Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję CP włączyć do oferty TRWAM, ale by mieli wzięcie. :D

Szybko doszliby do 1 500 000 abonentów albo i więcej. :wink::wink::wink:

 

W kablówkach jest to dlaczego ma nie być na platformach? :wink::wink::wink:

A po jakiego Grzyba :?::lol: Ci naprawdę zainteresowani tym "kanałem" mają własne tunery ustawione na Astre i odbierają tylko i wyłącznie jedyną słuszną(i czysto polską :wink: ) stację TV reszta ich nie interesuje bo to wrogie, polskojęzyczne [beep]ki, które pracują na zgubę chrześcijańskich dusz Polaków :!::!::!::wink::wink::wink::lol::lol::lol::lol:

 

a tak apropo to mam ten " zagrzybiony" kanał lecz tak naprawdę nie ma co oglądać bo mnie osobiście po kilkudziesięciu sekundach już się mdło robi od "rozmodlonych" twarzyczek :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak apropo to mam ten " zagrzybiony" kanał lecz tak naprawdę nie ma co oglądać bo mnie osobiście po kilkudziesięciu sekundach już się mdło robi od "rozmodlonych" twarzyczek

Spokojnie, też tak myślałem, jednak można posłuchać w dobrym wykonaniu kolęd, są dobre reportaże, czasem trochę polityki i niezły dziennik. Zaś pomodlić można się raz i nawet trzeba.

 

-p-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SYFROWY POLSAT - Świat Najgorszych Telewizji

 

Proponuję CP włączyć do oferty TRWAM, ale by mieli wzięcie. :D

Szybko doszliby do 1 500 000 abonentów albo i więcej. :wink::wink::wink:

 

W kablówkach jest to dlaczego ma nie być na platformach? :wink::wink::wink:

 

 

TV TRWAM jest niekodowana na Astrze

 

Edycja Mr. Orbita: Połączyłem dwa posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z szanownych Moderatorów ukróci prowokacje @Sajmona bo koleś wybitnie prowokuje do kłótni??

 

Dlaczego? Każdy wyraża swoją opinię! A jak inni krytykują np. C+ to co? Dobrze jest? Popatrz na inne wypowiedzi w różnych działach. :wink:

 

Edycja Mr. Orbita: Ja patrzę codziennie i takiego prowokowania jeszcze nie widziałem. Zalecam przystopować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SYFROWY POLSAT - Świat Najgorszych Telewizji

 

1. To jest temat o nowościach CP, a nie jego obrażaniu. :evil:

2. Jak jesteś zakochany w cyfrze, to sobie wytatułuj cały pakiet i się ciesz, ale od CP się odczep, bo my abonenci CP nie lubimy takich jak ty :twisted:

 

Nie chcę tutaj tworzyć jakiej kolwiek kłutni, ale jeśli tak mówisz, to wnioskując do działu Cyfra nie mają prawa wstępu inni niż tylko abonenci Cyfry+ a do działu Cyfrowy Polsat nie mają prawa wstępu abonenci innych platform. Dziwne twierdzisz, każdy krytykuje jakieś z trzech platform w Polsce, popatrz na inne wypowiedzi w różnych działach. Każdy ma prawo do własnego zdania. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sajmon: rozumiem, że może Tobie nie odpowiadać oferta jakiejś platformy cyfrowej, ale nie musisz tego wyrażać w sposób obraźliwy w każdym swoim poście.

Zwracam także uwagę na zakaz pisania posta pod postem, masz możliwość edytowania swoich wypowiedzi.

Otrzymujesz ode mnie oficjalne ostrzeżenie, jeśli dalej będzie się to powtarzać możesz otrzymać zakaz wchodzenia na Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sajmon: rozumiem, że może Tobie nie odpowiadać oferta jakiejś platformy cyfrowej, ale nie musisz tego wyrażać w sposób obraźliwy w każdym swoim poście.

Zwracam także uwagę na zakaz pisania posta pod postem, masz możliwość edytowania swoich wypowiedzi.

Otrzymujesz ode mnie oficjalne ostrzeżenie, jeśli dalej będzie się to powtarzać możesz otrzymać zakaz wchodzenia na Forum.

 

OK, ROZUMIEM, ale proszę o zwrócenie uwagi nie tylko na mnie bo inni również obrażają np. CYFRĘ+ ! Pozdrawiam :wink:

 

Edycja pitter: bierz się szybko za lekturę Regulaminu! Nie cytujemy posta, jeżeli odpowiadamy tuż pod nim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post dla szanowanych moderatorow...

 

"powtarzam, nie cytuj posta jeżeli odpowiadasz tuż pod nim"

 

zdarzylo mi sie juz, ze piszac odpowiedz na pw post, ktos wskoczyl pomiedzy mnie i odpowiedz byla bez sensu....wiec apeluje nie "scigac" przez moderatorow cytowanie postow, bo nie wiadomo co pomiedzy w miedzyczasie ktos napisze.

 

:wink:

 

Edycja Mr. Orbita: Wtedy zawsze można wyedytować i dodać cytowanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może polsat cyfrowy przyszłości the history channel, Nadawca stacji telewizyjnej History Channel otrzymał ostatnio licencję od brytyjskiego regulatora medialnego Ofcom na emisje w kolejnych państwach Europy, może wejdzie do polski i może znajdzie się polsacie.

może nawet the history channel HD po polsku,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...