lecz nie na długo, bo w następnym znowu była zła odpowiedź i dłonie na przyciski. Pierwszy odpadł pan Dominik rezultatem 22 pkt na 23 do końca, drugi odpadł pan...tak tak, Rafał, rezultatem 71 pkt, taki cwany, a jednak poległ na 22 do końca. Pan Michał wygrał odcinek rezultatem 31 pkt, nie idąc od 22 pytań ani jednego, więc mogliśmy go okrzyknąć triumfatorem, ale nie zdobywcą miejsca na liście zwycięzców :mrgreen:

 

O - będzie jednak premiera Familiady w Wigilię, tylko właśnie szkoda, że nie będzie tego specjalnego odcinka, wprowadzającego atmosferę Świąt. A potem tradycyjny odcinek z góralami, a potem z kabareciarzami.  Będzie muzycznie i śmiesznie, czyli wesoło :mrgreen:

 

Muzyki "Panoramy" niech nie zmieniają, oprawę graficzną mogą. Ona HD nie przypomina.  Jeżeli wyjdzie tak ładnie, jak oprawy niektórych programów w TVP Info, to czemu nie, mogą spróbować :)

 

Tak, transmisji nie ma z WOŚPu, bo pewnie będą one w serwisach informacyjnych odnotowywane (jak znamy obecne TAI - krótka wzmianka, ale wzmianka) a transmisje takie obszerne to będą w TVNie, który nawiązał z nimi partnerkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jednak "Familiada" będzie w Wigilię to myślę, że mimo zwykłych uczestników już w klimacie świątecznym z udekorowanym studio. Ale w programie dla prasy nadal widnieje powtórka, na Facebooku też nikt nie potwierdza premiery.

 

Szkoda, że w TVP2 nie będzie transmisji z WOŚP, to już też pewna tradycja, może kiedyś jeszcze wrócą.

 

A co do "1z10" to dziś chyba był ten odcinek, którego premiery nie doczekała jedna z uczestniczek.

Edytowane przez mno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOŚP-em w Telewizji Polskiej ma się teraz głównie TVP Info zajmować, przy czym to raczej będą takie meldunki krótkie, a nie wielogodzinne transmisje. Natomiast zarówno w Panoramie, jak i w Wiadomościach czy Teleexpressie, będą pewnie jakieś materiały, ale raczej w formie wzmianki.

 

Co do oprawy w Panoramie - istotnie, grafika nie jest jakoś oszałamiająca. Za to motyw muzyczny (notabene ma on już 11 lat, powstał w 2005 roku) nie wymaga moim zdaniem wymiany. W zasadzie to wygląda to tak, że czołówka graficzna jest mniej dynamiczna od oprawy dźwiękowej, która najlepiej pasowała właśnie do oprawy z 2005 roku, z racji tejże dynamiki. W zasadzie podobny był tylko motyw z okresu 1998-2002.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Ja się pytam po pierwsze po co, skoro nie grają w nim polskie drużyny. Ale myślę, że to Kurski musiał maczać w tym palce. Wszak piłka nożna i tak dalej. Szkoda, że z biegami tak nie jest i niektóre lecą po nocach.

 

Jutro w Dwójce upamiętnią Smolenia. O 17:05 zamiast "Herbatki z kabaretem" "S jak Smoleń, T jak TEY", a o 23:55 "S jak Smoleń". Dziwne, czemu nie mogli dać wczoraj, a dawają jutro.

 

Są i ramówki na II tydzień nowego roku. Coś ciekawszego?

- 9 stycznia o 21:45 powtórka karnawałowego Bake Off

- 11 stycznia dalej Na sygnale razy dwa - jeżeli to premiery, to tak, ale jeżeli powtórki, to podziękuję

- 15 stycznia NIC o WOŚP. Ważniejszy maraton z badziewiami, beznadziejny Makłowicz i powtórki powtórek. No i Boscy. Nie tak chciałem, że tylko w serwisach. Mogli się dogadać, i pokazać chociaż start i światełko do nieba. A tu - tragedia.

