Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@wislok: W paśmie "Gwiazdy w południe" emitowany był nie tylko "Gang Olsena", ale również wiele innych ciekawych filmów. Po co kolejny kabaret w tym czasie? Mało tego na TVP Rozrywce?

@Kirk: Niestety z tego co pamiętam nigdy TVP nie wyemitowała całego cyklu "Gangu Olsena" tydzień po tygodniu, jak np. właśnie "Żandarma". W sumie nie wiadomo dlaczego. Być może nie mieli praw do emisji wszystkich części w jednym czasie. W każdym razie przez kilka lat emisji na pewno wyemitowali na TVP 2 wszystkie 14 części.

Nie wypowiadałem się o cyklu tylko o fakcie filmów Olsena. Likwidują to pasmo- fatalnie. Moim zdaniem to już taka wieloletnia stała pozycjha w dwójce, gdzie jest miejsce na takie familijne kino, Nie rozumiem rozwalania czegoś co się przyjęło. Ach, no to Chmiel mi podpadł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Żandarm ma chyba z 6 części, a Gang około 15. Dlatego z gangiem wielokrotnie był problem. Gdzieś w 2005 czy 2006 też były w dwójce wyemitowane dwa czy trzy odcinki, które potem były też na torrentach, a potem nagle przerwano na stałe. Bo oczywiście było im za dużo puszczać przez bite trzy miesiące ten sam tytuł w tym paśmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pogodynek - no mają nadmiar. Ilu ich tam jest? 6-7? Jeszcze doszła kolejna: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/sandra-zakrzewska-nowa-prezenterka-pogody-w-pytaniu-na-sniadanie. Na razie w PnŚ, ale kto wie, co w przyszłości się wydarzy. Aha - dalej nie wiemy, kto za Popek od kwietnia.

A co do pogodynek, to teraz jest ich więcej niż prowadzących główną Panoramę. Tylko Kielczyk i Wolny się ostali. Liczę tylko główną Panoramę. I teraz pytanie, kogo ściągną na główne?

Też zwróciłem na to uwagę - po co tyle prezenterów pogody? Dla widza najważniejsza jest mapka, a nie kto jej towarzyszy. Wystarczyłyby 2-3 osoby, a oni jeszcze zatrudniają kolejnych... :crazy:

 

http://party.pl/seriale/maciek-musial-zagra-adama-mickiewicza-w-nowym-serialu-tvp-101068-r1/ - i jeszcze coś. Po tym podejrzewam, że serial trafi do Dwójki. Powód? Musiał jest jedną z twarzy Dwójki, występuje w KCP, w Rodzince.pl, współprowadzący The Voice of Poland, jakoś go nie widziałem, by był gwiazdą czegoś w Jedynce. Więc na 50% serial trafi do Dwójki.

No ale żeby on był Mickiewiczem? Kto to wymyślił? Wiem, idol nastolatek, ale nie do takiej produkcji!

Normalnie szlag mnie trafi. Gdzieś czytałem, że ojciec Musiała ma znajomości w TVP i dlatego tak nachalnie lansują synka. I musi to być prawda, bo inaczej tego wytłumaczyć się nie da.

 

A jeszcze wrócę do ostatniego odcinka "Kocham Cię, Polsko!". Widzieliście tę szopkę z głuchym telefonem i Musiałem?

Jak ktoś nie widział, to niech obejrzy i wyciągnie wnioski. Otóż Antek Królikowski ma 3 sekundy i przez ten czas przekazuje Musiałowi następującą treść: "Na rozdaniu pewnych filmowych nagród pewien aktor ubrał się" i koniec.

A Musiał później w "magiczny sposób" zgaduje wszystkie 6 słów (nagród, sytuacja, czerwonej, skandal, płaczem, koleżankę). :lol2:

Słowo "nagród" OK miał przekazane, ale dziwnym trafem wiedział o "pięknej czerwonej sukience", o "zaskakującej sytuacji" czy też o tym, że aktor był "młody".

