Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak będzie wkrótce na TVP2. Oczywiście sobie żartuję, ale dobrze, że tego nie było. Wyciąłem tylko bardzo brzydkie słowo.

abdfadb82413.jpg

 

Zdjęcie znalezione na FB.

 

A tutaj Szymon Majewski nagrał filmik. Starał się o rolę prowadzącego Pnś, ale mu się na razie nie udało :D:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=668988849923872&id=133265596829536

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby nie. ;) Podejrzewam, że już żadnych magików i iluzjonistów nie zaproszą do Pytania na śniadanie. Żeby uniknąć takich sytuacji jak wczoraj.

 

http://wyborcza.pl/1,75398,20342547,czy-przebita-gwozdziem-reka-rogalskiej-w-pytaniu-na-sniadanie.html?disableRedirects=true - na ile w tym prawdy tego nie wiadomo. Moim zdaniem to było wszystko prawdziwe, a nie żaden trik TVP. No przecież była w szpitalu, tak? Tak. Gdyby to był trik, bo byłoby wszystko inaczej, nie przerwaliby programu, i tak dalej. Teraz to dopiero robi się ciekawie. Zobaczymy, jak odpowie TVP.

 

Informowali w Panoramie o tym, wcześniej w Teleexpressie. Wolny powiedział, że przed programem dzwonił do Rogalskiej i prosiła, by przekazać widzom podziękowania za wyrazy wsparcia. Natomiast dziwi, że biorą nagrania słabej jakości z internetu. Przecież mają oryginalne nagranie, prawda? Prosto z emisji. A tutaj idą na łatwiznę.

 

Familiada - no proszę, jakby usunęli, to byłoby totalne samobójstwo i dalsze spadki oglądalności. O ile pamiętam, już bodaj w 1999/2000 przed finałem emitowali zapowiedzi innych pozycji. Tak samo w Jednym z dziesięciu - przed II rundą i III pojawiają się też plansze sponsorskie. Jakoś mi to nie przeszkadza.

A co do tablicy - wydaje mi się, że jest ta sama od lat. Tylko w październiku 2012 na kilka odcinków znikła i pojawiła się zapasowa "nowoczesna". Mi się wtedy nie spodobała. Mogliby coś poprawić w obecnej.

Co do formuły mi nie przeszkadza. Dobrze, że mogą brać udział nie tylko rodziny, ale i osoby o wspólnych zainteresowaniach. Ja nie widzę w tym nic złego.

 

Większa gra pewnie będzie po 15:00, jak kiedyś, no ale jak to będzie ogólnie, dowiemy się wkrótce.

 

TVOP - w I edycji skład jury był zupełnie inny. Na pewno był Nergal i Piaseczny. Nie pamiętam, jaka była pozostała. Tomson i Baron są od II.

Prowadzący w I edycji też byli inni. Kammel i Musiał pojawili się w II. Teraz zostają głównymi, a prezenterka będzie tylko na live'y. Ja radziłbym poczekać, ale możliwe, że będą powielać trio z KCP faktycznie.

 

60 sekund sportu - leci na wszystkich antenach i jest to związane z trwającymi Euro.

 

Oglądałem, co prawda z nagrania, ale zawsze ten cygański festiwal. Poziom dobry, fajnie było, tylko krótkawo trochę. 45 minut to trochę za mało. Potem puścili pewnie znów jakieś kabarety, bo mecz się wydłużył.

A dziś w nocy jakaś nowa tradycja czy co? O 05:05 "Rodzinka.pl". Może lepiej w nocy jak już emitować te powtórki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten tekst ''Gazety Wyborczej'' jest śmieszny, zresztą było pokazane że gwóźdź wbił się w rękę Rogalskiej oraz to, że trafiła do szpitala po tym zdarzeniu. To nie był trik tylko to się wydarzyło naprawdę, niech ''Gazeta Wyborcza'' lepiej głupot nie wypisuje bo powoli ta gazeta staje się tabloidem. Dla mnie to też było dziwne, że wczoraj w ''Panoramie'' wybrano nagranie z telefonu komórkowego niż nagranie oryginalne.