 

Co do Familiady - no, mogliby dać odcinek premierowy w Wigilię. W Sylwestra jest, no ale tu rozumiem. Ale dalej mnie ciekawi brak w wigilię.

 

Dziś znów majstry, tak przypominam. ;) Z tym, że już popsuli. W zapowiedzi na stronie Dwójki na zdjęciu jest już zwycięzca odcinka, bo ma na sobie już pas. Nie wiem, kto, bo dla mnie zmienili się nie do poznania. Dzisiaj już tego zdjęcia nie ma, zapowiedż usunięta, ale spokojnie, wykryli, że jednak coś nie tak i dalej czekamy, odcinek na bank dziś będzie. ;) Oby poprawili te błędy z pierwszego odcinka.

Aha - 30 grudnia odcinek 4. Kto wie, może tak całą zimę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisu 1 z 10 nie będzie dzisiaj z wiadomych względów. Proszę kolejny raz o ratunek z wynikiem.

 

Niezłe jaja - finał KMŚ poleci w Dwójce. Okej, fajnie. Kiedyś pamiętam, że finał leciał w TVP Sport i w TVP Info. Dobra inicjatywa prezesa Kurskiego, ludzie sobie w otwartej zobaczą Real Madryt, jak gra z Japończykami o mistrzostwo świata ;)

 

No, dziwne. Mogli zareagować tak gwałtownie, jak zrobili w przypadku ś.p. Andrzeja Wajdy, szkoda, że nie było tak tym razem, tylko dopiero po dwóch dniach doczekamy się jakiejś tam formy wspomnienia w postaci nagrania ze słynnego cyklu.

 

Tak, WOŚPu nie będzie w formie transmisji, może wspomnienia w serwisach. "Na sygnale" pewnie w formie powtórki.

 

Oj, lekka kompromitacja z tym zwycięzcą odcinka. W porę usunęli, ale pewnie skapnęli się, że  widzowie widzieli co się stało :mrgreen: Ja też mam nadzieję, że majstry dzisiaj będą o niebo lepsze, bo poziom pierwszego odcinka odbiegał od ideału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że uznali, iż te programy kabaretowe ze ś. p. Smoleniem będą miały lepszą widownię w weekend. Tak czy inaczej, dobrze że będzie on tak upamiętniony. Młodsze pokolenie będzie miało okazję poznać ś. p. Smolenia od nieco innej strony.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Familiadzie Działkowcy vs Imprezowicze, ci drudzy awansowali do finału rezultatem 348 pkt. A więc hahaha! Nie będzie kompromitacji Działkowców drugi raz. Imprezowicze wydelegowali Paulę i Łukasza, Łukasz zaczął grę finałową. Jego rezultaty w pytaniach to: 5 (leki bez recepty - na wzdęcia), 0 (włosy na głowie, a pytane jakie mogą być), 14 (znajomi na ślub zapraszamy), 7 )wagon kolejowy), 33 (atrybut rycerza - miecz). 141 pkt do zdobycia, szansa mała, ale nadal realna. Pauli to się uda? Zobaczmy. W pierwszym 34 (na ból głowy), 11 (farbowane), szansa maleje, 9 (babcia na ślub - rodzice najwięcej, ja tak typowałem_. Szans już nie ma. 36 za sypialny wagon, a w ostatnim zbroja ma 24, 173 pkt zebrane, co oznacza, że Łukasz zrypał finał. 1563 zł za dziś idzie na ich konto, spotkamy się jutro z nimi ponownie! Gdyby nie ta pierwsza połowa finału, to kto wie, a 16 000 zł poszłoby na ich konto.
 

Tymczasem dzisiaj odcinek specjalny "Bake-Offu" - tym razem ciasta świąteczne będą przyrządzane. Oby dzisiejszy odcinek był ciekawy :)

 

A jak tam majstry? Tak jak u trenera Nawałki było - bez zmian. Ktoś w ogóle to oglądał przed wypuszczeniem?  Kuszewski sobie dobrze poradził. Jedynie on.

