Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie myślę o tym co powiedzieli KwiatK-owi (chyba nie tak to odmieniłem :wink: ) na infolinii odnosnie tego nowego kanału od 12.X i doszedłem do wniosku że może to chodziło o podpisanie nowej umowy (Disney Channel) właśnie w tym dniu. Bo jak wiemy właśnie wczoraj CP podpisał tą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała "trójka" ma teraz zaporę cenową - szlaban. Nikt się nie odważy teraz manipulować w swoich cenach , bo skutki mogą być opłakane. Jeśli już, to widzę jedną możliwość, tylko w dół.

 

-pozdrawiam :wink:

cyfra sie nie bała podnieść ceny za axn te 3 kanały teraz kosztują 8zł, a przed dołączeniem nowych axn-w,sam axn kosztował 5zł

 

.....no to, jak jest przyczyna, to należy zaczekać na skutki. Tylko kto?, to sprawdzi. Zawszę jest wyjście (awaryjne), poczekamy i zobaczymy na jak długo będzie ta podwyżka? - pewnie zaraz będą promocyjne zmyłki i inne.

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez się zastanawiałem, czy nie przejść do n ale to było zanim poznałem ich oferte programową. teraz jestem pewien że zostaję przy CP. Nawet Disney Channel dają tu w pakiecie familijnym. A tam nawet kanały FTA dodają do płatnych pakietów. Po prostu szopka. :lol:

 

Dokladnie, tez myslalem nad "n" do czasu poznania ich oferty. Jednakze to dzieki im CP w koncu sie przebudzil.

Adam 2000 wspomina o wzbogaceniu pakietu muzyka - ja bym tam widzial VH-1 Classic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że ten kanał (AXN) bedzie na dwóch pozycjach!

No ale zobaczymy

 

A nie wpadłeś na to, że za chwilę na tym miejscu ( tr. Cyfry) może pojawić się jakiś inny, nowy kanał (na przykład może to być Disney Channel) i dlatego Cyfra+ wciąż prowadzi transmisję tego kanału na swoim transponderze, pomimo tego, że tak naprawdę ciągnie go z polsatowskiego transpondera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się że 2 grudnia do oferty cyfrowego polsatu dołączy disney channel ,ale przed grudniem tzn.do konca pazdziernika i w listopadzie pewnie zaden nowy kanal niedojdzie ,przynajmniej mi sie tak wydaje .Swietnie ze cena niewzrosnie gdy dolaczy disney channel :)

 

Edycja: bogdan425 grudzień za grudniem - Skaldowie :wink: (poprawiłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawet jak Familiny wzrośnie do 35zł to i tak bedzie to mało za bardzo dobrą oferte!

 

 

No właśnie. Ja od dłuższego czasu cały czas płacę właśnie 35zł za pakiet familijny. Nie wiem skąd to się wzięło że ludzie piszą że kosztuje 29.90. tyle to chyba jest dla nowych abonentów jak wykupią do tego relax mic za 19.90?

Chyba że się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając miesięcznik Sat Kurier nr 6 z 2005 roku przeczytałem artykuł pt: „ Polskie Platformy między wschodem a zachodem” i szczególnie utkwiła mi w pamięci końcówka tego artykułu jak najbardziej na czasie a mianowicie:

„ Zapewne gdyby był tylko jeden gracz rynku, ceny były by jeszcze wyższe. Pytanie tylko: po co przepłacać? Na konkurencji dwóch platform (wtedy jeszcze) korzystamy najwięcej my - klienci

Moim zdaniem prorocze słowa. Na dzień dzisiejszy mamy trzy platformy i dostęp do wielu ciekawych kanałów a i ceny nie są znów tak kosmiczne. Oby tylko tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ciekawa sprawa. Ja za 99zł mogę odkupić Sagema.... Gdybym zawarł nową umowę dostałbym eschostara i 100zł ze zwrotu kaucji :)

Idąc dalej z tą ciekawą sprawą, wyglada to tak: po zakupie echostara pierwszy miesiąc familijny + RM gratis a kolejne miesiące: familijny 29,9 i RM 19,9= 49,80 zł. - ale tylko w tej opcji. :lol:

Warto kupić segama? :roll: - chyba już tylko za złotówkę. :lol: Ta totalna promocja z echostarami świadczyć jedynie może, że idzie nowe. :D:lol:

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest TAK:

 

Jesli masz sporo kasy i zalerzy ci na kanałach Premium to bierzesz sobie C+

 

Jeśli niemasz zbytniokasy to wybierasz CP w bardzo bogatą ofertą za 29,90zł

 

Jesli chcesz opłacic zato co chcesz oglądac wyboierasz sobie N

 

To jest konkurencja

Edycja:bogdan425 - wpiszę to tu, aby było widać, na tej stronie KwiatKu błędy - okropne błędy - mniej litość dobry Kolego.

 

Długo tak nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie uwazam ze oferta cp za 29 jest bardzo bardzo bogata, zrezygnowalem bo sport slaby / dla mnie / ,jak mozna ceny platform porownywac / jak masz duzo kasy / ja za c+ z canalami place 83 zl to duzo ? . cp za 49 zl nie oferuje mi ligi angielskiej , hiszpanskiej , nba, zuzla . dobry produkt kosztuje , nawet w hipermarketach jest wybor , najtanszy produkt , lepszy i najlepszy , ten sam produkt tylko poziom jakosci inny.kto ma jakie upodobania dobiera sobie co chce a chytry tylko traci.

Edycja: bogdan425 - poprawiłem błąd ortograficzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80 zl to jest 8 filmow na rynku /dvd/ tez lubie kino ale za dobre trzeba slono placic/ np w tym tygodniu bylo 9 premier, w tym 3 filmy ktore za miesiac beda w kinie, jak chce sie ogladac to jest wydatek / ja ogladam sport /80 %/ a syn bajki , ale jestem zadowolony , bo lubie dobry sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz oferta cp za 35 zł jest zdecydowanie najlepsza na rynku."N" i c+ nie mogą sie równać.Powinny jeszcze dojsć do pakietu familijnego takie programy jak tvp sport i moim zdaniem mtv bo nie ma co ukrywac muzyki mamy mało w familijnym.

 

ps.kwiatek ile masz lat? bo piszesz jak jakiś dzieciak w wieku przedszkolnym :/ może pisz najpierw posty w wordzie i potem kopiuj :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...