W pewnym momencie mówi: "zaskoczenie to było ogromne", po czym natychmiast zmienia na "zaskakująca sytuacja" - identyczne sformułowanie jak w oryginalnym tekście (aby trafić słowo "sytuacja"). Mimo iż słyszał od Antka o aktorze, najpierw mówi "aktor", a po chwili dla ściemy (co wyraźnie widać i słychać) zmienia na "aktorka", aby podpasować jej "czerwoną" sukienkę, "koleżankę", "skandal" i "płacz".

Dla odmiany drużyna Kammela trafiła tylko 1 słowo.

 

Ja więcej "Kocham Cię, Polsko!" nie mam zamiaru oglądać. Ten program jest naciągany i mnie nie bawi.

Edytowane przez Tim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, w tym względzie Musiał ma jednak przewagę nad Kammelem :D

 

Tak w ogóle to zauważyłem pewną rzecz. W poprzednich edycjach jakoś bardziej przestrzegano tego, żeby nie podpowiadać. A teraz prowadząca może powtarzać to 8 razy, a i tak nie posłuchają. Wiem, to jest zabawa, ale jednak jakiś regulamin tam obowiązuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drużna Musiała zawsze gra nie fair w stosunku do drużyny Kammela. W tym programie chodziło przede wszystkim o rozrywkę i dobrą zabawę dla widza, a nie o to kto wygra. A Musiał zachowuje się jak dzieciak, który za wszelką cenę chce wygrać. Może kogoś to bawi, mnie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak po kolei, bo jest tego dużo.

Co komedie im przeszkadzały w ramówce na 10 kwietnia? Co jakiś dzień żałoby czy co? No nie, to tylko zwykła rocznica. Więc po co kasować nie wiem. Ale za to Chmiel mi podpadł tym, że ma zniknąć cykl z filmami w południe. To przecież wieloletnia tradycja! Nie raz leciały ciekawe filmy, dla całej rodziny, komedie... I co teraz? Przesuwają wszystko z rana na póżniej i jeszcze kabarety. A tu Chmiel mówił, o nadinterpretacji. A teraz się okaże, że kabaretów jest tyle, ile było. TVP Rozrywka to chyba za mało.

 

Co do pogodynek - faktycznie wystarczy ich 2-3. Po co aż tak wiele?

 

Jeżeli ojciec Musiała ma znajomości, to faktycznie.... Jeszcze brakuje, by zaczął prowadzić takowe Pytanie na śniadanie. I po co go wpychać do roli Mickiewicza. Jest tylu znanych aktorów, którzy lepiej by to od niego zagrali.

 

KCP - no właśnie. Coś naciągają. Już nie mówię o tych wygranych drużyny Musiała. Albo ustawiają program tak, by wygrywał Musiał, albo nie. Raz tylko wygrał Kammel. A te podpowiedzi to kpina z regulaminu. Po co to?

 

Przy okazji, coraz więcej wiadomo, jak będzie jesienią w Dwójce, bo w TVP aż szumi:

- Kocham cię, Polsko wróci na jesień, ale bez Kurdej-Szatan i Musiała. Chmiel jest ponoć niezadowolony z ich poczynań w programie, i rozmawia już z Kurzajewskim i z Zielińską na temat powrotu do programu, oczywiście jako prowadzący i kapitan drużyny.

- Kamil Durczok wraca do telewizji. Jak mówi Chmiel, ma dostać własny program publicystyczny i być gwiazdą "Panoramy".

- z anteny znika kultowy teleturniej "Jeden z dziesięciu". Sznuk miał stwierdzić w rozmowie z Chmielem, że już ma dość, że już potrzebuje odpoczynku, że najwyższa pora zakończyć program. Chmiel jeszcze próbował go przekonać, by został, ale Sznuk był nieugięty. Edycja zakończona jako ostatnia wiosną, będzie niestety ostatnią.

- ma wrócić na antenę teleturniej "Duety do mety". Prowadzone są już rozmowy z sponsorami. Zasady będą takie same jak w poprzedniej wersji. Nie wiadomo jednak, czy Mirosław Siedler wróci do prowadzenia.

 

Moim zdaniem, Kurdej-Szatan się wyrobiła i szkoda trochę, jakby jesienią miała odejść. Ale jak wraca Kurzajewski, to na plus.

