Skocz do zawartości

VIVA Deutschland i VIVA Austria


przemyslaw-broc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiesz czy czasami nie leciał klip MARINA AND THE DIAMONDS - Primadonna? Poluję na ten klip, chcę go nagrać, a nie mogę na niego trafić (w VIVA TOP 100 jest na miejscu #37)

 

Poza tym warto zwrócić uwagę na to, że VIVA zmieniła stronę internetową, moim zdaniem jest ładniejsza i bardziej przejrzysta niż poprzednia, wygodnie się ją teraz przegląda. ;) Na stronie jest dużo Javascriptu dzięki czemu np. jeśli klikniemy, aby pokazało następne 10 miejsc notowania, nie musi się przeładowywać cała strona. Ale nie mogę znaleźć aktualnego notowania VIVA CLUB ROTATION... Chciałbym żeby nasza VIVA też taką miała... :)

 

Screeny:

 

vivatvde-website-july2012-redesign-01_png_750x750_q85.jpg

 

vivatvde-website-july2012-redesign-02_png_750x750_q85.jpg

 

vivatvde-website-july2012-redesign-03_png_750x750_q85.jpg

 

vivatvde-website-july2012-redesign-04_png_750x750_q85.jpg

 

vivatvde-website-july2012-redesign-05_png_750x750_q85.jpg

 

vivatvde-website-july2012-redesign-06_png_750x750_q85.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz czy czasami nie leciał klip MARINA AND THE DIAMONDS - Primadonna? Poluję na ten klip, chcę go nagrać, a nie mogę na niego trafić (w VIVA TOP 100 jest na miejscu #37)

Nie jestem pewien, czy akurat ten klip mam nagrany (prawie wszystkie najnowsze mam). Ale jak rzeczywiście znalazł się na #37 w "VIVA TOP 100", to zaprogramuj sobie timer HDD i Ci nagra. Później sobie go wytniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzyłem na ramówkę Vivy i widzę że program Get The Clip leci tylko 1h dziennie i to o 9 rano :/. Ograniczono tam liczbę klipów na które można głosować? czy dalej jest tam 100 numerów do wyboru? W sumie czy jest sens funkcjonowania takiego programu? pewnie teraz prawie nikt tego nie ogląda, a co dopiero głosuje na numery przez co lecą wciąż te same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mag. "GTC" moim zdaniem się wypalił. Nowa oprawa jest beznadziejna, wszystkie paski lecą, jak by w zwolnionym tempie. Formuła chyba jest taka sama, jak dawniej. Gdyby nikt tej pozycji nie oglądał, to już byś jej nie znalazł w ramówce. Dzisiaj bardziej na topie są mag. w stylu "VIVA QUIZ". Jeśli chodzi o muzykę, która tam się pojawia - bez komentarza. Amerykańska papka z domieszką niemieckiego POP-u. Wart oglądania jest tylko mag. "VIVA SOUNDS", "VIVA CLUB ROTATION", "NEU" i "VIVA PUR" w VIVA AUT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6.00 Viva Wecker

10.00 Viva Sounds

11.30 Super Charts

12.30 Viva Sounds

14.00 -20.15 programy z mtv i seriale to samo co na viva germany (niewielkie przesunięcia czasowe) na viva de jest kupe reklam w postaci dzownków (jamba) na viva aut tego nie ma . no i ok. 2.00 Night Sounds

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 10:00 rano jak VIVA SOUNDS leci i na VIVIE DE i VIVIE AUT to wtedy lecą klipy powiązane jakimś tematem i lista jest taka sama (chociaż nieraz na VIVIE AUT pokażą więcej klipów, bo mają krótkie reklamy), a np. w VIVA SOUNDS na VIVIE AUT o 12:30 (gdy na VIVIE DE leci VIVA QUIZ) lecą różne klipy. Klipy na VIVE AUT i DE nieraz lecą te same (ale z opóźnieniem czasowym np. nieraz na AUT zaczyna się klip "X", to na DE się kończy lub odwrotnie) choć nie zawsze lecą te same, bo ostatnio w SMS GURU widziałem fajny klip i pomyślałem, że zaraz na VIVE AUT w VIVA SOUNDS poleci, a tu lipa, bo okazało się, że puścili inny klip, więc różnie z tym bywa... ;/

 

@Sentence, Kiedy jest emitowany VIVA PUR? Nie mogę ostatnio na ten program trafić. O 20:15? W który dzień tygodnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6.00 Viva Wecker

10.00 Viva Sounds

11.30 Super Charts

12.30 Viva Sounds

14.00 -20.15 programy z mtv i seriale to samo co na viva germany (niewielkie przesunięcia czasowe) na viva de jest kupe reklam w postaci dzownków (jamba) na viva aut tego nie ma . no i ok. 2.00 Night Sounds

Od 10:15 przeważnie leci specjalne wydanie "VIVA SOUNDS", w którym można znaleźć dużo klasyków ('00 w górę...).

Ale VIVA Sounds na VIVIE AUT to 100% VIVA czy Planet Viva Spezial (jak na Vivie DE) ? :)

oo i czy lecą te same klipy i odcinki co na Vivie DE

Nie rozumiem za bardzo pytania. "VIVA SOUNDS", to "VIVA SOUNDS". Normalna playlista. W VIVA AUT lecą te same klipy, co w VIVA DE, ale ułożone w innej kolejności (to się tyczy specjalnego wydania "VIVA SOUNDS" w VIVA DE\AUT). W VIVA AUT zawsze leci więcej klipów, rzecz jasna dlaczego...? Jeżeli leci w VIVA DE "VIVA QUIZ", a w VIVA AUT "VIVA SOUNDS", to lecą różne klipy na obu stacjach (tak jak poprzednik wspomniał), ale czasami trafia się taki sam układ (2\3 klipów).

@Sentence, Kiedy jest emitowany VIVA PUR? Nie mogę ostatnio na ten program trafić. O 20:15? W który dzień tygodnia?

We wtorki leci "VIVA PUR", czyli dzisiaj.

Przeniesiono. Kontynuuję dyskusję w odpowiednim wątku.

Początek może jest fajny nowej vivy, zobaczymy jak będzie później, ale wg mnie będzie to samo co na wersji niemieckiej - denne kreskówki i 50 klipów mielonych na antenie cały czas :)

Zapoznaj się z ofertą muzyczną VIVY DE, a później wnioskuj. Na VIVA DE\AUT można podczas każdego magazynu wypatrzeć masę premier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...