 

Sylwester - jastrząbpost  podaje, że  TVP zrezygnowała z Antka Smykiewicza, Skaldów, Sarsy ze względu na to, że mają ograniczony czas i są ważniejsi, zdaniem producentów, wykonawcy.  Skoro producenci tak stwierdzili, no to dobra. Może ich daliby radę upchnąć w jakiejś tam wolnej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, najpierw może o majstrach, wynikiem poratuję przed emisją odcinka w poniedziałek kolejnego. ;)

Wczoraj jakieś zmiany były? ;) Nie. Dalej beznadziejne prowadzenie Nieśpielak i Królikowskiego /tragedia tragedii/. Gagi? Kuszewski tylko się obronił. Siwiec trochę gorzej, a Szpak... mi się nie podobało.

Zauważcie, że schemat gagów był taki sam jak tydzień temu? To już nudne i monotomne się robi. Jeżeli w piątek będzie tak samo, to oj, oj...

Kto to wpuścił? Właśnie się pytam. Chyba Kurski tego nawet nie oglądał... Ale widownia obawiam się, że niestety dopisuje, skoro mają być kolejne odcinki... A zapowiadało się tak fajnie...

 

Tak, dziś specjalny Bake Off. Chętnie obejrzę. A jeszcze w zanadrzu odcinek karnawałowy. ;)

 

Sylwester - o nieładnie. Przypominam, że sylwester to koncert trwający sześć godzin, a nie jakaś dwugodzinna impreza. Ograniczony czas, a to dobre! Czasu jest pod dostatkiem. Spokojnie by się zmieścili. Zaraz, zaraz... Sarsa miała wystąpić? Czy nie aby w Polsacie w tym roku koncertuje w ostatni dzień roku?

Aha - to można się domyśleć, że Margaret, Rodowicz i Zenek będą mieli najwięcej piosenek do wykonania ;).

 

Co dalej.... Sonda 2 powtórkowa, ale ogląda się z taką samą chęcią jak premiery. Dziś powtóreczka z 24 września, odcinek o Bałtyku. ;) Następna powtórka jutro, to z 25 września, a emisja ponowna odcinka z 1 pażdziernika - już w nowym roku. ;)

 

O 12:45 z kolei były "Dzikie Fazy Fair Play Crew". Niestety, to był zbiór tych miniskeczy z DBJW, albo z LK2. Ile jeszcze zamierzają powtarzać kabarety Harasimowicz no?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. To żródło jakby co, też traktuję jako nierzetelne. Najlepiej, jakby TVP się wypowiedziała na ten temat.

W ogóle imprezy sylwestrowe często właśnie są dłuższe niż planowano. Skąd ten ograniczony czas nie wiem. Powiedzieli pewnie 'sześć godzin' i tyle, więcej czasu nie mamy, bo powtórki kabaretów musimy wyemitować". Nie.

Jak dla mnie, powinna TVP2 sama do tego się odnieść.

 

Też potępiam brak ceremonii dekoracji KMŚ. No tak, na Familiadę im się spieszyło no. Ale tym razem wybaczam, nic się nie stało. Nie moja sprawka że mecz był dłuższy. ;)

Rafał nie napisał jeszcze nic, ale ja go w jednej kwestii wyręczę - znów w finale uczestnik miał 4 "0". ;)

 

I jak tam po świątecznym "Bake Off"? Normalnie cudo. Opowiastki świąteczne, oczywiście kulinariów sporo, bez zbędnej rywalizacji, ba! - Królikowski w końcu był normalny.

Wygrały Zielińskie.

Kolejny odcinek w styczniu - karnawałowy ;).

 

A takie programy, jak dzisiejsza "Sonda 2" to powinni w szkołach wręcz puszczać. Dziś też powtórkowa, ale jakże ważna emisja odcinka o żywieniu. Naprawdę, powinni zrobić dla szkół jakieś pakiety z najlepszymi odcinkami programu i do szkół!

Ten program to sukces! To co, że mała oglądalność. To sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam na stanowisko TVP, bo tak średnio chce mi się wierzyć "pseudo Barbie" Jastrzębskiej.

