Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i jeszcze trzeba zwrocic uwage na ceny abonamentu.

 

Przyklad tego najtanszego, CP 9,90, C+ 29 zl.

 

Chyba nikt nie potrzebuje kalkulatora, aby policzyc ile zaplaci np. 10 abonentow CP i C+ za najtanszy pakiet.

 

Ogolnie CP jest tanszy od C+ i nie ma co sie dziwic, ze C+ ma wieksze zyski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tej liczby 1 miliona ab. polsatu cyfrowego, to przytocze historię mojego znajomego. facet po wygaśnięciu i nieprzedłużeniu umowy dostawał przez 3 miesiące rachunki i inne [beep]oły. Dopiero jak ich postraszył prawnikiem zrobili porządek w bazie danych i go wykreślili.Tak długo jak niebędzie ich na giełdzie i nie zobaczę oficjalnych komunikatów to pozostane w tym względzie sceptyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tajemniczy kanał filmowy to kino nonstop ktore jest dostene w czechach, narazie w wersji SD a pozniej w HD, zone horror dojdzie do oferty gdzies kolo czerwca najwczesniej

 

A mnie wciąż zastanawia skąd domel ma takie info, bo jakoś nam tego nie potwierdził :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tej liczby 1 miliona ab. polsatu cyfrowego, to przytocze historię mojego znajomego. facet po wygaśnięciu i nieprzedłużeniu umowy dostawał przez 3 miesiące rachunki i inne [beep]. Dopiero jak ich postraszył prawnikiem zrobili porządek w bazie danych i go wykreślili.Tak długo jak niebędzie ich na giełdzie i nie zobaczę oficjalnych komunikatów to pozostane w tym względzie sceptyczny

Mnie także Cyfra aż przez trzy lata prowadziła jako swojego abonenta, straszyła Krukiem, dopiero moja groźba, że w przypadku jeśli dostanę od nich jeszcze jeden list to automatycznie kieruję sprawę do sądu i że poniosą wszelkie koszty sądowe, moralne oraz mojego adwokata zmusiła ją do weryfikacji swoich danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie mysle ze nie musze tego robic moje informacje na temat wprowadzenia kanałow eurosport, zone romantici, czy axnow wczesniej sie pokrywały takze i tym razem tak bedzie(a teraz juz prowadzone rozmowy na temat stawki jaka zaproponuje Polsat za wyłacznośc tych kanałow), dodatkowo dodam ze myslecie ze dlaczego cena pakietu ilm tak idize w gore bo beda tam cztery kanały na wyłacznośc, a jak wiadomo za wyłacznosc sie płaci wiec nie ma sie co denerwowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie mysle ze nie musze tego robic moje informacje na temat wprowadzenia kanałow eurosport, zone romantici, czy axnow wczesniej sie pokrywały takze i tym razem tak bedzie(a teraz juz prowadzone rozmowy na temat stawki jaka zaproponuje Polsat za wyłacznośc tych kanałow)

Jakich kanałów? Bo napewno nie Eurosportów i AXN'ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FilmBox to bardziej pokroju Cinemax, bądź Zone Europa, zaś Kino Nonstop jest trochę lepszym kanałem, ale nie zaliczał bym go do kanału Premium, jak to niektórzy określali ten kanał, ale myślę, że będzie miał dobrą ofertę, jak biorąc pod uwagę całą ofertę kanałów filmowych CP :wink: . Jeśli chodzi o Kino Nonstop SD, to możliwe, że może będzie chyba od marca, bo gdzieś tak czytałem, że ma wejść w tej wersji na polski rynek w tym czasie, ale nie jestem pewien, a później ma dojść jeszcze w wersji HD i myślę, że jeśli wejdzie do CP ten kanał to najpierw będzie w SD, a później dojdzie jeszcze jako kanał HD i wtedy by było, że Kino Nonstop SD, będzie w Pakiecie Film, a Kino Nonstop HD, będzie w Pakiecie HD, który podobno mają wprowadzić i myślę, że żadnej zamiany nie będzie, bo w końcu nie każdy będzie mógł korzystać z ofert HD CP, a przynajmniej większość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś czytałem na SK, że FilmBox jest fta.Pozdrawiam.

FTA był jedynie w celach promocyjnych, natomiast od dłuższego czasu jest zakodowany...

Tak samo było z Kino NonStop...

Do tego jeszcze na żadnym z tych dwóch kanałów nie była jeszcze nadawana polska ścieżka dźwiękowa, chodź SPI już od dawna to zapowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...