Kamil Durczok, ponimo ostatniej afery, wciąż dla mnie jest dobrym prezenterem i powrót na antenę oceniam na plus.

Jeden z dziesięciu - po pierwsze, szkoda. Znika ostatni tak dobry teleturniej wiedzowy w Polsce, no ale Sznuk widocznie uznał, że wiek i tak dalej robi swoje. 22 lata na antenie i wystarczy. Nie ma to jak dobra zmiana.

A powrót "Duety do mety"? Jeżeli wraca, no to super, bo był to fajny program. Ciekawe tylko, jakie nagrody się pojawią w nowej serii, jak będzie emitowana, i kto poprowadzi.

 

Tymczasem zmiany w Familiadzie - http://www.tvp.pl/rozrywka/v4rozrywka/v4aktualnosci/familiada-i-komediowa-scena-dwojki-lacza-sily-strasburger-bedzie-jeszcze-zabawniej/24696664. Żart Karola na początku będzie efektem współpracy z Komediową Sceną Dwójki. Pierwsze efekty już jutro. No to jestem ciekawy tego, co też przygotowali. Ma być śmieszniej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to nawet trochę może być zaskakujące, tyle tytułów się reaktywuje, a chyba dopiero teraz pada tu pomysł na reaktywację "997". Swoją drogą to ten program mi się z dzieciństwem kojarzy. Ta wspaniała czołówka (i tu nie jest sarkazm, naprawdę wspaniała, przynajmniej od razu się kojarzy z tym programem), i rekonstrukcje, które może nie były jakoś profesjonalnie wykonane, ale nie o to w tym programie chodziło. Z bratem oglądaliśmy jak nikogo poza nami w domu nie było, a to był jeszcze okres, w którym czerwone kółeczko z wyciętym kwadracikiem na ekranie miało jeszcze jakieś znaczenie (bo to było jeszcze za czasów pierwszych oznaczeń programów TV) :D

 

Mogliby to reaktywować, tylko musieliby Fajbusiewicza przyciągnąć. Ostatnio chyba coś dla Łódzkiej Trójki i Polsatu robił. W sumie to jeśli by ten program dalej produkował ośrodek łódzki, tak jak kiedyś, to nie byłoby problemu. Jeszcze ciekawostka: Fajbusiewicz publikuje swoje felietony kryminalne na łamach ogólnopolskiego tygodnika "Angora" (nawiasem mówiąc również wydawanego i redagowanego w Łodzi, więc pracuje "u swoich").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji, coraz więcej wiadomo, jak będzie jesienią w Dwójce, bo w TVP aż szumi:

- Kocham cię, Polsko wróci na jesień, ale bez Kurdej-Szatan i Musiała. Chmiel jest ponoć niezadowolony z ich poczynań w programie, i rozmawia już z Kurzajewskim i z Zielińską na temat powrotu do programu, oczywiście jako prowadzący i kapitan drużyny.

- Kamil Durczok wraca do telewizji. Jak mówi Chmiel, ma dostać własny program publicystyczny i być gwiazdą "Panoramy".

- z anteny znika kultowy teleturniej "Jeden z dziesięciu". Sznuk miał stwierdzić w rozmowie z Chmielem, że już ma dość, że już potrzebuje odpoczynku, że najwyższa pora zakończyć program. Chmiel jeszcze próbował go przekonać, by został, ale Sznuk był nieugięty. Edycja zakończona jako ostatnia wiosną, będzie niestety ostatnią.

- ma wrócić na antenę teleturniej "Duety do mety". Prowadzone są już rozmowy z sponsorami. Zasady będą takie same jak w poprzedniej wersji. Nie wiadomo jednak, czy Mirosław Siedler wróci do prowadzenia.

Moim zdaniem, Kurdej-Szatan się wyrobiła i szkoda trochę, jakby jesienią miała odejść. Ale jak wraca Kurzajewski, to na plus.

Kamil Durczok, ponimo ostatniej afery, wciąż dla mnie jest dobrym prezenterem i powrót na antenę oceniam na plus.

Jeden z dziesięciu - po pierwsze, szkoda. Znika ostatni tak dobry teleturniej wiedzowy w Polsce, no ale Sznuk widocznie uznał, że wiek i tak dalej robi swoje. 22 lata na antenie i wystarczy. Nie ma to jak dobra zmiana.

