Skocz do zawartości

Tylko TUNERY GLOBO OPTICUM HD 9600 PVR 2xCI2xCX


ząbek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostrzegam przed używaniem Ventona. Mi po edycji listy tym programem tunek nie wstał. W serwisie uprzejmie mnie poinformowali że mogłem tego nieautoryzowanego przez nich programu nie używać. Gwarancja sczyszczenia pamięci w tym przypadku nie obejmuje. Koszt eksperymentu z programem venton 120 pln. Nieoficjalnie dowiedziałem się też podczas rozmowy telefonicznej, że tęgie głowy w globo pracują nad programem do edycji listy i ma on się pojawić w przyszłym miesiącu. Radzę poczekać. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja liste ventonem edytowalem ze 20x i zadnych problemow nie mialem

Witam! Sprawa jest prosta jak ktoś chce to, to zrobi? Nie mniej jednak wiem to ze swojego doświadczenia mając wcześniej rok czasu Globo 9500. że lepiej kierować się rozsądkiem aniżeli, robić doświadczenia po których można później żałować? O tej stronce niemieckiej i oprogramowaniu wiedziałem dawno ale nie chcę ryzykować teraz gdy jest jeszcze mało programów naprawczych (a raczej wcale) do Globo 9600 i nie chcę odwiedzać ich serwisu (ja poczekam)?

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy tego tunera? Jaki jest wyświelacz ( zielony, błękitny, czy biały)? Jaki jest panel przedni ( czarny mat, czy połysk)? Na każdym zdjęciu to inaczej wygląda. Raz widziałem go w sklepie i miał zielony wyświetlacz i matowy panel. Czy są różne wersje tego tunera, czy zdjęcia w necie tak przekłamują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Mam pytanie czy po włączeniu tunera startuje wam tv.Mi po hdmi nie startuje ,a po euro tak.Pozdro

 

Tak ma być...

W Standardzie HDMI nie przewidzieli wysyłania tego typu informacji do odbiornika :evil:

Nawet przy włączonym TV, gdy włączysz urządzenie spięte kablem HDMI, TV nie przełączy sam sygnału "AV" :/

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie przelaczy skoro moj przelacza

 

Ciekawe... :o

 

Wykonaj prosty test.

1) Wyłącz dekoder satelitarny - pilotem

2) W TV włącz program np. TVP1 - naziemną, kablową

3) Włącz dekoder SAT

 

Efekt... A właściwie jego brak.

TV sam się nie przełączy na sygnał "AV" HDMI pod którym podpięty jest dekoder.

Warunek !!! Dekoder z TV jest podpięty tylko przewodem HDMI.

 

 

Mam rację ??? :>

 

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie przelaczy skoro moj przelacza

To panowie w koncu jak jest u was-u mnie po hdmi nie załącza się tuner ,muszę to zrobić pilotem?.SKORPION to forum jest do 9600hd-u ciebie załącza hdmi?.Wsparcie tech. GLOBO twierdzi :że załączają się cyt.wsparcie tech. GLOBO "Odbiornik podczas startu jak i pracy normalnej podaje obraz na wszystkie

wyjścia (SCART, HDMI, CVBS, YUV). " :?:SANDRAPRO przełączy się jak ten pan ma podłączony euro.No SKORPION napisz coś! :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuner nie przelacza ale ja zrozumielem ze sandrapro pisala ogolnie o wszystkich urzadzeniach w standardzie hdmi bo tak to zabrzmialo

np ps3 przelacza TV

 

Spoko...

Piszemy tu o tunerze HD9600 - a to tuner SAT.

 

Co po PS3 przyznaję Ci 100% racji :brawo:

Choć tu czasami ma znaczenie odbiornik TV (producent-model) :?

W niektórych przypadkach sytuację ratuje jeszcze "tryb hotelowy" :>

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...