Skocz do zawartości

n-najtaniej w stosunku do zawartości


lukaszx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TVN Med jest, ale jest napisane, że nie należy do wybranego pakietu itd..

 

Wojna i pokój: (Źródło Satkurier.pl):

"Interesująco zapowiada się nowy kanał Wojna i Pokój - klasyka i współczesność rosyjskiego kina. 'Wielkie kino z wielkiego kraju. Będą tam nie tylko najlepsze filmy kinematografii radzieckiej, ale także współczesne rosyjskie filmy i seriale telewizyjne - emisja przez 18 godzin na dobę."

 

a co do tego kanału dla dzieci (Źródło tvsat.pl)

"Dyrektor programowy, Artur Budziszewski zapowiada pojawienie się na platformie 9 nowych na rynku kanałów telewizyjnych (Baby TV, nsport, TVN Lingua, Discovery Historia, Discovery HD, Comedy Central, Wojna i Pokój, nowy kanał filmowy HD, którego nazwa zostanie ujawniona wkrótce oraz nowy kanał dla dzieci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam to forum i zaczolem porownywac pakiety.

Jak dla mnie to za 30 w CP jest lepsza oferta niz w C+ i duzo lepsza niz w N.

Ogladam najczesciej:

TVN 24 - ok w N gratis

Discovery - Pakiet za 10 zl

TVN turbo - pakier za 16 zl

AXN - pakiet za 16 zl

i tak jak policzyc to N dla mnie jest zbyt drogie w porownaniu do CP. 42 zl do 30 zl za te 12 zlotych to mozna isc na piwo :D ale powanie najczesciej ogladam te kanaly czasem na jakies swieta czy dluzszy czas wolny wlaczam cinemax i jestem zadowolony,

Wszystko to kwestia gustu i przyzwyczajenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wariantów i opowieści zawsze będzie 101. Kto inny będzie chciał oglądać Eurosport 2 i MTV oraz VH1. W N zapłaci 26 zł, a w PC ... I wtedy dla niego korzystna jest N, a PC to badziew, bo jest drożej. Oczywiscie wyolbrzymiam, ale w ten sposób powstają subiektywne krzywdzące opinie o 1 czy to drugiej platformie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra sugestia - ma wadę, że nie dociera do wszystkich. Dwie platformy już znam i na każdą z tych, swoją opinię już mam. Trzecia jeszcze raczkująca, nie daje nam pełnej oferty i jest to trudne do wyrobienia, a co dopiero, wyrażania swoich opinii.

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam to forum i zaczolem porownywac pakiety.

Jak dla mnie to za 30 w CP jest lepsza oferta niz w C+ i duzo lepsza niz w N.

Ogladam najczesciej:

TVN 24 - ok w N gratis

Discovery - Pakiet za 10 zl

TVN turbo - pakier za 16 zl

AXN - pakiet za 16 zl

i tak jak policzyc to N dla mnie jest zbyt drogie w porownaniu do CP. 42 zl do 30 zl za te 12 zlotych to mozna isc na piwo :D ale powanie najczesciej ogladam te kanaly czasem na jakies swieta czy dluzszy czas wolny wlaczam cinemax i jestem zadowolony,

Wszystko to kwestia gustu i przyzwyczajenia :D

 

Tylko porównanie jakości N (MPG4, Dolby Digital 2.0 lub 5.1, HD) do Polsatu (generalnie upchane i spikselowane) jest nie na miejscu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Jak wezmę pakiet Hity filmowe to dostanę w prezencie cinemaxy do końca 2007 roku, a co się stanie z cinemaxami jeśli np. po miesiącu zrezygnuje z pakietu hity filowe na rzecz kultura, nauka świat? Czy cinemaxy które dostane w prezencie do końca 2007 znikną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...