A powrót "Duety do mety"? Jeżeli wraca, no to super, bo był to fajny program. Ciekawe tylko, jakie nagrody się pojawią w nowej serii, jak będzie emitowana, i kto poprowadzi.

Tymczasem zmiany w Familiadzie - http://www.tvp.pl/ro...awniej/24696664. Żart Karola na początku będzie efektem współpracy z Komediową Sceną Dwójki. Pierwsze efekty już jutro. No to jestem ciekawy tego, co też przygotowali. Ma być śmieszniej. ;)

No to teraz się wytłumaczę:

Jeżeli KCP wróci, to prawdopodobnie wiosną przyszłego roku. Pewnie wezmą przykład z oryginału holenderskiego, gdzie obecnie też leci jedna edycja na rok. Trochę szkoda, no ale... Ale w jakim składzie, nikt nic na dzisiaj nie wie.

Kamil Durczok ma ponoć wrócić do telewizji, ale na pewno nie do Dwójki.

Jeden z dziesięciu wcale nie znika po wiośnie z anteny. Sznuk ma się dobrze i oby mu jeszcze na kilka lat starczyło weny na prowadzenie tego kultowego teleturnieju. :) Ale i tak niestety bliżej jest końca, oby on był jak najdalej.

Duety do mety na razie nie wracają.

 

Wszystkie szumy z TVP które napisałem wczoraj były tylko primaaprilisowym żartem. ;) Także zmiany w Familiadzie. Żadnej współpracy nie ma i nie będzie. Kawały Karol dalej tworzy sam. ;)

 

A teraz już na poważnie:

A skąd plotka, że powrót 997? Swoją drogą - kultowy program. Sam niejeden kiedyś oglądałem /no i teraz, ale tylko wydania archiwalne/.

Jeżeli ma wracać, to tylko z oryginalną muzyką. A nie jakimiś przeróbkami pod sam koniec emisji w TVP Info po przeniesieniu.

Fajbusiewicz robił dla TVP3 Łódż i Polsatu C&I jakiś program o sprawach z przeszłości. Ma też wkład w emitowany w TVP3 cykl "Z archiwum 997".

Jeśli ma wracać 997, to tylko z nim. Żadnej innej opcji nie widzę.

 

Właśnie - magazyn kryminalny jest w Dwójce potrzebny, ba - w całej TVP w ogóle teraz nie widzę żadnego magazynu kryminalnego.

 

Rodzinka.pl - dalej świetnie się ogląda, ale coś czuję, że po sezonie się z tym serialem pożegnamy. Może nawet ładne zakończenie - Maria rodzi i spinamy klamrę. Bo co jak co, ale oglądalność...

Dzięki Bogu już weekend - jeżeli już powtarzają się występujący, to co kilka odcinków, a już się Poniedzielski powtórzył. I Górski... Ale odcinek dobry, chociaż coś nie widzę danych o oglądalności - aż taka katastrofa?

Komediowa Scena Dwójki - tym razem taka średnia.

Śniadanie na trawie? Wciągłem się w ten program. Dzisiaj było o prawdzie.

 

I pytanie teraz, jaka publicystykę chce mieć Dwójka, skoro Studio Polska ma lecieć w TVP Info? Albo jakąś dowolną, albo żadną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znikąd :) Czytając te żarty uznałem,że po części to taki koncert życzeń, więc dodałem ów program zauważając,że przy różnych twoich czy innych osób wpisach nigdzie nie pojawił się pomysł/ życzenie reaktywacji tego kultowego niegdyś programu TVP2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do powrotu ''997'' to jestem za. Nawet by TVP2 wyemitowała odcinki programu ''Z archiwum 997''.

