Skocz do zawartości

turboBOX+ (ADB ITI-5720SX)


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bolero, peen - dziękuje za odpowiedz

 

mam jeszcze pytanie odnośnie sposobu nagrywania a dokladniej rezerwowania miejsca przez turbodekoder

na 250gb nastawiając np 10filmow po 2 godziny w hd dekoder odrazu rezerwował miejsce (sygnalizacja w %) na dane nagrania

czy w turbo jest tak samo, czy moze dekoder rezerwuje miejsce na dysku w momencie rozpoczęcia nagrywania danego programu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że nadawcy za bardzo nie lubią nadawać na kanałach HD teletekstu - szczególnie na HB. Nawet TVN nie nadaje nie wiedzieć dlaczego, ale chyba oznacza to powolny zmierzch technologi TXT. Zresztą do czego ona teraz służy? Praktycznie do nadawania reklam konkursów SMS-owych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kiedyś TXT to służył do szybkiego poznania wiadomości, wyników sportowych, pogody, programu TV, a teraz praktycznie do napisów służy. Co do napisów HBO w TXT to w USA TXT nigdy nie istniał więc z taką trudnością przyszło im wdrożenie tychże napisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zauważyłem że to chyba przez ruter z neta jak włacze to sie tak dzieje ostatnio miałem kabelek (skretke) od dekodera odłączony

a teraz od paru dni był wpiety

A ruter mam pod orange fredom i jak nie korzystam z neta i np na noc to wyłączam wtyczke z 230V

tylko że kiedyś kabelek miałem zawsze wpiety a sie tak nie działo chyba ze teraz jest jakiś inny soft w turbaczu że jak sie skapnie że ma dostep do neta to wyskakuje tak jak pisałem testing 11 i sprawdzenie aktualizacji

musze to jeszcze obadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfrze jest tak samo. Nie wiem czy jest to takie złe, ponieważ od razu widać, że coś nie tak z nagraniem. Wyobraź sobie sytuację, że oglądasz film nagrany kilka tygodni wcześniej i w środku masz 40 min przerwę, a film już nie jest emitowany i nie można ponownie nagrać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam problem z pobraniem softu Turbo, chociaż kilka razy już był wysyłany sygnał. Taką miałem informacje z Biura obsługi abonenta.

 

Dekoder aktywowałem 4 dni temu. Tło jest niebieskie z logo JAVA i Osmosys. Nie jest to grafika softu Turbo.

Wszystkie kanały poprawnie działają.

Opisze dokładnie jakie jest aktualnie ustawienie w dekoderze:

Na wejściu ANT-1:

LNB-1 Hotbird , LNB-2 Astra

Siła - 83 %

Jakość - 34 %

Odbieram kanały N z satelity Hotbird oraz kanały FTA z Astry. Kabel jest podłączony do tego wejścia.

Konwerter to monoblock z jednym wyjściem antenowym.

 

Na wejściu ANT-2:

LNB-1 Hotbird , LNB-2 Astra

Siła - 0

Jakość - 0

Wejście to jest wyłączone w menu i ustawieniach dekodera.

Żaden kabel nie jest podłączony.

 

W czym może być problem ?

 

Wielokrotnie wyłączałem z zasilania dekoder. Potem pojawiał sie komunikat Testing11 , poszukiwanie nowego oprogramowania.

W ustawieniach tez próbowałem ręcznie aktualizować dekoder, ale po przeszukaniu dostępności softu pojawiał się komunikat: Nie znaleziono nowszej wersji oprogramowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...