 

Co do Festiwalu Romskiego z Gorzowa to rzeczywiście był za krótki, zresztą zdziwiło mnie to że ten festiwal realizowała TVP3 Poznań niż TVP3 Gorzów Wielkopolski, jednak z tego co wiem to ''Mazurską Noc Kabaretową'' realizowała kiedyś TVP3 Kraków niż TVP3 Olsztyn.

 

Dzisiaj o godz. 16:29 TVP2 zaliczyła wpadkę, w której podwójnie wyemitowano reklamę leku ''Prositivum'' z Małgorzatą Pieńkowską.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ten tekst wydaje mi się typowo sensacyjny, byle by był. No gdyby tak nie było, to nie byłoby prowadzenia Kammela samego do końca programu. To działo się wszystko naprawdę, a tutaj już szukają podejrzeń. Te krzyczenie przed zdarzeniem to może z emocji. A widzowie, nie dziwi, są oburzeni.

 

Party, którego plotki ostatnio coś się sprawdzają, jest pewne, że Królikowski zastąpi Musiała w KCP. Piszą, że miał zostać gwiazdą TVN po wygraniu "Agent - Gwiazdy", ale TVP postanowiła go zatrudnić u siebie. Propozycja już została złożona, a Królikowski się nad nią zastanawia.

Lepiej nie, bo prowadząca zostanie już totalnie przyćmiona przez panów. Wtedy będę bardziej optował za dawnym systemem pan prowadzący, panie kapitanki.

 

Już nie pierwszy raz inny ośrodek bierze się za program z innego. Akurat z Poznania do Gorzowa było blisko.

Aha - kiedyś te kabaretony realizowane przez Kraków były poziomem dużo lepsze niż te póżniejsze. Nie wiem, czemu.

 

http://centruminformacji.tvp.pl/26025888/bake-off-ale-ciacho-w-jesiennej-ramowce-dwojki - a nie mówiłem? Jesienią polska wersja "Great British Bake Off". Wszystko jak w brytyjskim oryginale. Fajnie, no ale tytuł normalnie zabawny - Ale ciacho ;) Normalnie śmieszne.

Aha - i znów "Gdzieś to już widziałem". Chyba to leciało w innej stacji. Niemniej - wielki plus. Coraz ciekawiej się robi w TVP2 za Chmiela.

Jeszcze tylko "Sewing Bee" i będzie świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Party, którego plotki ostatnio coś się sprawdzają, jest pewne, że Królikowski zastąpi Musiała w KCP.

Lepiej nie, bo prowadząca zostanie już totalnie przyćmiona przez panów. Wtedy będę bardziej optował za dawnym systemem pan prowadzący, panie kapitanki.

Sorry, a jaka to będzie różnica jak Królikowski zastąpi Musiała? Było 2 kapitanów + 1 prowadząca i nadal tak będzie.

Oczywiście tak jak pisałem wcześniej, mi najbardziej pasowała ekipa z pierwszej edycji, ale jak się potwierdzi to info, to i tak będę zadowolony z tej zmiany. Królikowski nie jest może moim ulubieńcem, ale 100 razy bardziej go wolę od Musiała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy program, i to wspólny projekt BBC oraz TVP, możliwe że to dobrze wyjdzie. Podłączają się pod trend programów na temat gotowania, choć o cukiernictwie był wcześniej tylko "Wielki Turniej Wypieków" w TLC (i może to dlatego @maciejolek coś kojarzy, że podobny program już był). 

 

Co do kabaretonów, to kiedyś było tak, że wiele programów kabaretowych, jak nie wszystkie, i to dotyczyło też studyjnych, było realizowanych przez ośrodek w Krakowie. Zresztą, wszystkie te dawniejsze programy studyjne, jeszcze przed Góralem i Jabbarem, były z Rotundy w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Królikowski był w obecnej edycji KCP (z matką i ojcem). Zapamiętałem to doskonale, bo wtedy miała miejsce ta żenada z głuchym telefonem w drużynie Musiała (odgadł wszystkie kluczowe słowa z niczego). Po tym odcinku przestałem oglądać ten program. Jak wyleci Musiał, jest szansa, że zacznę ponownie oglądać KCP. No chyba, że Królikowski też zacznie [beep]ować.

