Skocz do zawartości

n-najtaniej w stosunku do zawartości


lukaszx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No spoko ale jakie pakiety wybierzesz za 26 zl??

 

Bo jesli chcesz ogladac np. tylko 3 konkretne kanaly to ok. Ale jesli w domu jest klika osob w roznym wieku ktore lubia jedna sport, druga filmy trzecia to dziecko ktore lubi bajki, no i dziadziu co lubi psilodnice ( :) ) to juz mysle ze to juz bedzie problem konkurencyjnosci ceny. Szczegolnie ze jesli chodzi o filmy to nie bardzo jest gdzie w N dobre pogladac, sport (moze nie bede komentowal...) bajki no coz mini mini rulez :D a przyrodnicze no fajnie discovery HD ale gdzie NG??? moze faworyzuje cyfre ale co tam wygrywa zawsze najlepszy. W sumie reasumujac zalezy kto czego szuka. Tyle ze N trafi tam gdzie.... w sumie nie wiem gdzie trafi.... do kogos co wystarczy np. sam sport i rozrywka tyle ze ten sport malo konkretny a rozrywka ta co za darmo FTA mozna ogladnac?? Dobra juz koncze....

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem N pod warunkiem, ze nie interesuja mnie kanaly Premium ma korzystna oferte, ale co mi z drugiej strony po 2 pakietach, jak kanaly ktore lubie znajduja sie po czesci w kazdym z pakietow.

 

Wiele razy bylo mowione, ze najlepsza platforma bylaby taka, ktora da abonentowi dobor kanalow wedle upodoban (za kazdy kanal np 2 lub 3 zl oplaty) i wybiera sie te, ktore sa najlepsze dla danej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tu sie pojawia zawsze problem. Czesto niestety jest tak, ze kanaly ktore sa najlepsze znajduja sie w roznych platformach i trudno jest dobrac idealny pakiet dla siebie, nawet jakby bylo mozna dobierac pojedyncze kanaly to i tak trzebaby posiadac 3 abonamenty (CP,C+,N) i z ich kanalow stworzyc swoj wymarzony pakiecik :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tez polowa prawdy. Powiedz mi co jest w CP czego nie ma w C+?? Mistrzostw Swiata?? No fajnie polowa i tak jest TVP. A w N to juz wogole... Chyba ze masz na mysli HD no ok ale to tylko atut do grudnia tego roku. Innych rzeczy ktorych nie ma w C+ nie widze.

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na upartego mozna powiedziec ze w N sa:

TVN Lingua

TVN Med

nSport

Baby TV

 

i teoretycznie ktos moze chciec posiadac te kanaly. Osobiscie sam chcialbym miec dostep do TVN Med, ale jako abo. C+ nie mam na to szans, a przeciez dla tego kanalu nie kupie sobie n-ki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN Lingua -> hmmm a co to jest?? To cos od nauki jezykow?? bez komentarza

TVN Med -> w sumie sam sobie nizej odpowiedziales

nSport -> ale co tam bedzie?? Co ciekawego?

Baby TV -> mysle ze Mini Mini to duzo lepszy kanal i to do tej samej grupy wiekowej kierowany program, ale to moje zdanie.

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, ale komuś może zależeć na konkternym kanale (chce TVN Lingua i koniec) - wtedy zaczynają się schodki :P Że akurat Tobie nie są przydatne to już inna sprawa - z pewnością ktoś TVN Lingua się zainteresuje w myśl zasady "każda potwora znajdzie swego amatora" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN Lingua -> hmmm a co to jest?? To cos od nauki jezykow?? bez komentarza

TVN Med -> w sumie sam sobie nizej odpowiedziales

nSport -> ale co tam bedzie?? Co ciekawego?

Baby TV -> mysle ze Mini Mini to duzo lepszy kanal i to do tej samej grupy wiekowej kierowany program, ale to moje zdanie.

 

Krzychu

 

Krzychu twa obiektywnosc powala.

 

Kuchnia Tv a co to jest o kuchenkach gazowych program "bez komenatrza"

Minimi - Tabaluga jakis smok ,ze niby Maciej Giertych uznal ze smoki zyly razem z ludzmi ?