 

Jeśli chodzi o Górskiego i Poniedzielskiego no cóż, występują wielokrotnie - pewnie dyrektor Chmiel jest ich przyjacielem, także wielokrotnie występują artyści z Fair Play Crew w ''Dzięki Bogu Już Weekend''. Wspaniale by było, aby w ''DBJW'' pojawili się m.in. Ryszard Makowski, Kabaret OT.TO i Kabaret Elita - bardzo dawno ich w telewizji nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do DBJW, to oglądałem kilka odcinków najnowszej serii, i zauważyłem pewną rzecz. Nie wiem czy to dlatego, że trafiałem akurat na nieco poważniejsze odcinki, czy to cała seria tak wygląda, ale coś łagodniejszy mi się ten program wydaje, i taki trochę bardziej nastawiony na kulturę wyższą. Wiem, trochę to pokrętnie określiłem. Po prostu chodzi mi o to, że jak porównamy odcinki z tego sezonu z programami sprzed na przykład 3 lat, to w tym starszych programach bardziej jechano po bandzie. Teraz te skecze w większości straciły nieco pazur.

 

Akurat w odcinku, który widziałem dzisiaj (powtórkę oglądałem), było kilka dobrych kawałków, ale nie bawiło mnie już to aż tak jak wcześniej. Może to się jeszcze poprawi, bo to też zależy od ekipy odcinka.

 

Co do tych wymienionych przez @Frontowca artystów - "Fair Play Crew" występują w każdym odcinku, bo mają tam swój stały cykl. Akurat mi ten punkt programu podoba się najmniej. Co do tych na końcu wymienionych, to "Elita" była chyba z rok albo dwa lata temu, OTTO i Makowski nie byli już od co najmniej 4 lat, więc mogliby ich przypomnieć widowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak....

DBJW - może ta zmiana władzy w TVP to spowodowała? Też zauważam, że poziom spadł, bo nastawili się na kulturę wyższą. Po prostu się boją, że nagrają coś bardzo mocnego, a potem się to wytnie, bo niestety, w takiej wersji puścić tego nie możemy. Więc ogląda się to nieco gorzej niż Latający Klub Dwójki. Nimo tego wczoraj też znalazłem dobrych kilka kawałków dla siebie.

I tutaj wrócę do oglądalności. Takie WM publikują po trzech odcinkach. A tutaj mamy za nami cztery odcinki i nic. Czyżby aż tak słabo, boją się publikacji? Możliwe, że tak. Po pierwsze, poziom, a po drugie czas. Zaznaczam, że cztery serie emitowali o 21:45, LK2 o 21:10, a teraz o 22:20. Więc może być bardzo cieńko. Ktoś ma jakieś dane? Bo ja szukam szukam i nic.

 

Fair Play Crew to mieli swój cykl w LK2 także, Dzikie Fazy Fair Play Crew. Po prostu odkryli ich na PACE, i teraz występują w każdym odcinku. OTTO byli ostatnią jesienią bodajże w Latającym Klubie Dwójki. Elita też dawno była. Makowskiego dawno temu nie widziałem. Mogliby się przypomnieć.

 

O, można zrobić benefis z okazji 25-lecia OTTO, które wypada na ten rok. Powrócić do robienia benefisów w Teatrze Stu! Tylko jak już, to róbmy benefisy zasłużonym, a nie komuś, co 10-15 lat jest na scenie.

 

Wczoraj mieliśmy kolejny odcinek Kocham cię, Polsko. Bardzo sympatyczny, miły i fajny jak zwykle. Wygrała dopiero drugi raz w tym sezonie drużyna Tomka.

Z ciekawszych rzeczy? W finale aż dwa razy dorzucano do koła stawki. Chwila, a runda "urodziny" będzie trwała 10 minut. ;) Trwała wczoraj prawie 6 minut.

W dodatku ciągle mnie irytuje piosenka na początku. Dalej nie rozumiem, co przeszkadzało w ósmym wersie zwrotki, że to wycięto. Dalej nie wiem.

 

Pisałem kiedyś, że przydałby się Dwójce jakiś magazyn piłkarski Ekstraklasy, tak jak to było. Będzie, ale w TVP Info od jutra. Ech, cóż pisać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benefis na 25-lecie OTTO? Dobry pomysł nawet. Tylko że lekko nieaktualny. Bo za rok będzie już 30 rocznica założenia tego kabaretu. Co prawda oficjalną działalność zaczęli dopiero w 1990. Inna sprawa że oni zrobili już program na swoje 50-lecie :D (naprawdę, był taki program w 1994 roku). Więc mogą zrobić taki nieokrągły jubileusz, i to by nawet lepiej pasowało do wizerunku tej grupy. A jakby jeszcze Makowskiego zaprosić... to by było.