 

A ja "Familiadę" dzisiaj na VOD obejrzeć chciałem, ale nie mogłem, bo cały czas reklamy mi się ładowały. Znowu cztery jaja? Coraz bardziej jajcarsko dzieje się w "Familiadzie" :mrgreen:  Serio graczka na trzy pytania nie odpowiedziała? Rany! Kompromitacja :lol2: Czekam na pięć zer! A jeszcze jest wiele okazji. A grali Imprezowicze z NZS UW.

 

Chyba właśnie ze względu na tę obsuwę ramówkową nie było ceremonii zamknięcia KMŚ, bo "Familiada". Mam takie pytanie - czy ktoś oglądał ten mecz na TVP Sport? Czy tam została pokazana ceremonia?

 

No i właśnie - "Sonda 2" i jej funkcja misyjnoedukacyjna. Oglądalność tak jak w przypadku ratowania dzieci nie powinna stanowić wyznacznika. Dzisiejszy odcinek powinni pokazywać w szkołach na lekcjach biologii, bo dzieci powinny coś wiedzieć na ten temat, aby nie wyrosnąć na pożeracza hamburgerów, longerów, kurczaków, czy czego tam jeszcze i nie wylądować w ratowaniu dzieci :mrgreen: To jest sukces tak jak "Bake Off".

 

Troszeczkę walnę off-top, ale pomysł z domowką na Sylwestrze we Wrocławiu (znany z Dwójki) będzie teraz  zastosowany na Sylwestrze we Wrocławiu w stacji WP. Chyba tym nawet zajmuje się ten sam człowiek. Ciekawe, czy TVP pomyśli nad jakąś odpowiedzią, no ale raczej ich wszystkie plany już znamy ;)

 

A zdaniem Wirtualnych Mediów impreza w Zakopanem będzie do 2018 roku

Edytowane przez rafpolsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O i bardzo dobrze. Teraz pasuje usunąć jeszcze powtórki Cejrowskiego - i będzie wspaniale! No ileż można? I powtórki Boskich - czas dać inny pakiet, a nie mordować widzów powtórkami Rodzinki.pl!

Z drugiej strony trochę szkoda, bo jego programy były dobre. Były, bo to, co teraz robi, to nie jest typowy program kulinarny, tylko jakieś nieporozumienie.

Ale na razie nic oficjalnie nie wiadomo.

 

Tak, wczoraj nie odpowiedziała na cztery pytania rundy finałowej. A Familiada na VOD odtwarza mi się normalnie, bez żadnej reklamy. Nie wiem, skąd u Ciebie ciągle reklamy.

 

W TVP Sport ceremonii też nie było. W wątku TVP Sport jest też napisane.

 

Co do sylwestra - oby Kurski się nie przeliczył z tym, że w Zakopanem imprezy będą organizowane do 2018. Może być tak jak z Toruniem. Ale zobaczymy.

Co ciekawe, czytam, że władze Torunia i TVP poróżnił... występ zespołu Akcent. No masz ci los. Co w tym takiego złego?

No i absolutnie nie wierzę w te ograniczenia czasu no.

 

13 odcinek 94 serii Jednego z Dziesięciu mieliśmy w piątek.

Kogo tam mieliśmy w finale? Pan Wojciech, Pani Bogna i Pan Piotr.

Szybko odpadł Pan Piotr, tylko 22 punkty, Pani Bogna natrzaskała aż 292 punkty, ale nie wygrała odcinka!

