Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziennik to kolejny tabloid ze stajni Axel Springer. Może nie aż taki jak Fakt ale tabloid. Radze zwrócić na osobę Piotr Nurowskiego który na pewno spodoba się @Łukaszowi ze względu na swoją przeszłość w PRL. A jak wiadomo jest to członek rady nadzorczej Polsatu i chce być on arbitrem w tej sprawie. Jakoś nie widze tam racjonalnego wytłumaczenia. dlaczego CP ma być faworytem. Widać tylko już jakieś spekulacje, że Polsat może kupić OE po znajomości. Ale to nic nowego w tego typu gazetach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennik to kolejny tabloid ze stajni Axel Springer. Może nie aż taki jak Fakt ale tabloid. Radze zwrócić na osobę Piotr Nurowskiego który na pewno spodoba się @Łukaszowi ze względu na swoją przeszłość w PRL. A jak wiadomo jest to członek rady nadzorczej Polsatu i chce być on arbitrem w tej sprawie. Jakoś nie widze tam racjonalnego wytłumaczenia. dlaczego CP ma być faworytem. Widać tylko już jakieś spekulacje, że Polsat może kupić OE po znajomości. Ale to nic nowego w tego typu gazetach.

 

Nierozumie aluzji.... nie miej mnie za ortodoksa :D To że był w PZPR nie dyskfalifikuje go....

 

Uważam że OE może jednak być w Polsacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat nie moze wykupić, bo jest platformą cyfrową, która udostepnia platne programy. Wykupic może Telewizja Polsat. Poza tym to jest forum satelitarne, a nie programowe, więc nie dyskutujmy o tym co sie dzieje w ramówkach telewizyjnych, a na dodatek temat o Polsacie Sport jest tutaj.

 

Wróćmy do nowości, więc juz jest pewne, że tym kanałem rozrywkowym bedzie Superstacja, ale co z E! Entertainment? Czy będzie dostępny w Cyfrowym Polsacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne wszystko bedzie w n... Nawet POLSAT SPORT HD tez bedzie w n...

 

Edycja Burli: Nie nabijaj się z ludzi.

 

PS.

Nabijam sie nie z ludzi lecz ich "wszechwiedzy" na temat co bedzie na jakiej platformie. Jeśli ktos sie poczuł urażony to sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektore wasze wypowiedzi sš tak żałosne ze sa poniżej poziomu tego forum...dlatego odniose sie do paru postow Szanownych Kolegów i Koleżanek...

Jeszcze nie dawno krytykowaliśmy N. Teraz sami widzimy, że ITI wykrada wszystkie lepsze kanały spod nosa CP i C+. Taka jest prawda, że N zaczyna być coraz lepsza, i wg. mnie jest już nad Cyfrowym Polsatem.

 

Do jasnej anieli jakie "wykradanie" :?::?::?: To sie nazywa zainteresowanie ze strony N

 

Odkšd pamiętam, to ludzie zawsze krytykowali Cyfrowy Polsat za słabš ofertę programowš, ale jakims cudem przekroczył ten 1 mln. abonentów, wiec komentarze typu Polsat to dno, Polsyf to najgorsza platforma oraz Pol[beep] jest do bani wcale nie pokazuja nic nowego

 

Tu sie jak najbardziej zgadzam... Wszystkie te opinie pojawialy sie od zazdrosnikow z cyfry oraz kablowkowiczów zdenerwowanych "jesiennym boomem kanałowym"

 

Powinni zrobic tak!

 

Cyfra daje 100

POlsat 120

N 130

A wtedybyła by walka gdyby platforma która przegramuysiała zapłacić tš wylicytowanš kwote mimo że nie wygrała...

 

Tym postem mnie poprostu rozwaliłe :?:oops:

 

i wreszcie...

 

No to fajnie.Będziemy mieli kolejny kanał w Cyfrowym Polsacie I to nawet fajny kanał.

 

Caly post niezły tylko to pogrubione przeze mnie słowo... takie wewnštrzne fuj... psie...

 

no i jeszcze...

 

Jasne wszystko bedzie w n... Nawet POLSAT SPORT HD tez bedzie w n...

 

Porażające :) ale realne

____________________________________________________________

 

Byc moze kogos obraze tym postem ale naprawde dyskusja zmierza w zlym kierunku... Proszę o otrzezwienie umyslow albo zalozenie nowego tematu pod tytulem: Marzenia...

 

Goršco pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wreszcie...

 

No to fajnie.Będziemy mieli kolejny kanał w Cyfrowym Polsacie I to nawet fajny kanał.

 

Caly post niezły tylko to pogrubione przeze mnie słowo... takie wewnštrzne fuj... psie...

 

hehehe tez mnie jakos to fajne, odrzucilo :) twierdze ze ten kanal moze byc ciekawy, interesujacy... ale fajny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabijacie się z tych co to napisali... nawet staram sie to zrozumieć, ale sposób w jaki to robicie świadczy tylko i wyłącznie o Was.

