Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jakoś żyje, i LOSTów będę oglądał na AXNie, bo nie mam zamiaru czekac na TVP i ten przepiękny odbiór.

A z neta mi się nie opłaca ściągac:

1 nielegalne :P

2 za długo

 

 

________________________________________

Wczoraj zaskoczył mnie kanał PULS bo puścił ciekawy serial produkcji z 2006 roku. Mowa o 'Whistler'.

 

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jestem ciekaw dlaczego narazie cisza na temat zone horror :) moglo by byc ciekawie:) tematycznie jest interesujące fox live przypadł mi w koncu do gustu no i mała poprawa z lektorem:) wiec jest coraz lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt ci nie każe oglądać tego kanału a tym bardziej za niego płacić. jak ci się nie podoba to oglądaj TV Trwam bo tam przynajmniej coś się dzieje. Takim osoba jak ty to nawet po dołączeniu HBO tez by coś nie pasowało.

 

Nikt nie każe oglądać - to fakt ale wyrażać podziwu wobec innych też nikt mi nie zabroni, co do Trwam to go mam :!::lol: i też nie oglądam :lol: (bo dolegliwości mam podobne jeżeli widzę te fałszywie "rozmodlone" gęby ) :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam ogólnie HBO nie jara. Jeśli już by był w CP, to wrzucą go do pakietu film i ten kto będzie chciał to niech sobie dopłaca jak twierdzicie 30 zł, a zwykły użytkownik CP pozostanie przy stałych kosztach i tym sposobem wilk będzie syty i owca cała.

 

HBO jeżeli wejdzie do CP, to napewno nie będzie w pakiecie film, gdyż jest za dobry na ten pakiet. Prędzej będzie HBO Max pack, w którym będą również Cinemaxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

czas pokaze neo zdaje mi się iz masz racje:) moze i byc hbo max pak:) to by było fajnie gdyby całość kosztowala 30zł:0 to jeszcze by sie tą cene przebolało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto powiedzial ze musi kosztowac 30 zl. przeciez jego cena moze wynosic np 25 aby byla alternatywna do ceny w C+. ale puki co niebylo oficjlnego info i niewieze w to ze wejdzie chodz nie powiem ze chetnie bym go widzial w CP i bym go wykupil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...