 

Co do DBJW - to mi jeszcze przyszło do głowy to, że ta zmiana poziomu może też wynikać ze zmiany formy nadawania, w sensie że nie leci to na żywo. Bo w programie na żywo zawsze można polecieć ostrzej, gdyż nie wytną. A w programie nagrywanym wcześniej zawsze coś może być wycięte, i to nawet nie z powodów politycznych, a takich, że dany numer, który świetnie się ogląda na scenie, może się nie nadawać do telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w 1990, ale zaistnieli dopiero na festiwalu w Opolu w 1991. Zresztą jest w internecie takie nagranie, z jakiegoś castingu. I sam nie wiem, czy to jesień 1990/wiosna 1991. Ale to na inny temat.

 

Z tym DBJW to chyba się zgodzę. Powinni więc zrobić jakieś wydania ekstra ze numerami nienadającymi się do telewizji. Najlepiej w niedziele wieczór.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/sonda-2-ma-dwa-razy-mniej-widzow-niz-tomasz-lis-na-zywo - to było do przewidzenia, że mniej niż Lis. I pytanie, czy to sukces dla Dwójki? Dla mnie tak. Produkcja misyjna, ma potencjał /chociaż ostatnie dwa odcinki zaczęły powoli nużyć, ale to w wątku o programie może napiszę/, a to, że trudne pasmo, to nie ma nic do rzeczy.

 

Właśnie o Lisie: http://www.press.pl/newsy/telewizja/pokaz/51993,Cezary-Lazarewicz-ujawnia-szczegoly-kontraktu-Tomasza-Lisa-z-TVP - czyli w końcu jak? Lis sporo kosztował czy to Lis miał rację? Bo już nic nie rozumiem. Mi się wydaje, że to jakieś brednie i zawyżone te dane.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ekstraklasa-w-tvp-mecz-rundy-finalowej-i-cotygodniowy-magazyn - coś czuję, że ten mecz trafi do Dwójki. Tak coś czuję, ale pewny nie jestem. Kiedyś mecze leciały w Dwójce. Ale jak trafi do Jedynki, to też nie będę zaskoczony.

 

http://www.press.pl/newsy/telewizja/pokaz/52019,Iwona-Kutyna-juz-prowadzi-„Panorame”_-Joanna-Racewicz-ciagle-bez-przydzialu- a od soboty Kutyna znów w Panoramie. Powrót na plus, prowadziła jak dawniej. A Racewicz nadal bez przydziału. Niby miała przejść do tej TV Polonii, ale ani widu ani słychu.

Edytowane przez maciejolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to kabaret OTTO nie przywiązuje zbytnio wagi do rocznic i jakiś jubileuszy działalności, więc mogliby zrobić program nawet bez okazji. (swoją drogą - nagranie z castingu? Jest to na YT dostępne?)

 

Wydanie ekstra DBJW? Pomysł nawet zdatny do wykonania, tylko że to by musiało być wrzucane do internetu. Bo skoro ma być to program z numerami nienadającymi się do telewizji, to siłą rzeczy nie byłoby to emitowane w TV.

 

Co do "Sondy 2", to było od początku wiadome, że nie uzyska wyników w tym paśmie tak dobrych jak program Lisa. Ale i tak wynik dobry jak na to pasmo i charakter programu. Lis miał łatwiej, bo jednak dla wielu ludzi polityka jest bardziej interesująca niż nauka. Co do tekstu Łazarewicza, to myślę, że sprawę mogłoby wyjaśnić pokazanie faktur i innych dokumentów, żeby było wszystko czarno na białym widoczne. Choć i tak teraz to już trochę musztarda po obiedzie.