Edytowane przez Tim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy macie do Musiała. Wiem, idol młodzieży, występuje w każdym niemal serialu, prowadzi niejeden program.... Mnie tam nie irytował.

A ta żenada z telefonem była właśnie w wielkanocnym odcinku. Tak z niczego wszystko zgadł. Mi tam nie przeszkadzał. Widocznie miał wtedy szczęście.

Aha - Królikowski widocznie ma dobre stosunki z obecnym szefostwem. Grał w "Bodo", prowadził koncert w Opolu. No ale prowadził słabo. Mi tam nieważne, czy Królikowski, czy Musiał - liczy się poziom.

 

Wrócę do tego programu Ale ciacho /normalnie lepszy tytuł jest wskazany, a nie taki, co wywołuje śmiech) ;)/.

Wiemy, jak to będzie wyglądać i tak dalej. Tylko pytanie, o jakiej godzinie to dać. W Wielkiej Brytanii jest hitem, 15 milionów widzów, dwa lata temu przenieśli z BBC Two do BBC One. Leci w środy wieczorami.

Tutaj pewnie nie wypali emisja o 22:20, chociaż, są hitowe seriale. Weekend? W soboty o 16:20? W niedziele? O 19:05 to nie. Format na wieczory/weekendy, ale o której?

I - kto poprowadzi. Może tak jak w UK, dwie panie? Widzę tutaj na bank Rogalską jako jedną z prowadzących. A druga? Może Popek wróci? Byle nie.

A kto będzie szefem kuchni? Mi tylko Małecki przychodzi do głowy. Makłowicza nie widzę, bo krytykuje takie programy. Sam nie wiem, kto się nadaje, kto nie. Jakieś propozycje?

 

http://www.press.pl/tresc/44699,dyrektorzy-tvp-1-i-tvp-2-stracili-stanowiska_-tvp-zaprzecza - ponoć Chmiel, jak i Pawlicki zostali odwołani. TVP zaprzecza. Chmiel robi dobrą robotę /chociaż parę minusów to ma/ i nie widzę sensu by go już odwoływać. Jesienna ramówka ma być jego już pomysłem w 100%, bo wiosenna częściowo jeszcze była i jego, i poprzedniego szefa Dwójki. A jak go zmienią, to będzie kolejne zamieszanie. Po co?

 

http://party.pl/tv-show/karol-strasburger-odejdzie-z-tvp-koniec-programu-familiada-104025-r1/ - o, już podchwycili temat z Faktu. Też będzie mi przykro. A potem usuniemy Jeden z dziesięciu, Postaw na milion i wprowadzimy tą Większą grę... Oby nie i oby jednak podpisano tą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co się dzieje w TVP, to jest chore. Nie zdziwię się, jak TV Republika do niej wchłoną, jak ludzi stamtąd.

Kolesiostwo i ustawianie sobie stołków. Świetnie po prostu. Prawdziwa #dobrazmiana.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy macie do Musiała. Mnie tam nie irytował.

A mnie irytował do tego stopnia, że przez niego przestałem oglądać KCP. Miał szczęście, że zgadł wszystkie słowa kluczowe z niczego? - nie żartuj. Albo to była ustawka, albo podpowiedzieli mu wszystkie te słowa. Ani jeden ani drugi nie powinien być w tym programie - takie jest moje zdanie. Do Kammela powinien dołączyć ktoś w podobnym wieku. Dla mnie to jest śmieszne, jak [beep]iarz ma być kapitanem dorosłych ludzi.