Wygrał Pan Wojciech, z wynikiem 71 punktów. Szkoda, była szansa na wysoki wynik i miejsce na liście do Wielkiego Finału, a tutaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 z 10 - epizod 14 serii 94.  W finale odcinka byli obecni panowie Zenon, Mateusz i Ryszard, ten drugi i trzeci zachował wszystkie szanse, pan jeden zachował dwie szanse. Zapowiadało to ciekawą rywalizację - jak było?  Pierwszy na trzy pytania odpowiedział pan Zenon i wyznaczył pana numer dwa, a ten na trójkę.  Pierwszy z rywalizacji odpadł pan Ryszard na 24 do końca z 13 pkt, zostali dwaj panowie z trzema szansami na koncie.  Wymieniali się pytaniami tak do 18, kiedy to pierwszy błąd popełnił pan Mateusz, pan Zenon chciał dobić go, ale się obronił.  Potem sam pan Zenon popełnił błąd i pan Mateusz teraz chciał go dobić, znowuż się nie udało. Kolejny błąd pana Mateusza i znowu pan Zenon chciał go dobić - nie udało się!  Potem po jednym dobrym pan Zenon znowu popełnił błąd i po jednej szansie mieli, pan Mateusz chciał go dobić - udało się. Pan Zenon miał na koncie 92 pkt na 11 do końca, pomylił się na fladze Belgii - czerwony, żółty, niebieski to te kolory :mrgreen: Odcinek wygrał pan Mateusz rezultatem 103 pkt, co dało mu szósty rezultat na liście zwycięzców, zobaczyliśmy go w Wielkim Finale. Pan Tadeusz zaprosił na portal TVP, bo tam są wywiady z finalistami :mrgreen:

 

Sylwester - scena się buduje! KLIK . Coś troszkę wolno to idzie, może zdążą, bo 28-29 muszą rozpocząć się próby.

 

Są u mnie reklamy jak nic. Przed klipami pojawiają się one i co 2-3 sekundy się zacinają. W prawym górnym rogu mam napisane, że dzięki reklamom oglądam za friko. Może to wina Firefoksa, może czegoś innego, nie wiem. Liczę na to, że kiedyś będzie działał portal bardziej stabilnie ;)

 

Racja, Makłowicz poparł jedną z sił obecnego konfliktu politycznego, akurat tych, którzy są przeciwni obecnym rządom w TVP.  I teraz pytanie -  czy TVP uzna, że to taki mały Incydent i nic nie zrobi, czy wyrzuci pana Makłowicza na bruk?  Obstawiałbym to drugie. Makłowicza trochę szkoda, bo to była taka odmiana,  że ktoś podrózuje, gotuje i gada z ludźmi zagranicznymi, randomowymi. Ale fakt, w ostatnich jego programach 3/4 to zwiedzanie i jedzenie, a nie gotowanie.

 

Tak, po napisaniu posta w Dwójce wczoraj zauważyłem tamte informacje w wątku kanału sportowego. Żenada. Mieć prawa, móc pokazać, a spieszymy się pokazać entą powtórkę w naszej ramówce, bo tylko za godzinę jest transmisja z meczu o brąz ME pań w szczypiorniaku.  Żałosne, tak nie powinno być. Skoro mamy pełne prawa, to pokazujemy wszystko, a nie odwalamy cyrk. To, że nie było w Dwójce - OK, zrozumiałe, bo "Familiada". Ale że w kanale sportowym nie było? Jejku.

 

No, nie każdy musi gustować w disco polo :mrgreen: Ale kompromis to pójście na ustępstwa, więc Toruń mógł już się zgodzić na disco polo i tym samym sylwester zostałby w Toruniu i nie byłoby cyrka z przenosinami w nasze piękne góry do Zakopanego.

Edytowane przez rafpolsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Makłowicza nie będą wyrzucać, on już wcześniej wypowiadał się na tematy polityczne, choć robi to dość rzadko, i za bardzo to się tak nie przebijało. Teraz też to widać - dopiero dzisiaj ktoś to zauważył, pewnie nawet mało kto by mógł teraz dokładnie zacytować wypowiedź z programu, więc sądzę, że reperkusji nie będzie.

 

Co do tych spekulacji o poróżnieniu na linii TVP-władze Torunia: jak na razie to są tylko plotki, nie znamy żadnych szczegółów, równie dobrze może to być kompletnie wyssane z palca. Prezydentowi Zaleskiemu raczej by Akcent nie przeszkadzał (zwłaszcza że teraz na miejskiej imprezie ma wystąpić Chwast... znaczy Dawid Kwiatkowski).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też podejrzewam, że Makłowicza nie wyrzucą. Ale naprawdę - mogliby dać już starsze odcinki, z czasów Podróży kulinarnych. To było to. Dużo, dużo, dużo gotowania, a nie teraz dużo podróżowania. A nie powtarzać odcinki sprzed kilku miesięcy.

