Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przy którymś odcinku Hope & Faith się rozpłakałem ze śmiechu, niektóre sceny mnie rozbrajają.

Przy Simply Life też się można pośmiać.

 

A kolor... To mnie się najpierw wydawało że był pomarańczowy - na samym początku, potem był czerwony, a dziś widziałem pomarańczowy... Co chwile zmieniają czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciel Polsatu Zygmunt Solorz daje trochę pieniędzy Ekstraklasie, czyżby, Solorz zapragnął posmakować ligowej piłki od sezonu 2008/2009 :?:. Jednym z założycieli Polsatu, przez wiele lat prawa ręka Zygmunta Solarza, był obecny prezes Ekstraklasy SA Andrzej Rusko - dziś wiążą go z nim relacje biznesowe. Pierwsza liga w Polsacie :idea: .

Oj, chyba komuś nadepnąłem na odcisk :lol:

 

- :wink: -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę kanałów jakie CP mógłby dołączyć, jest to kwestja dogadania się.

1. Viasat Explorer, Viasat History

2. Discovery Travel & Living

3. Sport Klub, Sport Klub Plus

4. TVP Sport

5. SuperStacja (super kanał z którym CP przeprowadza rozmowy :wink: )

6. MGM SD (fakt, że ten kanał jest na nHDTV, ale w formie HD, a wiadomo, że nHDTV wprowadziła do swojej ofert tylko w HD ten kanał, więc jest jeszcze w SD, który napewno trafi do kablówek, mozliwe jest też, że do CP, tylko trochę w to watpie, ponieważ chyba MGM jest produkowany w polskiej wersji przy współpracy nHDTV, ale ciekawe czy tylko w HD, czy też w SD)

7. FOX Crime i FX (mają pojawić się w najbliższym czasie na polskim rynku, więc jest nadzieja, że też na "słonecznej platformie")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciel Polsatu Zygmunt Solorz daje trochę pieniędzy Ekstraklasie, czyżby, Solorz zapragnął posmakować ligowej piłki od sezonu 2008/2009 :?:. Jednym z założycieli Polsatu, przez wiele lat prawa ręka Zygmunta Solarza, był obecny prezes Ekstraklasy SA Andrzej Rusko - dziś wiążą go z nim relacje biznesowe. Pierwsza liga w Polsacie :idea: .

Oj, chyba komuś nadepnąłem na odcisk :lol:

 

- :wink: -

 

Chyba musiał by dac łapówe to wtedy może ale by musiał płacic jeszcze klubom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, istneje temat o Orange Extraklasie zdaje się, że w Hyde Parku :?: Wróćmy na ziemię!! - temat o nowościach cyfrowego polsatu :D ehh myśle, że Polsat zakończył na najbliszsze 3 miechy dodawanie nowych kanałów do oferty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyż liga Polska w Cyfrowym Polsacie, to już nie nowość :lol:

Chyba, że piłeczka w oko kole - to idę tam. :wink:

-p-

Oj nowość to napewno by była jakby CP miał OE napewno wielu abonentów tej platformy by było mile zaskoczonych, nieprawda ?

 

Edycja RafiX: Nie cytuj posta gdy odpowiadasz tuż pod nim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpie, żeby HBO Comedy zawitało na CP, ponieważ ma to być uzupełnienie oferty kanałów HBO i HBO, a skoro C+ ma wyłączność na HBO (raczej nie chodzi tu o ilość kanałów na wyłączność tylko markę, czyli wszystkie kanały, które będą miały w nazwie HBO, to trafią do C+ na wyłączność) niestety tak myślę, a szczerze mówiąc też chętnie bym widział ten kanał na CP, bo taka jest prawda, że narazie mamy jeden kanał o tematyce komediowej na polskim rynku Comedy Central do którego długo nie będziemy mieli dostępu, chyba, że sie skończy umowa na wyłączność, ale tam są same seriale, FOXlife mamy, które też ouszcza sporo seriali komediowych, ale filmowego to niestety nie ma, a człowiek samymi serialami się nie zapcha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W internecie jest możliwość ogladania HBO Comedy po angielsku,tylko nie wiem,czy jest to legalne,także chyba nie moge podać adresu na tym Forum...

 

A HBO Comedy nie może być na CP skoro Cyfra ma wyłaczność nie tylko na HBO i HBO2,ale także na wszystkie kanały,które wejdą do nas pod nazwą HBO,czyli Adam2000 ma racje.Albo będą wszystkie kanały HBO(HBO,HBO2,HBO comedy),albo żaden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpie, żeby HBO Comedy zawitało na CP, ponieważ ma to być uzupełnienie oferty kanałów HBO i HBO, a skoro C+ ma wyłączność na HBO (raczej nie chodzi tu o ilość kanałów na wyłączność tylko markę, czyli wszystkie kanały, które będą miały w nazwie HBO, to trafią do C+ na wyłączność) niestety tak myślę, a szczerze mówiąc też chętnie bym widział ten kanał na CP, bo taka jest prawda, że narazie mamy jeden kanał o tematyce komediowej na polskim rynku Comedy Central do którego długo nie będziemy mieli dostępu, chyba, że sie skończy umowa na wyłączność, ale tam są same seriale, FOXlife mamy, które też ouszcza sporo seriali komediowych, ale filmowego to niestety nie ma, a człowiek samymi serialami się nie zapcha.

 

100% poparcia :D

Pozdrawiam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niedługo będziemy mieli kolejny kanał rozrywkowy, bo takowy CP zapowiadał, że włączy w SD, a dokładnie chodzi o E! Polska, który już wystartował, info: http://pl.kingofsat.net/news.php oraz http://pl.kingofsat.net/detail-epolska.php

P.S.

Chciałbym dodać, że CP zapowiadał nowości, takie jak kanał filmowy i kanał rozrywkowy w najblizszym czasie nie znany jeszcze na polskim rynku, więc nie chodzi mi tutaj, że miał namysli E!, ale może akurat ten dołączą, bo moim zdaniem jest to dobry kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję CP włączyć do oferty TRWAM, ale by mieli wzięcie. :D

Szybko doszliby do 1 500 000 abonentów albo i więcej. :wink::wink::wink:

 

W kablówkach jest to dlaczego ma nie być na platformach? :wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczego nigdzie jeszcze niema info o E! Polska, skoro juz jest przekaz z satelity

 

E! Polska jest to w 100% kanał rozrywkowy!

Swego czasu był dostepny w Polsce za pośrednictwem Wizji TV, ale tylko do momentu Fuzji

Jak by wszedł do CP to by na 100% zajoł pozycje 61

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...