Skocz do zawartości

Teatr Telewizji


Bartosz10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem utworzyć mowy wątek, który będzie przeznaczony tylko i wyłącznie tematowi Teatru telewizji. Obecnie jest tak, że poruszane są tematy Teatru w różnych wątkach (najczęściej na wątku Wspólnym o TVP, TVP1 i o Abonamencie RTV), a tak to wszystko co dotyczy Teatru Telewizji było by w jednym miejscu - zmiany w ramówce, zapowiedzi spektakli i ich ocena itd.

Nie wiem, czy jest teraz sens przenoszenia wszystkich postów dotyczących Teatru Telewizji do tego wątku (moderacja może się zastanowić nad takim rozwiązaniem), ale nowe posty jak najbardziej mogą być dodawane (i przenoszony) tutaj.

 

I może tak na początek (bo nie za bardzo widziałem dyskusję na ten temat), rozpocznę rozmowę o nowej oprawie tego formatu. Według mnie warstwa wizualna jest w porządku, natomiast warstwa dźwiękowa jest dużo gorsze niż było dotychczas - jakby "brzdękolenie" jakiegoś dziecka

 

https://satkurier.pl/news/236595/teatr-telewizji-w-nowej-oprawie-graficznej.html

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Bartosz10 napisał(a):

 

Nie wiem, czy jest teraz sens przenoszenia wszystkich postów dotyczących Teatru Telewizji do tego wątku (moderacja może się zastanowić nad takim rozwiązaniem), ale nowe posty jak najbardziej mogą być dodawane (i przenoszony) tutaj.

Sensu przenoszenia starych postów na ten temat nie ma żadnego, bo by trzeba było grzebać mocno w archiwach, poza tym wtedy ten post otwierający nie miałby racji bytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można ocenić pierwszą premierę. "Zapiski z wygnania". Krystyna Janda stała przy mikrofonie na czarnym tle i mówi wspomnienia wysiedlonej z Polski w 1968 Żydówki Sabiny Baral. Czasem pojawiały się zdjęcia i fragmenty archiwalnych filmów. Martylogiczna smuta. Jako słuchowisko radiowe lub audiobook do słuchania idealne. Do oglądania niestrawne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po usypiającym spektaklu z Jandą szykuje się coś odmiennego, mam na myśli premierę przewidzianą na 13 maja: "Powiem wam, jak zginął”. Aż jestem ciekawa jak wypadnie podobna forma.

Cytat

Mój pomysł realizacyjny polega na fotografowaniu nie tylko głównego miejsca akcji i aktualnych dialogów przy pomocy kamer głównych, ale też swego rodzaju „podglądanie” pozostałych bohaterów, przy pomocy zainstalowanych w odpowiednich miejscach kamer typu go-pro. Wierzę, że obserwowanie wszystkich bohaterów w czasie rzeczywistym pozwoli spełnić podstawowy wymóg dobrego kryminału: wszyscy są podejrzani – napisał w eksplikacji reżyserskiej Marek Bukowski.

https://satkurier.pl/news/236595/teatr-telewizji-w-nowej-oprawie-graficznej.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...