Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nic niepisze ze sa na wyłączność!! wiec szansa jest bardzo mała ale zawsze

 

jeśli już to nie niepisze tylko nie jest napisane. A SportKluby są na wyłączność w N, tak wynika z tego text'u:

 

"24 stycznia 2007 roku, o godz. 8.00 startują dwie nowe sportowe propozycje w ofercie telewizji nowej generacji n. Kanały SportKlub i SportKlub+ będą dostępne w pakiecie sport i motoryzacja. N jako jedyna polska platforma cyfrowa posiada prawa do emisji tych stacji..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaspeed jakbyś czytał uważnie dzisiaj te forum, to byś już wiedział, że są na wyłączność kanał Spoertklub i Sportklub+ w n-ce. Więc najlepiej, żeby być wtemacie należy przeglądnąć przynajmniej kilka ostatnich postów z danego dnia i zazwyczaj jest wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic, bo od 1 lutego podwyżki nie będzie. Mają obowiązek poinformowania o tym miesiąc wcześniej. Gdyby jednak stało się to, wypowiedziałbym już umowę, choć oferta mnie zadowala.

 

No właśnie- ale czy oni to uznają?

Jeszcze nie dostałem porozumienia. Mogę zerwać umowę z CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wszyscy by byli zadowoleni, żeby do Pakietu Familijnego weszły takie kanały popularnonaukowe: Discovery Travel & Living, Viasat Explorer, Viasat History oraz Spektrum, jak w końcu wystartuje na polskim rynku, tylko jakby dali już Discovery Travel & Living, to chociaż niech nie zabierają Travel Channel, jak to było z wejściem Travel Channel, tylko podmienili bez zadnego uprzedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak i chyba tak będzie w 90%!

 

Comedy Central, NASN, Sport Klub, Sport Klub+! Tych kanałów niechciały inne platformy! Wiec dodała je N!

 

A Viasat-em Explorer i History tez Cp i C+ sie nie interesują! Więc za klilka tyg. pojawią sie w N

 

Takie jest moje zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inaczej bym nazwał działania N jak to opisaliście.

oni bynajmniej kierują sie głosem abonentów, było zapotrzebowanie na kanał sportowy i najpierw dołączyli NASN a teraz Sportkluby.

Cyfra nie bierze byle czego co inni wezmą a CP dołącza kanały jak leci tylko w tym momencie ma serial zamisat filmu i sport najgorszy ze wszystkich platform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiadomo pewnie sie polaszą na kolejne kanały tv ja bym sie niezdziwił ale mam nadzieję że polsat w koncu posłucha nas i dołaczy np wspomniane viasaty czy tvp sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...