A Musiała nie cierpię z tego względu, że wszędzie był wpychany nie ze względu na osiągnięcia, tylko i wyłącznie ze względu na protekcję ojca. Proszę mi wytłumaczyć z jakiego powodu pojawił się w TVOP? Jakoś wcześniej było 2 prowadzących (mężczyzna i kobieta) i wystarczało. Na siłę zrobiono też z niego prowadzącego sylwestra czy inne imprezy. Szkoda, że jeszcze go nie wcisnęli na prowadzącego PNŚ. No i ta kategoria "Nadzieja telewizji" w Telekamerach, specjalnie wymyślona pod Musiała.

Piszesz o Bodo i Królikowskim, a jednocześnie nie pamiętasz, że z Musiała chcą zrobić Mickiewicza? A te ciągłe powtórki "Rodzinki.pl" to niby nie miały na celu lansowania Musiała? Moim zdaniem Musiał do pięt nie dorasta Królikowskiemu, jeśli wziąć pod uwagę aktorstwo.

 

Aha, nie tak dawno pisałeś o ograniczeniu emisji powtórek "Rodzinki.pl". No to proszę spójrz na program TVP 2 w piątek 8.07.16:

06:25 Rodzinka.pl - odc. 9
15:25 Rodzinka.pl - odc. 142
21:30 Rodzinka.pl - odc. 171
22:00 Rodzinka.pl - odc. 172
03:45 Rodzinka.pl - odc. 10

Pozostawię to bez komentarza.

Edytowane przez Tim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://party.pl/tv-show/karol-strasburger-odejdzie-z-tvp-koniec-programu-familiada-104025-r1/ - o, już podchwycili temat z Faktu. Też będzie mi przykro. A potem usuniemy Jeden z dziesięciu, Postaw na milion i wprowadzimy tą Większą grę... Oby nie i oby jednak podpisano tą umowę.

Też nie chciałbym koniec "Familiady". Jak można coś świetnego usuwać? Oby podpisano tą umowę. Normalnie #dobrazmiana. To jest chore.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja o przeniesieniu Chmiela do biura handlu jest zaskakująca, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę to, że pierwsza ramówka w całości wymyślona przez niego, to miała być jesienna. Ciekawi mnie, co teraz będzie z planami, o których tutaj pisaliśmy, a uzbierało się ich sporo (reaktywacja Wielkiej Gry, nowe seriale historyczne itp). Czy to będzie kontynuowane, czy nowy dyrektor to odrzuci? Zapowiada się gorący okres, choć myślałem że prędzej wymienią szefa Jedynki (Pawlicki zostaje). Chmiel będzie dyrektorem do 8 lipca, po nim czasowo obowiązki pełnić będzie Ewa Latkowska, dotychczas zastępczyni Chmiela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porobiło się strasznie, ale po kolei.

 

Nic nie wiem, czy mogła to być ustawka, czy tak dalej. To tylko moje zdanie. A Musiała wzięli, bo młodzież. Młodzież go ogląda w Rodzince.pl, idol młodzieży! Więc musieli. Nie wiadomo, jak i co będzie wiosną. No kto jest podobny do Kammela wiekowo? Wolny, Nowicki. Ze wskazaniem na tego drugiego, bo Wolny prowadzi już Panoramę i nie wypada być kapitanem w programie rozrywkowym, i prowadzić poważny program informacyjny.

Ale zobaczymy jak to będzie. Na razie nie wiadomo, czy program się wiosną następną pojawi.

 

Tak, pamiętam, że chcieli Musiała jako młodego Mickiewicza. Powtórki Rodzinki.pl promocją? Jak dla mnie nie. Po prostu TVP2 uznała, że lepiej w tych godzinach puszczać coś, co już wielokrotnie było. A to jest "pięta achillesowa". Daytime ewidentnie do poprawki, bo obecnie poza Herkulesem to najsłabsze pasmo w Dwójce.

Ale zgodzę się z tym lansowaniem - wszędzie go wpychają. Nie lepiej go ograniczyć do tej Rodzinki.pl i tyle. A inne programy niech mają inni.

 

Powtórki Rodzinki.pl - ja pisałem o ostatnim tygodniu lipca, kiedy tylko w weekend będzie więcej, a tak w dni powszednie w ogóle.