 

Pamiętam że ostatnio jakiś mecz z Ekstraklasy był pokazany na Jedynce, więc ja bym raczej ten kanał obstawiał. Chociaż...zobaczymy jak to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez przestałam oglądać tvp. To co się tam teraz dzieje to jakas paranoja. Cenzura. A zwrócił ktoś uwagę, że jak jest sonda albo debata i pokazują w pasku dolnym czy bocznym komentarze z neta (fb, twitter itp.) to te komentarze zawsze są ok w stosunku do rządu itd itp. Masakra. Kiedyś cała seria komentarzy jaka to Pani Premier dobra. Abstra[beep]ąc od polityki, nie wierzę, że nikt nie wypowiedział się krytycznie chociażby z przekory. Czy oni sądzą że naród jest aż tak głupi i jak się naogląda tych ich debat i naczyta pozytywnych opinii to uwierzy, że wszystko jest ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łazarewicza trudno zdyskredytować i przypisać mu łatkę "prawicowego"( co znaczy dla wielu gorszy sort) dziennikarza. Nie spotkałem się z odpowiedzią Tomasza Lisa na ten tekst, zarzutami nierzetelności. Więc raczej jest prawdziwy i wiarygodny, zresztą Kurski też wspominał,że zapisy umowy pozwalały mu rozwiązać umowę z Lisem, gdyż nie spełniał kryterium progu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirk, tutaj nagranie:

- co to było, nie wiem. Pewnie to leciało w Dwójce w ramach okienek lokalnych, ale który to rok nie wiem, 1990? 1991? Na pewno przed czerwcem, bo jesienią byli już znani.

 

No właśnie. Po co porównywać Sondę do Lisa? To dwa zupełnie inne programy. Więc 1 milion to nimo wszystko dobry wynik.

 

http://www.fakt.pl/politycy/wojciech-cejrowski-mial-pracowac-w-tvp-ale-ostatecznie-do-tego-nie-doszlo-co-sie-stalo-,artykuly,622977.html - ponoć Cejrowski miał prowadzić w TVP /podejrzewam, że w Dwójce/ program publicystyczny. Już nawet się zgodził na to, ale nic nie wyjdzie z tego. Swoją drogą, dalej się pytam, czy będzie jakaś publicystyka jednak w tej Dwójce? Czy nie?

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/trasa-lato-zet-i-dwojki-odwolana-tvp-woli-polskie-radio - potwierdzili oficjalnie, że trasy już nie będzie. Nimo wszystko trochę szkoda. Gdyby tylko te kawały Nosela zostały ograniczone albo wywalone, byłoby lepiej. A tak, no cóż.

Tak przy okazji - ciekawe, co ma na myśli Maciej Chmiel. Jakieś nowe projekty? No, byłoby fajnie, albo reaktywacja tych starszych. Np. Va Banque. Może być ciekawie tej jesieni w TVP2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedzieli, 17 kwietnia o godz. 12:40 będzie nowy program pt. ''Kabaret w samo południe''. Szkoda że pasmo filmowe ''Gwiazdy w południe'' wylatuje, bo niedzielne pasmo filmowe po godz. 12:00 było tradycją TVP2 od wielu lat.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, to nagranie to ja znam. To jest fragment z Telewizyjnego Kuriera Warszawskiego (jak się pojawia "belka" z nazwą zespołu to nad nią jest skrót TKW). W tamtych czasach był to program nie tylko informacyjny. Najprawdopodobniej może to być rok 1991, chociaż 1990 też bym nie wykluczał (ale najwcześniej od marca, bo wtedy zaczęto emitować napisy z nowego generatora). Choć raczej bym się skłaniał do tej opcji z '91. Zresztą, oni już wtedy byli znani, wydali kasetę VHS ze swoimi występami (to był wtedy wyznacznik popularności). Ale jednocześnie trochę ich tremowała sytuacja nagrania "Zasmażki" w wersji telewizyjnej, co doskonale po nich widać.

 

Jeśli chodzi o Cejrowskiego, to przeczuwam że ten program miał być albo nowym wcieleniem kultowego "WC Kwadransa", albo czymś w rodzaju "Z kamerą wśród ludzi", realizowanego w Polsacie. Mi by się bardziej ten pierwszy pomysł podobał, widziałem ten program z nagrań na YT, bardzo wyrazisty. Szkoda że nic nie wyszło z tego, może wtedy by TVP zyskała na tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...