Skocz do zawartości
  • 0

Zakup konwertera


.:Asik:.
 Udostępnij

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam serdecznie, posiadam 4 konwertery firmy Golden Interstar 0,3db.

Planuję je wymienić lecz ostatnio natknąłem się na 0,2db jaka jest różnica w oglądaniu ?

Z tego co się orientuję to czym niższy czynnik współczynnik tym lepiej.

Warto założyć takie co mam czyli 0,3 db czy lepiej już dopłacić kilka złotych więcej i mieć z 0,2db.

Słyszałem że są też 0,1db ale podobno mija się to z prawdą w niektórych firmach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Anonymous

Jeśli masz zamiar wymieniać, to seria Inverto Black Premium, albo Ultra, to sprzęt najgodniejszy polecenia.

 

I nie wierz marketingowym chwytom poniżej pasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zastanawiam się nad konwerterem Quad Inverto IDLP 40QDTER z wejściem na antenę DVB-T.

Dostępny jest np. tutaj: http://www.hollex.pl/konwertery-lnbs/qu ... lp-40qdter

Czy ktoś może potwierdzić, że to dobry wybór? Chodzi mi o to, czy nie będę musiał puszczać dodatkowych kabli do rozprowadzenia sygnały naziemnej cyfrowej? Na wszystkich 4 wyjściach tego konwertera idzie także sygnał DVB-T? Rozumiem, że przed samym końcem rozdzielam go jeszcze jakimś dobrym rozgałęźnikiem między sygnał DVB-T a sygnał SAT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Znalazłem dodatkowe informacje o tym konwerterze:

Konwerter posiada cztery pojedyncze konwertery satelitarne oraz sumator zintegrowane w jednej obudowie. Takie rozwiązanie pozwala na podłączenie do konwertera sygnału z anteny naziemnej i następnie podaje na czterech wyjściach zsumowany sygnału RTV-SAT, który należy doprowadzić do gniazdka satelitarnego (D.S.E SS1-1-T). W gniazdku nastąpi rozdzielenie sygnału na telewizyjny, radiowy i satelitarny.

Mam nadzieję, że ewentualne bezpośrednie połączenie kabla do odbiornika TVSAT (bez pośrednictwa tego rozgałęźnika SS1-1-T) nie spowodowałoby zakłócenia pracy odbiornika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

witam. chce kupic konwerter do anteny cyfrowego polsatu, jaki konwerter byscie mi polecili?

 

A 9825 Konwerter satelitarny Single Inverto BLACK Premium 0,2dB

A 9827 Konwerter satelitarny 0,3 dB Single Golden Inters

na forum wyczytalem, ze te konwertery sa najlepsze, co o tym sadzicie i czy je polecacie. prosze o jak najszybsza odpowiedz. dziekuje i przepraszam jak cos nie tak napisalem, jestem tu pierwszy raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam, szukam dobrego konwertera typu quad, od razu chce zaznaczyć że potrzebuję tylko 3 wyjścia (4 nie będzie używane), więc tu nasuwa się pytanie czy taki konwerter może się uszkodzić na skutek deszczu lub czegokolwiek? Jak go zabezpieczyć przed "niebezpieczeństwem", myślałem żeby zrobić na wtyczce typu F kawałek kabla, z wyrwanym drutem, następnie wcisnąć coś (nawet kawałek druta) w pozostałości po drucie i zaizolować, myślicie że to dobry pomysł?

 

Dodam jeszcze że moim operatorem satelitarnym jest NC+, a talerz jaki posiadam to 80-tka, stary konwerter jest dobry działają bezawaryjnie wszystkie kanały jednak mogę do niego wkręcić jeden kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...