A w ten piątek - faktycznie przegięli. Do powtórek o 15:25 i stałych wieczornych piątkowych dodali też poranną i nocną. Tu już przegięli kompletnie.

 

Też jestem zdziwony. Ledwo wczoraj pisałem, że nie ma żadnych powodów, a tu proszę proszę. Można to potraktować nawet jako taki awans. No ale niezbyt długo popracował, bo do 8 lipca to 7 miesięcy. Rastawicki ponad 1,5 roku, Kapuściński 4,5 roku. A tutaj tak krótko.

Już o pulsach/minusach pisałem, nie będę powielał, ale dopiero teraz zrobi się ciekawie.

Na teraz, pewniakami na jesień, są: Bake Off, seriale, The Voice, Postaw na milion. I tylko tyle.

Co z teleturniejami? Co z Większą grą /możliwe, że teraz porzucą projekt, no ale to byłoby już śmiechu warte/. Co z Artystami i Komisją morderstw? Ten pierwszy możliwe, że znowu zostanie przerzucony na wiosnę, a ten drugi podejrzewam, że jednak dadzą jesienią.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tvp2-szuka-uczestnikow-do-kulinarnego-show-bake-off-ale-ciacho - już szukają uczestników, a Chmiel nadal będzie nadzorował projekt, ponimo tego, że już nie będzie szefem TVP2.

 

A nowy szef może mieć zupełnie inne pomysły. Teraz to dopiero zrobi się ciekawie. Na razie niech zacznie od poprawy sytuacji w daytimie i kabaretach. Niech wrócą Paranienormalni, niech wróci LK2, albo DBJW w poprzedniej formule. I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja o przeniesieniu Chmiela do biura handlu jest zaskakująca, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę to, że pierwsza ramówka w całości wymyślona przez niego, to miała być jesienna. Ciekawi mnie, co teraz będzie z planami, o których tutaj pisaliśmy, a uzbierało się ich sporo (reaktywacja Wielkiej Gry, nowe seriale historyczne itp). Czy to będzie kontynuowane, czy nowy dyrektor to odrzuci? Zapowiada się gorący okres, choć myślałem że prędzej wymienią szefa Jedynki (Pawlicki zostaje). Chmiel będzie dyrektorem do 8 lipca, po nim czasowo obowiązki pełnić będzie Ewa Latkowska, dotychczas zastępczyni Chmiela.

Spójrz na wyniki TVP2, ktoś musiał za to beknąć. I tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś znów poleci "Powrót do przyszłości" do TVP2, jak już tak odzyskują prawa do filmów...

 

wislok - za wyniki Chmiel nie poleciał, bo trwa wakacyjna ramówka, nie ma hitowych produkcji, więc to normalne. Podejrzewam, że może jakaś reorganizacja, że ktoś ustąpił, nie mogli znaleźć zastępcy i padło na Chmiela. Więc teraz TVP2 będzie miała nowego szefa, a nowy szef = kolejne zmiany w programie. Czy na lepsze, nie wiadomo.

 

No to się zaczyna. ;) Gry, parodie i tak dalej, będą się na tym lansować dość długo. Tymczasem czytam, że już gra wywołuje kontrowersje. Nie dziwię się.

W dodatku iluzjonista wykorzystuje tą sytuację do swojej promocji - http://www.press.pl/tresc/44672,gwozdz-sie-nie-zlozyl_-pan-zabek-sie-promuje,

z kolei na program złożono już skargi do KRRiT -http://www.press.pl/tresc/44752,krrit-zajmie-sie-skargami-na-”pytanie-na-sniadanie”-z-nieudana-sztuczka-iluzjonisty.

No tego bym się nie spodziewał. Skargi za incydent? Trudno, wydarzyło się. Wulgaryzm to też, przypadkowo wyszło, z powodu emocji i tak dalej. No ale myślałem, że będzie jakoś to inaczej wyjaśnione, a tu - będą to teraz ciągnąć dniami.

 

Znamy ramówkę na kolejny tydzień. Już było o jednym filmie, a ciekawsze zmiany?

