Skocz do zawartości

VIVA Deutschland i VIVA Austria


przemyslaw-broc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:P A ja chciałbym zapytać tak z innej beczki

 

Wiadomo, iż pierwszą VIVĄ była VIVA niemiecka. Później powstały inne lokalne wersje kanału. Wikipedia informuje o istnieniu sześciu wersji VIVY, czyli niemiecka, polska, austriacka, węgierska, szwajcarska i brytyjsko-irlandzkiej.

 

1) Czy to wszystkie istniejące wersje?

2) Kto był w końcu pierwszym właścicielem VIVY (matki)?

3) Czy austriacka i szwajcarska wersja są uzależnione od niemieckiej wersji kanału? (wszystkie mają chyba wspólną stronę www)

4) Jak to się stało, że wśród tylu innych krajów europejskich to akurat Polska została wyróżniona uruchomieniem u nas własnej wersji VIVY? :o

5) Jeżeli odp na pierwsze pytanie jest twierdzące to czemu VIACOM po przejęciu nie zdecydował się na uruchomienie VIVY w USA tylko został na terenie Europy?

 

Wybaczcie że strzelam pytaniami ale ciekawi mnie temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. To wszystkie lokalne oddziały stacji VIVA.

2. Dieter Gorny - założyciel stacji VIVA. Pełnił funkcję wiceprezesa oraz członka zarządu MTV Networks Europe w 2007 roku zdecydował się odejść ze spółki.

3. Austriacka jest uzależniona od VIVA DE. Szwajcarska VIVA już nie istnieje. Nadawała od 06.09.2000 do 16.05.2011 (zmieniła się się w COMEDY CENTRAL) w godzinach 20:15-05:00 (stacja dzieliła czas antenowy z kanałem NICKELODEON)

4. Tego nie wiem ;)

5. Tego też nie wiem, ale Amerykańce wolą [beep] z MTV.

 

PS. Kto pyta nie błądzi. ;)

_______________________________________________________________________________________________________________

 

Wczoraj nagrałem sobie zestawienie VIVA CLUB ROTATION. Niemiecka VIVA w tym zestawieniu zawsze trzyma poziom. ;)

 

#13. Skrillex Feat. Sirah - Bangarang

#12. Jay Sean Feat. Lil Wayne - Hit The Lights

#11. Swedish House Mafia Vs. Tinie Tempah - Miami 2 Ibiza

#10. Timbaland Feat. Pitbull & David Guetta - Pass At Me

#09. Snoop Dogg - Sweat (David Guetta Remix)

#08. Chris Brown & Benny Benassi - Beautiful People

#07. Martin Solveig Feat. Kele - Ready 2 Go

#06. Benny Benassi Feat. Gary Go - Cinema (Skrillex Remix)

#05. Kelly Rowland - Down For Whatever

#04. Afrojack & Steve Aoki Feat. Miss Palmer - No Beef

#03. K-Paul - Out Of Control

#02. Fedde Le Grand - So Much Love

#01. LMFAO - Sexy And I Know It

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4) Jak to się stało, że wśród tylu innych krajów europejskich to akurat Polska została wyróżniona uruchomieniem u nas własnej wersji VIVY? :o

 

Ponieważ w erze nabywania przez Polaków telewizji satelitarnej Niemiecka Viva na terenie Polski miała oglądalność przekraczająca milion osób !!! Czasy Analogu itd . W 2000 roku stworzono Polską edycje która najpierw była tylko niejako programem na Vivie Niemieckiej jednak później stała się osobną stacją .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nagrałem sobie zestawienie VIVA CLUB ROTATION. Niemiecka VIVA w tym zestawieniu zawsze trzyma poziom. ;)

 

#13. Skrillex Feat. Sirah - Bangarang

#12. Jay Sean Feat. Lil Wayne - Hit The Lights

#11. Swedish House Mafia Vs. Tinie Tempah - Miami 2 Ibiza

#10. Timbaland Feat. Pitbull & David Guetta - Pass At Me

#09. Snoop Dogg - Sweat (David Guetta Remix)

#08. Chris Brown & Benny Benassi - Beautiful People

#07. Martin Solveig Feat. Kele - Ready 2 Go

#06. Benny Benassi Feat. Gary Go - Cinema (Skrillex Remix)

#05. Kelly Rowland - Down For Whatever

#04. Afrojack & Steve Aoki Feat. Miss Palmer - No Beef

#03. K-Paul - Out Of Control

#02. Fedde Le Grand - So Much Love

#01. LMFAO - Sexy And I Know It[/size]

Też nagrałem sobie wczorajsze wydanie z VIVA AUT. A Ty nagrałeś z VIVA DE, czy VIVA AUT? Bo powyższa playlista pasuje do VIVA AUT (więcej klipów). Z reguły w VIVA DE leci tylko 11 pozycji. Niemieckiej VIVY w tym czasie nie oglądałem. Trochę zaskoczyła mnie pierwsza pozycja (LMFAO - Sexy And I Know It). Myślałem, że pierwsze miejsce zajmie jakiś nowszy hit.

Ale to notowanie nowości czy wszystkiego po trochu ? Bo mało tu nowości...

Układ jest różny. Są nowości i trochę starsze kawałki. Co tydzień zawsze leci coś nowego.

 

Moim zdaniem hitem lata (dance) są klipy rzadko spotykane w VIVA: Mc Yankoo & Mladja feat. Mc Acero - Loca (

) - Ten klip Bardzo rzadko leci w mag. "VIVA SOUNDS". Następny dobry kawałek to: DJane HouseKat Feat. Rameez - My Party (
) Bardzo niespotykana emisja w mag. "VIVA CLUB ROTATION".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie wypalił mag. "VIVA QUIZ". Podpis był, tylko nie pojawiła się dolna część, czyli ten cały quiz, dzięki czemu mogliśmy oglądać czysty ekran.

 

Zjawiskowy klip: Mark Ronson Feat. Katy B - Anywhere In The World ( http://teledyski.info/teledysk-hd-8722.html ). Udało mi się go nagrać w mag. "VIVA SOUNDS" (VIVA AUT).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie da się teraz oglądać vivy de ,ta muzyka którą tam pokazują ,jedynie w piątki o 1 można coś ciekawego zobaczyć . Jak stacja na przełomie lat może tak upaść .

Specjalne wydania "VIVA SOUNDS" też są ciekawe, bo tylko w tym paśmie lecą starsze nuty. Jak by nie patrzeć - VIVA PL idzie tym samym śladem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to też oznacza że viva de w niemczech robi za drugie MTV tam i reklamują ''MTV PUSH'' kiedyś viva miała swoje własne ''VIVA WOW" u nas na szczęście jeszcze tak nie ma .

PS: Wczoraj w ''Night Sounds'' puścili ''Guru Josh Project - Infinity 2008'' byłem zdziwiony że widzę to na vivie de .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...