Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niewiem na ile to prawdziwe info...

 

Dzwoniłem dzis na infolinie spytać sie o paczke HBO czy dołączą! Pan z infolini powiedział mi że trawją rozmowy i wszytko wyjaśni sie pod koniec roku! Dodał jeszcze że prawdopodobnie 12 październia dołączy nowy kanał! Spytałem sie jaki kanał a on powiedział, że nic na ten temat niewie!

Spoytałem się też o CAMy i powiedział że moduły będą dostępne w sprzedarzy jeszcze w tym roku, daty niepodał

 

Fajnie nowy kanał w moje urodzinki!! Chyba mnie lubią :D:lol:

 

A czy ten Pan nie podał Ci jaki to rodzaj kanału??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakby chcieli coś jeszcze włączyć, to przecież mogliby to zrobić 1.X a nie dopiero 12, chyba że nie zdążyli się do tego czasu dogadać. A swoją drogą ciekawe co to mogłoby być. Kanałów filmowych już podokładali trochę, może coś z dokumentalnych, chyba że rzeczywiście TVP3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n-ka ma, cyferka ma tylko polsat nie ma tvp3 w swojej ofercie. Niektórzy napiszą , że jest z astry ale po co kombinować i kupowac drugi konwenter w sumie dla tego kanału (pomijając tv trwam). Nie lepiej żeby ten kanal był dostepny bez kombinacji. ja stawiam na TVP3. A HBO w CP mozemy sie jedynie spodziewać po fuzji C+ z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwonilem do HBO i CP i uzyskalem taką samą informację tzn. trwają rozmowy nt. dołączenia kanału HBO i HBO2 do oferty CP. Termin dołączeia w/w kanałów to styczeń 2007r.

 

A tak na marginesie to witam ponownie, posiadałem konto na tym forum ale zostalo ono skasowane.

 

Edycja Mr. Orbita: Nie zostało skasowane - to już inne forum - forum MediaLink nie istnieje.

 

Ok. dawno nie zagladalem wiec niewiem. thx za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie, czemu CP nie dołączył tego kanału który ma być niby dołączony 12.X, ja myślę, że to nie musi być koniecznie z tego powodu, bo się nie dogadali, tylko może zaczeli przyjmować taką taktykę, że będą dołączać nowe kanały stopniowo, żeby nie było, ze nic nie robią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...