Ludzie piszą to co myślą co chcą przekazać innym. Są różne dialogi są różni ludzie nie każdy myśli tak jak Wy na Boga to jest Forum uszanujcie czyjeś wypowiedzi i przemilczcie te wybuchy inteligencji i profesjonalizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manio masz rację, nie którzy aż za nadto się wywyższają, np. kieloo, cytując sporo wypowiedzi z forum i twierdząc, że są żałosne, ja jedno Ci powiem takie wytykanie kogoś, to jest żałosne, nie każdy ma wykształcenie wyższe, nie każdy buduje zdania jak polonista itd., to jest forum, a takie osoby jak Ty doprowadzają do tego, że niektórzy się boją cokolwiek napisać, bo zaraz będą zmieszani z błotem, bo popełnili błędy ortograficzne, bo źle sformułowali zdania, się zastanówcie nad jedną podstawową sprawą, po co jest to forum?, po to, żeby komuś dopiec, czy po to, żeby wyrazić własną opinie nie urażając i nie obrażając kogoś.

To już jest pewne, że wkrótce nowym kanałem będzie Superstacja, co mnie osobiście nie satysfakcjonuje, ale myślę, że się znajdzie sporo część abonentów, która chętnie będzie oglądać tą stację. Mam nadzieję, że ten nowy kanał od marca będzie faktycznie kanałem filmowym, a nie kolejnym kanałem z samymi non stop serialami. Mam nadzieję, że co niektórzy się mylą, że raczej będzie to TCM 24h, bo prawdę mówiąc to nie będzie żadna nowość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP wykupi ORANGE Ekstraklasę śmiechu warte :lol::lol::lol:

Kupując prawa do Pucharu Ligi dał 1 mln zł -ale skąpiec.

CP jest za krótki aby przebił Canal+ o czym przekonaliśmy się w ubiegłym

roku. C+ co chciał to kupił . :twisted:

 

Polsat dawał tyle co C+ tylko że C+ miał prawo ostatniej oferty, i gdy dawał równą ofercie najlepszej automatycznie wygrywał przetrag. Trochę wiedzy kolego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ten kanał rozrywkowy o którym mówił prezes Libicki to właśnie Superstacja? Nie mówie, że to źle że ją dołączają, może to być nawet ciekawy kanał, natomiast miałem nadzieję także na E! albo TVP Rozrywkę.

 

Oby tylko nie dołączyli E! i uznali że to kanał filmowy :lol: który zapowiadali.

 

Ale poważnie, myślę że E! będzie dla n-ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superstacja z Cyfrowego Polsatu

2007-01-26 21:20:05 | Mr. Orbita

Ostatnia aktualizacja: 2007-01-28 06:30:09

Źródło: inf. wł.

Już od 30 stycznia kanał Superstacja zamelduje się na satelicie Hot Bird. Przekaz będzie prowadzony z transpondera 132 należącego do Cyfrowego Polsatu. Przekaz z Astry zostanie zakończony 31 stycznia o północy. Aktualnie brak informacji co do ewentualnego kodowania kanału.

 

Wygląda więc na to, że ostatecznie kanał dołączy do oferty Cyfrowego Polsatu. Na chwilę obecną brak informacji, czy pojawi się w późniejszym okresie także w platformach Cyfra+ i N.

 

Parametry przekazu:

 

Hot Bird 6 (13.0°E)

tp. 132 (11.159V SR=27500 FEC=3/4)

 

ID: Test_S

PID V=369

PID A=370

PID PCR=369

SID=13108

PMT=40

 

Obecnie emitowana jest w tym miejscu niekodowana plansza testowa z napisem "TV POLSAT", ale jest ona wyszukiwana jako kodowana z CaID 1801 (Nagravision 2) co oznacza, że przekaz może zostać zakodowany w każdej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz sprawdziłem i ten test w tej chwili jest u mnie zakodowany i nazwa jego jest jednak TEST_S, a nie TEST_5, można się domyśleć, że te "S", przy nazwie TEST, oznacza pewnie 1 literę nowego kanałui, czyli "Superstację", to są moje spekulacje i mniejsza o to, jaką ma dokładnie w tej chwili nazwę. Jeśli chodzi o TCM 24h, to np. jak ja w ten sposób piszę nazwę tego kanału, to nie oznacza, że tak będzie się nazywać, tylko, że mam na myśli, bądź kto inny o TCM cołodobowym, aż tak ciężko to zrozumieć, bo w sumie to krócej się piszę TCM 24h, niż TCM 24 godziny na dobę, o którym akurat się piszę, a logiczne jest, że nie mamy na myśli, że 24 będzie w nazwie, bo w końcu w W. Brytanii, we Francji, w Hiszpanii itd. są całodobowe TCM i wiadomo o co chodzi, a wiadomo, że u nas na początku, główni dla kablówek, dalej pozostanie tak jak było Cartoon Net./TCM, zaś głównie dla platform cyfrowych te kanały zostaną oddzielone, więc wszystko jasne, oczywiście jak jakaś kablówka będzie chciała oddzielnie to też będzie mogła te 2 kanały włączyć, tylko wiadomo, że kablówki mają bardziej ograniczone miejsca na kanały niż platformy. Jeśli chodzi o kanał filmowy od marca, to mam nadzieję, że to będzie kanał filmowy, a nie z serialami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...