Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może i 90 procent sciąga z internetu, ale zapomniałeś dodać tych co mają kompa i dostęp do dobrego łącza. Ja na razie mam słabe łącze i jak miałbym ciągąć jeden film przez miesiąc albo i dłużej to wole zapłacić za HBO. I tu jeszcze jedno, nikt sie nie napala, tylko ma nadzieje i nazywanie kogoś durniem nie jest na miejscu, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie zapomniałem ze nie wszyscy mają szybki net. Teraz w większości kraju to juz nie problem. A druga sprawa gdzie ja kogoś obraziłem nazywając go durniem, bo jakoś w swoim tekście nie umię znaleść tego słowa.

 

Juz niebawem wszyscy Neostradowcy będą mieli szybkiego neta!

1Mb za Free!

 

Jeden woli HBO innyConemax a innemy wystarcza Zone Europa!

 

Nikt nie karze wziąć HBO za 30zł! Chcesz to kupujesz nie to nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się skałada, że to ja napisałem, że HBO ma być 10 stycznia bo takie info uzyskałem w BOK ja jak i inny użytkownik tego forum.

Zwracam się do obywatela o ksywce Tomx, żeby mnie nie obrażał , a na dzień dzisiejszy proponuje Ci iść do lekarza może przepisze Ci coś na uspokojenie. I jeszcze jedno jeśli chodzi o to HBO to jest mi to obojętne czy będzie czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disco polo jest pełno w necie!! mozna tego [beep]a słuchać przez aplikacje GG albo wystarczy wbić sie na http://www.polskastacja.pl

 

A HbO winno być w CP gdyż każdy powinien mieć wybór!!!

Zapłace to pooglądam nie to nie i już. I dlatego uważam że jeśli włodarze HBO znów podpiszą wyłączność z C+ to źle zrobią.

Bo nikt mi tu nie powie, że w cyfrze każdy abonent ma hbo!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego źle zrobią? Im to zwisa czy będziesz miał HBO czy nie. Czy będą mieli 1 czy 1mln abonentów. Bo jeśli ten 1 zapłaci więcej to z nim podpiszą umowę. Zrobią to co będzie się im opłacać. A obecna sytuacja jest komfortowa przede wszystkim dla HBO bo mogą sobie grac z C+ o cenę wyłączności i mogą sporo ugrać strasząc C+ nie przedłużeniem umowy. To jest biznes i liczy się tylko kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mad85 HBO na 100% zależy na ekspansji na polskim rynku im więcej abonentów tym lepiej dla nich. Wątpię aby zlekceważyli taka platformę jak CP w sumie teoretycznie to 1,2 mln potencjalnych odbiorców. C+ w obecnej sytuacji chcąc przedłużyć wyłączność musiałaby bardzo słono za te wyłączność zapłacić... o przepraszam to abonenci C+ by zapłacili a wtedy wielu z nich by powiedziało dziękujemy za HBO jest za drogie wiec dochody HBO spadają a każdej firmie zależy na dochodach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam ogólnie HBO nie jara. Jeśli już by był w CP, to wrzucą go do pakietu film i ten kto będzie chciał to niech sobie dopłaca jak twierdzicie 30 zł, a zwykły użytkownik CP pozostanie przy stałych kosztach i tym sposobem wilk będzie syty i owca cała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@felik3 FoxLife jest fajnym kanałem jak na razie sa ciekawe propozycje

 

Myślisz że umiesz tańczyć - taki IDOL tylko że goście tańczą albo myśla że potrafią tańczyć (ubaw po pachy)

 

Reality Show z P. Hiltom i córką L. Richiego - te bogate paniusie sa beznadziejne puste itd

 

Gotowe na wszystko - wiadomo

 

Las Vegas - sensacja akcja dzieje sie wśrod ochroniarzy Kasyna w Las Vegas

 

Hope&Fith - zabawny serial o dwóch siostrach jedna typowa matka druga p[beep]sła gwiazda oper mydlanych.

 

Will&Grace - komedia o przyjaźni geja z dziewczyna razem mieszkaja nawet

 

Swatka - komedia o czym... tytuł wystarczy

 

Jordan - sensacja film o pani patolog z zacięciem dedyktywistycznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej zimy czeka nas ekspansja amerykańskich serialowych produkcji. Powtórkowy okres w polskich stacjach telewizyjnych czyni z nich filary ramówek. Sukces "Zagubionych" w Jedynce pokazał, że zagraniczne odcinkowe filmy mogą odnieść sukces. Czarnym koniem sezonu może okazać się hit kanału Fox "Prison Break", który pokaże Polsat.

Serial będzie emitowany w ramach nowego czterogodzinnego pasma nadawcy. Obok "Skazanego na śmierć" (polska nazwa produkcji), komercyjny kanał pokaże w nim "CSI: Kryminalne zagadki Miami" oraz dwa odcinki perypetii kobiet które są "Gotowe na wszystko". Nowy układ niedzielnego prime-time miał zadebiutować początkowo 21 stycznia. Ostatecznie kanał przełożył jego start. Poszczególne elementy układu będą wprowadzane sukcesywnie. Premierę Prison Break przewidziano na 28 stycznia (wyjątkowo pokazane zostaną dwa odcinki pod rząd począwszy od 20.00), "CSI" na 4 lutego.

 

Kanał liczy na sukces nowych propozycji, szczególne nadzieje upatrując w opowieści o młodym, niezwykle utalentowany inżynierze, którego brat Lincoln Burrows został skazany na karę śmierci. Prison Break, bo o nim mowa, został uznany za najpopularniejszy dramat telewizyjny. Stał się faworytem krytyków i zdobywcą nagród: Publiczności (People's Choice Awards) i Emmy. Był też dwukrotnie nominowany do Golden Globe w 2006. Pilotażowy odcinek serialu wyemitowano za oceanem 29 sierpnia 2005 roku zgromadził przed telewizorami ponad 10,5 miliona widzów. Od czasów "Ally McBeal" żaden z seriali emitowanych na antenie stacji Fox nie cieszył się tak dużą popularnością. Dzięki tak dużemu zainteresowaniu widzów producenci zdecydowali się zrealizować ostatecznie nie 13, ale 22 odcinki pierwszej serii serialu. Rozpoczęto już emisję epizodów drugiego sezonu "Prison Break", serial po przerwie wróci na antenę 22 stycznia. W Polsce, pomimo iż serial nie był emitowany doczekał się grona wiernych fanów, którzy stanowią duży potencjał.

 

Największym zagranicznym serialowym hitem ostatnich miesięcy byli w Polsce "Zagubieni" (polska nazwa produkcji "Lost"). Pierwszą serię opowieści oglądało w Jedynce średnio ok. 4.738 tysięcy osób, przy czym liczba widzów systematycznie rosła, aby osiągnąć rekordowy wynik ostatniego odcinka - ponad 5,8 mln osób. Tym samym publiczny nadawca, udowodnił że dobre produkcje zza Oceanu nie muszą być wyłącznie ramówkowym wypełniaczem. Kanał podjął ryzyko na które nie chciał zdecydować się wcześniej TVN. Stacja z Wiertniczej sprawdzone amerykańskie produkcje emitowała późnym wieczorem.

 

Czy "Skazany na śmierć" zainteresuje widzów i poprawi wyniki Polsatu? Zapraszamy dy dyskusji.

 

żródło:media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...