Skocz do zawartości

Typowanie Cyfrowego Polsatu 2010


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście dziękuje @Kosa za prowadzenie tego i pozostałych sezonów typowania.Gratuluje @pierścień który broni tytuł sprzed roku.Mi udało sie awansować na ,,szczęśliwe" 21 miejsce z dorobkiem 145 punktów.Dziękuje za ten sezon zabaw i miejmy nadzieje (oby) do zobaczenia w przyszłym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Typowanie Cyfrowego Polsatu na rok 2010 - jak @Kosa nam obwieścił zostało zakończone. Naszemu sędziemu należą się ogromne słowa podziękowania, a z mojej strony w pewien sposób i przeprosiny za suszenie głowy najbardziej aktualnymi wynikami naszej zabawy. Niemniej chcę skierować raz jeszcze podziękować @Kosie za profesjonalne podejście do tematu - jakim było TCP2010 ;).

Dziękuję wszystkim uczestnikom za zabawę. Rozpoczynając tegoroczne (jeszcze) typowanie gdzieś przez chwilę przeszło mi przez myśl, aby znów zwyciężyć. Na tle całego "sezonu" różnie to bywało, ale w gruncie rzeczy najważniejszym celem była fajna zabawa, sprawdzenie swojej sportowej intuicji (czy warto może zacząć grać u bukmachera etc. :lol2: ) niż jakieś tytuły czy zaszczyty. Jednak cieszę się, że udało mi się obronić tytuł - wygrywając ponownie - z tego co pisał wyżej @lukas_k - jest mi jeszcze bardziej miło, że mogę być pierwszym w historii tego forum, który wygrałby typowanko drugi raz z rzędu - jeśli jest to prawdą - jestem ogromnie z tego dumny. :)

OK. Kończąc to... expose :lol2: jeszcze raz dziękuję wszystkim typerom oraz naszemu arbitrowi, który przechodzi na "emeryturkę". Mam nadzieję, że spotkamy się mimo to podczas TCP 2011. :) Tyle ode mnie.

Pozdro for all od pierścienia, który w ostatniej kolejce tegorocznego typowania - w ostatniej kolejce zaliczył "0". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...