Cyfra Sport Extra - plansza zaiste ciekawe

Rownie obiektywne :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o pytanie odnośnie kilku osób w domu:

Sport oglądasz na kanałach publicznych

młodzież zazwyczaj lubi oglądać kanały muzyczne/filmowe

żona lubi TVN Style + filmowe

dziadek ogląda TVN 24 na okrągło, albo słucha Radia Maryja

jeżeli masz małe dzieci to mają bajki na kanałach publicznych

no i za 26 zł bez problemu zadowolisz wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki sport i jaki film może sobie kupic na N? Film - kanał z ruskimi filmami :lol: Sport? Liga Mistrzów - raz na swa tygodnie :lol:

 

no niestety ale oferta eNki, na razie nie umywa się do oferty CP i C+ :)

 

Zapomniales o Eurosportach w N! A tak to sie zgodze!

 

Arsenal: Bajki to tez wychowanie, o ile nie leci jakies [beep]icie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki sport i jaki film może sobie kupic na N? Film - kanał z ruskimi filmami :lol: Sport? Liga Mistrzów - raz na swa tygodnie :lol:

 

no niestety ale oferta eNki, na razie nie umywa się do oferty CP i C+ :)

 

Zapomniales o Eurosportach w N! A tak to sie zgodze!

 

 

 

tylko że Eurosport jest tez w pozostałych dwóch platformach :P A w CP nawet w podstawowym pakiecie 8)

 

@Arsenal, cały dzień dziecko nie ogląda TV, można je posadzić przed telewizorkiem jak sie chce czymns zająć, a zeby dziecko nie przeszkadzało :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu twa obiektywnosc powala.

 

Kuchnia Tv a co to jest o kuchenkach gazowych program "bez komenatrza"

Minimi - Tabaluga jakis smok ,ze niby Maciej Giertych uznal ze smoki zyly razem z ludzmi ?

Cyfra Sport Extra - plansza zaiste ciekawe

Rownie obiektywne :))

 

Spoko :D ale ponoc kanal kuchnia TV okazal sie rynkowa rewelacja. Gdzies slyszalem ze jest bardzo duze zainteresowanie tym kanalem. Chodz nie mam zadnego zrodla zeby to oficjalnie potwierdzic. Ktos moze potwierdzic ta informacje. No ale co do reszty to widze ze duzo ludzi podziela moje zdanie.

 

Ale tak ogolnie to nie zgodze sie z Toba poniewaz w N-ce sa 3-4 kanaly na wylacznosc? A w Cyfrze?? Chyba ze 20 czy ktos kiedys pisal 17 dokladnie, a ile nie jest na wylacznosc ktorych nie ma w innych platformach kolejnych 10 conajmniej. I to nie byle jakich....

 

Mr. Orbita - ok masz oczywiscie racje tylko ze ludzi ktorzy szukaja TVN Lingua jest na pewno mniej (chyba ze sie nie zgodzisz) niz tych co szukaja np. Canal+ Sport czy HBO. Ja oczywiscie nie podwazam tego co piszesz tylko mowie o ilosci tych osob. Bo N-ka na pewno nie bedzie liderem na polskim rynku dlatego ze ma TVN Lingua na wlasnosc :D a no i nSPORT

 

Jak to ktos napisal obiektywnosc powala :evil:

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały na wyłączność w N:

Discovery HD

Discovery Historia

TVN Lingua

Comedy Central

Wojna i Pokój

nSport

Baby TV

nowy kanał filmowy w HD (MGM HD?)

nowy kanał dla dzieci (?)

 

Discovery HD i Historia to rzeczywiscie spoko kanaly i mysle ze tego beda nce zazdroscic inne platformy. nSport to na razie niewiadoma co do Comedy Central - zeby nie zepsuli humoru polskim tlumaczeniem :lol: Wojna i Pokoj to jakis gniot...ja tak czuje radzieckie filmy z przelomu lat 60 i 70? Nie wrozy to niczego dobrego. TVN Lingua - jeszcze nie mialem okazji obejrzec, wiec sie nie wypowiadam Baby TV? Watpie w sukces... nowy kanal HD - jak wejdzie i poogladam go to sie wypowiem.

 

Ciekawi mnie nowy kanal dla dzieci...o ile to prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

A przypadkiem TVN MED tez nie jest na wylacznosc w N-ce. Wiem, ze ma byc udostepniony lekarzom wraz z dekoderami, ale w innych platformach sie raczej nie pojawi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...