Denerwuje mnie też powtarzanie Cejrowskiego - co w nim takiego, że nadal go wałkują? Niektóre odcinki już -nty raz! Normalnie "odlot". Tyle mają archiwów, a nie potrafią ich odkopać, tylko sięgnąć do tego, co już znamy.

 

Tak sobie wspominam dawne Dwójkowe wigilie. Na przykład w 1988 - wejścia z Krakowa. W ogóle kiedyś TP2 potrafiła cały dzień spędzić w jakimś mieście. Było kilka wejść podczas dnia.

W sobotnie poranki Telewizja Katowice co dwa tygodnie miała do połowy 1990 swój trzygodzinny blok.

W ogóle kiedyś rola Dwójki była taka edukacyjna, nie to co teraz.

 

Lecą już zapowiedzi świąteczne. Ta "Kolacyjna.TV" może być nawet fajna. Zobaczymy w niedzielę. Coś nie natrafiłem na zapowiedż tego "Kinoteatru Mumio".

Aha - ciągle lecą i zapowiedzi sylwestra. Ciągle tylko Zenek i Zenek. ;)

 

A majstry będą lecieć zimą! 13 stycznia wpisano do ramówki odcinek 5. Cóż... jak się nie poprawią, to nie wiem, czy warto oglądać kolejne odcinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 z 10 - 3/4 serii za nami, 15 odcinek 94. edycji. A w finale pan Bartosz, pani Barbara i pan Wojciech - wszyscy zachowali po jednej szansie. Pierwszym, który osiągnął 3 poprawne odpowiedzi był pan Bartosz, który chwilę potem wyznaczył pana numer 3, który też dobrze odpowieidział.  30 pytań do końca, bilans szans to 2,2,3. Pierwszą osobą, która poległa była pani Barbara na 23 do mety rezultatem 21 pkt. Potem panowie się wymieniali pytaniami, na 19 do końca mieli po jednej szansie. Poległ jednak pan Bartosz z 51 pkt, pan Wojciech miał 61 i grał dalej, doszedł do 14 do mety, odpadł rezultatem 91 pkt, co dało mu ex aequo 8 miejsce na liście zwycięzców. Pani Sylwia rozdała prezenty, więc do zobaczenia jutro :mrgreen:

 

A tak jeszcze kompletnie kończąc temat 1 z 10 - TVN zapowiedział, że będzie emitował premiery swoich programów w wiosennym sezonie od połowy lutego. Może Dwójka też poszłaby takim tropem, przyspieszając emisję odcinków premierowych 1 z 10? Taki zabieg stosuje coraz więcej stacji na Zachodzie, jeżeli chodzi o przyspieszanie ramówek wiosennych, myślę, że ludzie wolą sobie obejrzeć premierowy (już w HD!) odcinek 1 z 10, niż setną powtórkę. Przyznam się - włączam powtórki w połowie odcinków, w połowie II etapu, aby już całego odcinka ponownie nie oglądać, tylko ten najistotniejszy fragment.

 

Tak, Dwójka kiedyś była bardzo kulturalna i taka międzymiastowa (przecież w Dwójce też były programy lokalne swojego czasu), stąd takie wejścia z różnych miast. Musieli widzom oferować coś innego, w końcu to była era dwóch programów (no ew. trzech, jeżeli ktoś miał dostęp do TB CCCP albo do kanałów czechosłowackiej telewizji). Dzisiaj wejścia są tylko w przypadku sylwestrów.

 

A tak a propos Sylwestra - jest spot także z Margaret (chyba ten i ten zenkowy na zmianę emitują + ten, o którym dosłownie za ułamek sekundy wspomnę), a i również z prowadzącymi, czyli z Kammelem i Zawadzką. No, tak druga ma to coś w sobie, że została Miss Polonia w roku 2011 - tak panie Zenku, można się zakochać tylko raz :mrgreen: Może właśnie w niej :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...