Skocz do zawartości

VIVA Deutschland i VIVA Austria


przemyslaw-broc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A wracając do tematu Niemiecki Dance jest na wiele wyższym poziomie niż Disco Polo .

Jak już wspomniałem nawet nie ma co porównywać :wink: niebo a ziemia.

 

Niestety nie widoczny w mediach - ale pewnie popularny .

A czy to nie jest tak, że taka muzyka znikła wraz z tym całym procesem amerykanizacji jaki zafundował Viacom :?:

 

Osobiście ubolewam, że nasze rodzime stacje, nie będąc zależnie od żadnych amerykańskich wielkich korporacji dają ponieść się temu komercyjnemu [beep]u i emitują go z własnej nieprzymuszonej woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znikła bo się po prostu wypaliła jednak rozwinęły się inne gatunki i nurty wywodzące się bezpośrednio z muzyki tamtych lat. Taki Hardstyle wywodzący się z HardTrance(artyści tego gatunku byli wtedy bardzo popularni np Cosmic Gate) jest teraz bardzo popularny. No youtube można zobaczyć że ostatnio powstał wysyp teledysków do tej muzyki. (np

)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie ??? Lato 2002 Mega Hit Cover na mojej dzielnicy ( W UPC była Viva De brak PL bo UPC miało udziały w MTV PL itd )

 

Pamiętam! :brawo: Zajefajne!!! Taka muza już nigdy nie wróci... A te [beep]y mają to w archiwum i nie puszczają!!! :censored::crazy::censored::crazy:

 

 

 

 

ehhh....

 

No youtube można zobaczyć że ostatnio powstał wysyp teledysków do tej muzyki. (np http://www.youtube.com/watch?v=vb36V_7x ... re=related )

 

Na jakim kanale najczęściej grają taką muzę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z którego roku pochodzą te kawałki? Przypuszczam, że mieszczą się w latach 1998-2001?

No youtube można zobaczyć że ostatnio powstał wysyp teledysków do tej muzyki. (np http://www.youtube.com/watch?v=vb36V_7x ... re=related )

 

Na jakim kanale najczęściej grają taką muzę?

Podczas weryfikacji wystąpił błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z którego roku pochodzą te kawałki? Przypuszczam, że mieszczą się w latach 1998-2001?

 

Widać że jesteś osobą młodą :)

 

Dune - Electric heaven 1998

Westbam - selebration generation 1994

cosmic gate - the drums 1999

 

najlepsze moje lata... lata młodości :jupi: he, he... z Love Parade co roku

 

ehhh...

 

 

 

 

KLASYK, HISTORIA TECHNO!!!

 

 

mój ulubiony kawałek... :wink:

 

jeszcze w 2002 roku można było coś znaleźć ciekawego...

 

A teraz... http://pl.wiktionary.org/wiki/g%C3%B3wno

 

I te [beep]y mają to w archiwum i nie puszczają! Tego nie mogę przeżyć... Że te klipy istnieją nie zostały zniszczone a nikt tego nie emituje do :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę że viva germany zawsze była lepsza technicznie od viva pl ,jako pierwsza viva ze wszystkich zaczeła nadawać w 16/9 3 lata temu ,wtedy głównym formatem vivy de był 4/3 ale pozycje takie jak viva live ,vasta i reklamy można tam już było oglądać od czerwca 2009 w prawdziwym 16/9 z wss ,viva de główny format czyli 4/3 miała do końca marca 2011 ,kiedy całkowicie porzuciła ten format i zaczeła wszystkie programy nadawać w 16/9 ,szkoda tylko że sprawy z ramówką wyglądają tam dużo ,dużo gorzej niż 3 lata temu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że jesteś osobą młodą :)

 

Dune - Electric heaven 1998

Westbam - selebration generation 1994

cosmic gate - the drums 1999

 

Ale nie chodzi o mój wiek. Po prostu w latach 1997\1998-2001 takich belek używała VIVA, które widzimy w klipach, dodanych przez Twą osobę na YT. Wychodzi na to, że teledysk "Westbam - Selebration Generation" nagrałeś kila lat później. Masz bogate archiwum. Dobrze, że udostępniasz :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że teledysk "Westbam - Selebration Generation" nagrałeś kila lat później.

 

Teledysk "Westbam - Selebration Generation" mógłbym nagrać nawet teraz z najnowszą belką VIVY gdyby tylko ta stacja skłoniła się go wyemitować. Nie ma znaczenia z jaką belką został nagrany. Gdy klip powstał belka na topie była taka

gdy VIVA zmieniła belkę na inną co jest normalne w wielu stacjach muzycznych klip został nagrany właśnie z tą nową na tamte czasy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam złe wieści. Dzisiaj o 12:00\12:30 (?) w VIVA AUT zamiast mag. "VIVA SOUNDS" wyemitowano angielski program "BEAT TV", tłumaczony za pomocą napisów na niemiecki. Czy to oznacza, iż VIVA AUT zrezygnowała z muzyki o tej porze? W VIVA GER planowo o tej godz. leciał mag. "VIVA QUIZ". Dopiero o 13:00 rozpoczęła się pozycja "VIVA SOUNDS" w VIVA AUT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA niemiecka na Facebook zablokowała mnie za to że wstawiłem kilka linków z klipami z przed lat :lol2::lol2: Z dopiskiem że "brakuje mi tego" oczywiście w języku angielskim. Odpisali coś po szw... o spamie i koniec pisania na obu VIVACH na fejscie bo polska wersja także mnie zablokowała. Uczuleni są na dawne czasy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...