Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już w wątku o Jedynce ktoś pisał o nowym sezonie ,,Blondynki'', to ja się spytam jak się Wam podobał pierwszy odcinek nowej serii ,,Czasu honoru''? Ja przez internet (VOD), bo konkurencja wczoraj była duża. Dla mnie serial nic nie stracił dla wartości i dalej jest świetny. A niby poprzednia seria miała być ostatnią... A ma być jeszcze jedna.

 

Dziś w ramówce jest ,,1 z 10''. Tylko trwa on do 20:05. Ale spokojnie - teleturniej faktycznie będzie, ale nie do 20:05, tylko do normalnej 19:30. Po nim - czerwony dywan przed galą jubileuszową z okazji 1000. odcinka ,,M jak miłość''...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam M jak miłość, ale skusiłem się na galę jubileuszową. Była niezła - fragmenty starych odcinków, występy aktorów, wręczanie nagród.

 

Dziś premierowy odcinek o 20:40.

 

Od piątku o 20:00 przed ,,Rodzinką.pl'' jakiś miniserial ,,Boscy w sieci''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie - przed wczoraj w środę była emitowana komedia "Kogel-Mogel" czy film był emitowany w HD ? mnie się wydawało, że jakość trochę lepsza ,nie oglądałam od początku to nie wiem czy pojawiła się jakaś informacja o cyfrowej rekonstrukcji .Pytam ponieważ ten film będzie wyemitowany w TVP HD (20 września)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie - przed wczoraj w środę była emitowana komedia "Kogel-Mogel" czy film był emitowany w HD ? mnie się wydawało, że jakość trochę lepsza ,nie oglądałam od początku to nie wiem czy pojawiła się jakaś informacja o cyfrowej rekonstrukcji .Pytam ponieważ ten film będzie wyemitowany w TVP HD (20 września)

W ostatnim zdaniu swego posta odpowiedziałaś sobie na zadane pytanie 8) HD... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sentence: pierwsza emisja była o 20:15 więc zapewne z tym samym.

 

matik: jasne, że komedia, ale jak lecą słowa typu "dziw*o" , i są sceny jak ta w łóżku z wytryskiem do sufitu albo paleniem trawy to sam nie wiem czy to rzeczwyiście się nadaje dla 12 latków. No ale ja miałem 12 lat dawno temu, może już nie ogarniam :D. W Stanach ten film w każdym razie jest "Rated R for strong crude sexual humor, language, drug use and violence".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, że komedia, ale jak lecą słowa typu "dziw*o" , i są sceny jak ta w łóżku z wytryskiem do sufitu albo paleniem trawy to sam nie wiem czy to rzeczwyiście się nadaje dla 12 latków.
Co do wytrysku do sufitu, to ok, to może nie powinno być w filmie dla małoletnich od lat 12, ale cała reszta to nic przy tym co jest na co dzień w telewizji z takim samym oznaczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oznaczenia - trochę tych scen i słów odważnych było, ale mi nie przeszkadzało i swobodnie mógł ten film być od 12 lat. Do tego ,,Straszny film 2'' który ma lecieć w czwartek i w noc z pt. na sob. również z ,,dwunastką.

 

Nie tylko w Jedynce były paski z autopromocją. Podobnie w Dwójce - na ,,Familiadzie'' i kilku innych sobotnich pozycjach pasek oprawowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... Godzina oczywiście póżna, ale chociaż w weekend.

 

W weekend to Dwójkę najbardziej wybieram. W piątek ,,Rodzinka.pl'', ,,Dzięki Bogu już weekend'', w sobotę dalej rewelacyjne widowisko ,,The Voice of Poland'', a w niedzielę po 22:10 nowy program -- ,I kto to mówi''? Pierwszy odcinek całkiem fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...