Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Od kwietnia, w sobotnie poranki będą emitowane filmy z Eugeniuszem Bodo. W sobotę, 9 kwietnia o godz. 9:30 będzie film pt. ''Czy Lucyna to dziewczyna?''.

 

Natomiast w kwietniu nie będzie premiery programu ''Dzień Dobry Polsko'' - nadal w paśmie porannym będą powtórki filmów dokumentalnych, ''Klanu'' i ''Jakiej To Melodii?''. Także nie będzie premiery programu przedpołudniowego dla seniorów - nadal będą powtórki tureckich telenoweli.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne, że 10 kwietnia nie będzie transmisji z uroczystości z okazji 6 rocznicy Katastrofy Smoleńskiej.

 

A za tydzień poznamy ramówkę M.in: na dni 14-16 kwietnia, czyli obchody 1050 rocznicy chrztu Polski. Jak się można domyślać TVP a szczególnie Jedynka przeprowadzi dużo transmsiji z tych uroczystości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!0 kwietnia będą wszelakie uroczystości w TVP. Nie ma wątpliwości. W ogóle będą to huczne obchody. Słowo huczne niby nie pasuje do sytuacji rocznicy śmierci, ale w tym przypadku jest chyba jak najbardziej adekwatne. Już Kurski o to zadba od rana do późneg wieczora. Dodatkowo to będzie dzień bardziej chyba przygnębiający, niż 1 listopada. Będzie się mieszać, patos, żałoba i zemsta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes TVP Jacek Kurski zapowiada powrót ''Od przedszkola do Opola'' oraz ''Wieczorynki'' do TVP1. Także zapowiedział powstanie serialu o Adamie Mickiewiczu:

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/jacek-kurski-chce-powrotu-od-przedszkola-do-opola-dobranocki-w-tvp1-i-serialu-o-mickiewiczu

 

Jeśli chodzi o powrót ''Od przedszkola do Opola'' to ciekaw jestem czy powróciłby prowadzący Michał Juszczakiewicz, który obecnie jest konferansjerem jeżdżąc po Polsce?. Także ciekaw jestem czy program byłby jak dawniej kręcony w studiu TVP Gdańsk?.

 

Co do powrotu ''Wieczorynki'' do TVP1 to jestem ''za''. Dla mnie to była błędna decyzja byłego dyrektora Piotra Radziszewskiego, który zdjął ''Wieczorynkę'' pod pretekstem tym, że ''Wieczorynkę'' przed zdjęciem z anteny oglądali tylko i wyłącznie... emeryci.

 

Serial o Adamie Mickiewiczu - zobaczymy, czy te plany powstaną ale trzymam kciuki!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zauważył, że Wiadomości są w HD? :P

Oczywiście zaczynają tak jak Polsat - w HD jest tylko obraz ze studia i grafika ekranowa, ale i tak to już coś.

Poprzednia ekipa zamówiła przez przetargi tylko sprzęt do studia. Więc, jeśli Kurski nie zrobi dodatkowych zakupów, to długo pozostanie jak jest. Wątpię, żeby się zdecydował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes TVP Jacek Kurski zapowiada powrót ''Od przedszkola do Opola'' oraz ''Wieczorynki'' do TVP1. Także zapowiedział powstanie serialu o Adamie Mickiewiczu:

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/jacek-kurski-chce-powrotu-od-przedszkola-do-opola-dobranocki-w-tvp1-i-serialu-o-mickiewiczu

 

Jeśli chodzi o powrót ''Od przedszkola do Opola'' to ciekaw jestem czy powróciłby prowadzący Michał Juszczakiewicz, który obecnie jest konferansjerem jeżdżąc po Polsce?. Także ciekaw jestem czy program byłby jak dawniej kręcony w studiu TVP Gdańsk?.

 

Co do powrotu ''Wieczorynki'' do TVP1 to jestem ''za''. Dla mnie to była błędna decyzja byłego dyrektora Piotra Radziszewskiego, który zdjął ''Wieczorynkę'' pod pretekstem tym, że ''Wieczorynkę'' przed zdjęciem z anteny oglądali tylko i wyłącznie... emeryci.

 

Serial o Adamie Mickiewiczu - zobaczymy, czy te plany powstaną ale trzymam kciuki!.

Jak byłem mały to lubiłem oglądać "Od przedszkola do Opola". Jestem za :) "Wieczorynka" - też jestem za tym, aby wróciła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP1 pokaże kontynuacje ''Wspaniałego stulecia'':

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tvp1-pokaze-wspaniale-stulecie-koesem-kontynuacje-wspanialego-stulecia

 

Natomiast z TVP odchodzi Małgorzata Serafin, która w ''Jedynce'' prowadziła ''Politykę przy kawie'' oraz w 2015 roku ''Debatę''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Super Express" podał informację, że "Ojciec Mateusz" może zniknąć z anteny. http://superseriale.se.pl/newsy/ojciec-mateusz-prezes-kurski-pozbedzie-sie-ojca-mateusza-nie-bedzie-nowego-sezonu_792937.html

 

Wiadomo, źródło mało wiarygodne, ale w tekście jest wzmianka, że dano zielone światło co do "Klanu" i "Barw szczęścia", natomiast z tym serialem jeszcze nic nie jest pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano program na dni 11-17 kwietnia.

 

11 kwietnia o 20:25 odbędzie się Wielki Test z Historii z okazji 1050 rocznicy Chrztu Polski.

 

14 kwietnia o 17:15 Transmisja Mszy Świętej rozpoczynającej obchody rocznicy Chrztu Polski

 

15 kwietnia o 12:00 transmisja posiedzenia Zgromadzenia Narodowego z Poznania

 

16 kwietnia o 14:00 transmisja Mszy Świętej kończącej obchody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wczoraj było na wirtualnych mediach.

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tylko-660-tys-widzow-warto-rozmawiac-w-tvp1-pracujemy-nad-programem

 

W ostatnim odcinku jakies knypki miały roastowac Staniszkis a tymczasem Staniszkis m.in porównała wyborców pewnej partii do Lumpiarstwa :D Po czym czytam na psychoprawicowych tt że opętał ją Szatan xd

Edytowane przez dilf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związku ze śmiercią Mariana Kociniaka "Jedynka" nada dzisiaj o godz. 2:35 w nocy cykl dokumentalny "Notacje" z jego udziałem.

 

Natomiast w najbliższą sobotę o godz. 14:10 zostanie wyemitowany film polski pt. "Ostatnia akcja" z 2009 roku, z udziałem Mariana Kociniaka.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Pospieszalskim sprawa wygląda tak, że ostatni odcinek miał chyba najciekawszy temat z tych trzech nadanych od początku miesiąca. Żołnierze Wyklęci zbytnio nie przyciągają widowni, a kwestia sześciolatków w szkole została już przewałkowana do obrzydzenia. Natomiast w ostatni wtorek poruszono temat aktualny, interesujący dużą część opinii publicznej. Nawet u mnie na studiach koledzy oglądali ten program z powodu tematyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdecydowanie. Sam nie oglądałem, w ogóle dla mnie dzień emisji i pora beznadziejna, zazwyczaj jest LM, a teraz doszedł jeszcze turniej w Indian Wells. 


Nie najlepsze wyniki "Pegaza" : http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/pegaz-sledzi-tylko-220-tys-widzow-tvp1-przegrywa-z-konkurencja

Jak widać Polak nie szuka raczej w TV ambitnych rzeczy. Czy TVP powinna porzucić misję?? Jeśli tak, to po co nam ona?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...