Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Można tylko wykupić dekoder na własność bez umowy z Pakietem Familijnym chyba na cały rok lub z Pakietem Familijnym i Pakietem Relax Mix na 7 miesięcy, to jest wszystko wliczone w cenie, ale nie jestem w 100% pewien, sprawdź na http://www.cyfrowypolsat.pl, wszystko tam masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wydarzeniach podano, że w związku z wprowadzeniem technologi HD obecni abonenci CP będą mogli zakupić telewizory HD irmy SAMSUNG w specjalnych oniżonych (jak kto woli promocyjnych) cenach!! Cool!! CP RULEZ!!

 

I beda musieli nabyc specjalny odbiornik do HD z Polsatu :evil:

 

Edycja pitter: nie cytujemy posta, jeżeli odpowiadamy tuż pod nim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup telewizora HD i dekodera HD będzie zapewne powiązany jakąś jedną promocją. Czyli np do telewizora dekoder gratis albo np za 99zł.

Ciekawe jak rozwiążą to dla obecnych abonentów? Bo jak narazie to dekodery sprzedaje się na własność wyłącznie z opłaconym z góry abonamentem albo na umowę. A co jeśli ja chcę sobie kupić nowy dekoder ale jestem już abonentem i nie potrzeba mi nowej karty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Digi zadałeś doskonałe pytanie, bo w takiej sytuacji jesteś Ty, ja i wiele innych abonentów i ciekawe jak zamierzają zrobić z abonentami, którzy mają dekoder na własność z umową, bądź z abonamentem na rok, albo i więcej, w końcu część abonentów w naszej sytuacji będzie pewnie chciała korzystać z nowych usług, a nie stać nas na drugi abonament, napewno w większości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno na przełomie lutym-marzec 2007 roku ma wystartować polska wersja kanału NonStop Kino, o to info: https://satkurier.pl/?cyfrowe_kanaly ... 8&id=34889. Może ten kanał wzbogaci ofertę CP, ale niby to jest kanał Premium, a ten tajemniczy kanał filmowy ma nie być kanałem typu Premium, zobaczymy jak to będzie.

 

No to mamy odpowiedź :!::lol::lol:

 

 

Nonstop Kino HD w Polsce

Wczoraj 12:21

"100x80"

W marcu 2007 roku rozpocznie nadawanie kanał filmowy Nonstop Kino. Stacja będzie dostępna w wysokiej rozdzielczości. Nowy kanał filmowy będzie dostępny na polskich platformach cyfrowych i w sieciach kablowych.

 

 

http://skysunsat.pl/portal,news,822.htm ... d9dfafbd26

 

– Trwają prace nad naszym nowym kanałem. Więcej informacji udzielimy w połowie przyszłego tygodnia – mówi Marta Nowakowska, koordynująca w SPI International Polska prace nad nowym projektem. Wiadomo, że Nonstop Kino HD będzie dostępny dla mieszkańców Polski, Czech, Słowacji i Węgier. Obecnie Nonstop Kino – nadawany w standardowej rozdzielczości – można oglądać jedynie w Czechach i na Słowacji.

 

Amerykańska firma SPI International jest niezależnym dystrybutorem filmów kinowych i programów telewizyjnych. Przez kilkanaście miesięcy bezskutecznie próbowała wprowadzić na polski rynek kanał filmowy Filmbox. Dopiero kilka tygodni temu doszło do porozumienia z platformą cyfrową N, gdzie będzie oferować filmy dostępne ze swojej filmoteki za pośrednictwem usługi VoD (Video on Demand – wideo na żądanie).

 

Stacje telewizyjne należące do SPI International: FilmBox i Nonstop Kino nadają swój sygnał za pośrednictwem izraelskiego satelity Amos 2 @ 4°W, z częstotliwości 11.588 GHz, pol. H, SR=8888, FEC=3/4. Sygnał obu stacji kodowany jest w systemie Viaccess PC2.5.

 

 

Źródło: Press (AG)

 

Ciekawe czy my też zaliczymy się do tych platform :?::?::?:

 

 

 

 

 

Media2.pl

 

Brak decyzji w sprawie TV4

 

tagi: TV4, KRRiT

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji po raz kolejny przełożyła posiedzenie oraz decyzję w sprawie koncesji dla TV 4.

 

Jak czytamy w "Gazecie", jednym z powodów odwołania posiedzenia jest choroba Lecha Haydukiewicza. Losy TV 4 blisko związanej z Polsatem ważą się od lipca. Stacja może stracić koncesję, bo spóźniła się z wnioskiem o jej przedłużenie.

 

nie ciekawie :cry:

 

Edycja Burli: Co ma TV4 do nowych kanałów w Cyfrowym Polsacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edycja Burli: Co ma TV4 do nowych kanałów w Cyfrowym Polsacie?

 

:shock::shock::shock::shock::shock: CO :?:

 

Ano to że jak nie dostanie koncesji to wyleci z platformy CP i to naprawdę będzie NOWOŚĆ :!::!:

 

jak do tej pory to nam dokładali programy a tu może być odwrotnie :!::cry::cry::cry::cry::cry:

 

ps. zajrzyjcie tu-

 

https://satkurier.pl/?polskie_kanaly ... 0&id=34928

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale ruszyła już polska strona Disney Channel. Niestety jak narazie za dużo rzeczy tam nie ma, a co najważniejsze ramówki...

Dokładnie to jak narazie znajdziemy tam opisy 4 formatów które znajdą się w polskiej wersji Disney Channel no i oczywiście informacje gdzie można znaleźć DC w polsce.

 

http://www.disney.pl/DisneyChannel/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...