Wracamy niestety do Rodzinki.pl o 15:30. Jak dodamy emisję poranną i nocną - to już dramat. Może lepiej emitować te powtórki właśnie wcześnie rano i w nocy? Jak już powtarzają, to właśnie o tych godzinach.

Przesadzają też z Cejrowskim - nie dość, że TVP HD, TVP Rozrywka, to jeszcze 4 emisje w Dwójce. Za dużo!

W poniedziałek o 20:00 "Serial kryminalny polski - wizytówka" - pewnie rozpoczną promocję "Komisji morderstw".

Nic o rocznicy Powstania Warszawskiego. Nic. Może coś będzie o 23:30, no ale...

Nastąpiła też drobna zmiana w paśmie powtórkowym. Było O mnie się nie martw, Barwy szczęścia, Na dobre i na złe. Teraz powtórki pierwszego zamieniły się miejscami z powtórkami drugiego - Barwy szczęścia, a potem O mnie się nie martw.

W środy o 20:10 dodatkowy program kabaretowy. Oczywiście powtórkowy.

Z kolei od 6 sierpnia ramówka zawalona olimpiadą. Większość programu poświęcą na nią. Tylko do 13:00 normalnie, potem już olimpiada przerywana na Panoramę, Słowo na niedzielę, o 22:50 na film.

7 sierpnia o 06:50 "Muppety" - pogratulować pory. Trochę za wcześnie.

 

Tak sobie myślę, kto mógłby być nowym szefem TVP2. Może osoba blisko związana z anteną, znająca ją od dawna? A nie ktoś, kto się nie zna na mediach na przykład. Oby na przykład Sznuk, no ale nie wiem, czy cokolwiek szefował. Ale - ktoś związany z Dwójką być musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież TVP2 notuje bardzo słabe wyniki od kilku miesięcy- ba najgorsze w historii! Tego okresem letnim nie można wytłumaczyć. Moim zdaniem Chmiel się nie sprawdził przy całej mojej sympatii jaką do niego miałem pamiętając go z "Do Rzeczy". Odwoływanie kabaretu kilka dni przed, utrata na rzecz Polsatu tylu imprez w okresie letnim, utrata Torbickiej. Czy mam wymieniać dalej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istotnie, ogólne wyniki Dwójki nie napawają optymizmem. Chociaż z drugiej strony sytuacja Jedynki też nie wygląda kolorowo, a myślę, że więcej osiągnął - pomimo tych minusów, które wymieniono - Chmiel ze swoją anteną. Reaktywacja Sondy okazała się dobrym pomysłem, tak samo jak powrót KCP, Plany na seriale też mogły się sprawdzić, mam nadzieję że to nie zostanie zlikwidowane. Natomiast u Pawlickiego było kilka zapowiedzi na wiosnę, których nie zrealizowano z różnych powodów, zaś te programy, które pojawiły się na TVP1, też nie osiągnęły sukcesu (Pegaz, Teleranek). Spodziewałem się tutaj raczej - jeśli w ogóle bym miał obstawiać, że ktoś ma wylecieć po jednym sezonie telewizyjnym - że będzie zmiana w Dwójce.

 

Skargi z powodu wpadki? Trochę przesada. Zresztą, co niby KRRiT może zrobić? Z powodu 2 skarg nałoży karę za to, że się komuś wymsknęło słowo? Pewnie wielu widzów przed telewizorami też to powiedziało. Widać, ktoś jest strasznie nadgorliwy...

 

Co do ramówki na 1 sierpnia - myślę że jednak coś będzie z tej okazji wyemitowane. Z okazji Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych było kilka programów, więc takiej rocznicy jak początek Powstania Warszawskiego raczej nie powinni zaniedbać.

 

Zauważyłem pewną rzecz w Panoramie. W około 20 minucie programu prezentuje się skrót wiadomości zagranicznych, przedzielanych krótkim przerywnikiem. Takiej formy nie widziałem w tym programie od kilku lat, chyba dekadę temu ostatnio coś takiego było, gdy była pierwsza oprawa graficzna z oprawą muzyczną, która jest do dziś używana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...