Skocz do zawartości

TV LG od Cyfry+


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie to juz nie maja co wymyslac wiec tworza coraz to nowsze teorie odnosnie kolejnosci dostarczania TV. Za kilka dni ktos napisze ze rozwoza według kolejnosci alfabetycznej... Dostaniecie na pewno przeciez zapewne wiekszosc zdawal sobie sprawe z tego ze trzeba bedzie poczekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu przegiecie. Ja na zlosc cyfrze specjalnie zablokowalem pieniadze na koncie, zeby nie wykonalo sie polecenie zaplaty. Zaplace , jak bede mial go w reku. Rozumiem pare dni opuznienia, ale 5-6 tygodni?? Przez ten czas to mozna ten telewizor wyprodukowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoje twoja kasa, ich odsetki, twój problem :)

oni się jak narazie wywiązują z umowy :roll: mają 3 miesiące na dostarczenie tv - taką umowę podpisałeś, więc nie rozumiem po co blokujesz opłatę za abo.

 

Bo moge blokowac :) zgodnie z umowa polecenie zaplaty wypada po 4-rech nieudanych pobraniach, do tego czasu nie ma zadnych odsetek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie totalna kaszana.jakaś kolejność powinna być zachowana!!

jakaś kolejność jest zachowana - po pierwsze zależy to od miasta - w dużym dostaniesz szybciej niż w małym.Po drugie, zauważyłam, że tv szybciej dostali Ci, którzy od razu zapłacili za pierwszy miesiąc korzystania z usług. W sumie to logiczne w myśl zasady "płacisz-możesz wymagać".

A co ztymi, ktorzy pzredluzali?? Przeciez sa pewni??

No tak, ale jakoś dziwnym trafem tak się stało, że ci co szybko opłacili nową umowę, szybciej dostali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale jakoś dziwnym trafem tak się stało, że ci co szybko opłacili nową umowę, szybciej dostali.

 

Piszesz bzdury. A wiesz dlaczego? Bo dla operatora nie ma znaczenia czy oplacisz pierwszy rachunek. Liczy sie podpisana umowa. Jak nie zaplacisz to spzredzadza twoj dlug firmie windykacyjnej i tak beda do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu przegiecie. Ja na zlosc cyfrze specjalnie zablokowalem pieniadze na koncie, zeby nie wykonalo sie polecenie zaplaty. Zaplace , jak bede mial go w reku. Rozumiem pare dni opuznienia, ale 5-6 tygodni?? Przez ten czas to mozna ten telewizor wyprodukowac...

 

Czytałeś warunki promocji? Pomijając czas oczekiwania - określony w warunkach promocji - poczytaj o wysokości kary, jaką zapłacisz za rozwiązanie umowy z Twojej winy - za zerwanie umowy oraz związaną z zapłatą za telewizor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale jakoś dziwnym trafem tak się stało, że ci co szybko opłacili nową umowę, szybciej dostali.

 

Piszesz bzdury. A wiesz dlaczego? Bo dla operatora nie ma znaczenia czy oplacisz pierwszy rachunek. Liczy sie podpisana umowa. Jak nie zaplacisz to spzredzadza twoj dlug firmie windykacyjnej i tak beda do przodu.

Marek, sam piszesz bzdury, ponieważ ja opisałam problem na podstawie doświadczeń kilkunastu osób i tego co wyczytałam na forach, a Ty piszesz to co Ci się wydaje. Faktem jest, że dostarczenie tv to trudna logistycznie sprawa i trzeba czekać. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu przegiecie. Ja na zlosc cyfrze specjalnie zablokowalem pieniadze na koncie, zeby nie wykonalo sie polecenie zaplaty. Zaplace , jak bede mial go w reku. Rozumiem pare dni opuznienia, ale 5-6 tygodni?? Przez ten czas to mozna ten telewizor wyprodukowac...

 

Czytałeś warunki promocji? Pomijając czas oczekiwania - określony w warunkach promocji - poczytaj o wysokości kary, jaką zapłacisz za rozwiązanie umowy z Twojej winy - za zerwanie umowy oraz związaną z zapłatą za telewizor.

 

A gdzie ja pisalem , ze rozwiaze umowe? Po prostu mam polecenie zaplaty i moge dzieki temu opozniac platnosci do 2 miesiecy bez kosztow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja nie lubie firm , ktore daja w promocji cos czego nie maja. Operator byl ewidentnie nieprzygotowany. Nie ma dekoderow, nie ma TV. To ewidentne naciaganie. Co dziala w obie strony? Ja postepuje zgodnie z regulaminem. Pobranie musi pojsc w jednym z 4-rech pobran cyfry. I pojdzie.

Reasumujac: skor cyfra tak dokladnie wykorzystuje zapis promocji w dostarczaniu TV, ja ze swojej strony wykorzystam inny zapis umowy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, gdy się godziłem zawrzec umowę (z 19grudnia) to zostałem bardzo grzecznie poinformowany, że LG otrzymam na przełomie stycznia/lutego i pani zapytała czy tak może byc. Odpowiedziałem, że mogę tak długo poczekac i będę czekac, w końcu to ja zdecydowałem się zawrzec taką umowę. Jakieś tam wpienianie się, że jeszcze monitor/telewizor nie dotarł po prostu nie ma sensu wystarczy przeczytac umowę, a nie samemu sobie wkręcac, że to jakieś oszustwo ze strony C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, gdy się godziłem zawrzec umowę (z 19grudnia) to zostałem bardzo grzecznie poinformowany, że LG otrzymam na przełomie stycznia/lutego i pani zapytała czy tak może byc. Odpowiedziałem, że mogę tak długo poczekac i będę czekac, w końcu to ja zdecydowałem się zawrzec taką umowę. Jakieś tam wpienianie się, że jeszcze monitor/telewizor nie dotarł po prostu nie ma sensu wystarczy przeczytac umowę, a nie samemu sobie wkręcac, że to jakieś oszustwo ze strony C+

 

Zgadzam sie z Toba, nie ma opcji zeby Cyfra komus tego TV nie dostarczyla, podobnie z dekoderem. Jesli w danym momencie nie bylo np dekodera PVR na ktory sie podpisywalo umowe to dostawalo sie SD i dodatkowy niz promocyjny rabat na wynajem dekodera HD. I o tym tez byla mowa np na tym forum.

Abonament placi sie za usluge, ktora jest udostepnieniem pakietu danej platformy, co w wiekszosci przypadkow sie odbywa. Mimo ze bez skladnikow ktore zapewniaja odpowiedni standard odbioru. Ale za to jest bonifikata. Wiec bez paniki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...