Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszędzie tak jest. Tylko trzeba przeczytac dokłądnie umowe tam jest wszytko napisane. Ale dla niekórych jest to za trudne i nie chce im sie napisac wypowiedzenia bo lepiej po marudzic. Brak jakiejkolwiek aktywnosci ze strony abonenta oznacza chec daleszej wspołpracy. tak samo jest w C+, sieciach GSM czy innych firmach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby te kanały weszły do CP to najprawdopodobniej nastąpiłaby podwyżka Pakietu Sport.Chyba,ze zrobią tak jak z Eurosportami:jeden sportklub do familijnego,a drugi do Pakietu Sport,ale wtedy też cena może ulec zmianie,i pakiet Sport mógłby kosztować,np.10 zł?

Ale z drugiej strony,to może juz starczy tych kanałów sportowych,czas poszerzyć ofertę muzyczną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatek ty chyba należysz do tych osób które mają wygórowanę rządania. CP powinien mieć wszystkie programy telewizji publicznej zarówno te co istnieją jak i te które publiczny nadawca ma zamiar uruchonić w przyszłości. W sumie jak ci nie pasuje to idż do cyfry. Mi wystarczy to co mamy w ofercie aktualnie.I jestem z tego zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SportKlub+ jeszcze nie wystartował i nie wiadomo czy wystartuje (nie mówiąc już o DigiTV, o której wspominał autor) a wy już sie podniecacie. Spokojnie. Niewiadomo czy CP jest wogóle zainteresowane SportKlubem.

Może SportKluby dołączą, ale trzeba będzie tyle czekać, ile się czekało na chęć CP do dołączenia Eurosportów do oferty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mad85

W przypadku wchłonięcia abonentów Wizji przez Cyfre+ nie było żadnych umów obowiązywały stare( Wizyjne ) a dopiero po pary miechach przychodziły aneksy więc nie opowiadaj głupot o nie czytaniu umów.

Dodam że nie opowiem o kaberecie zdawania dekoderów wizji do cyfry+ powiem tylko że nieżle się naszukałem gdzie zdać i potem chyba z 3 no 4 razy dostawałem pisma ( straszenie sądem i firmą windykacyjną )dlaczego nie oddałem "im" dekodara :-)

Ale teraz jest ok ( podobno ) :D [/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze do fuzji Cyfrowego Polsatu z Cyfra+ nie dojdzie bo az strach pomyslec jakie bylyby ceny pakietow polaczonej platformy. W sumie fuzja Wizji TV i Cyfry+ to tak naprawde wchloniecie Wizji przez Cyfre. Pamietacie te reklamy "nareszcie razem" hehe. W sumie szkoda mi Wizji TV, ale stwierdzam ze Cyfrowy Polsat ma jednak tez swietna oferte mimo braku kanalow premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...