Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z kolei bym wolał, aby stacja TVP3 w całości była kanałem lokalnym. Bo stacja ta lata temu powstała chyba z tym właśnie założeniem, prawda?

Było też założenie,że wszyscy Ci, na których spoczywa obowiązek abonamentowy go płacą. Niestety u mnie pasmo lokalne to głównie jakieś programy z Lublina, Poznania itd. Szczerze to ja dziękuję za takie pasmo lokalne- mnie nie interesuje drugi kraniec Polski włączając pasmo lokalne. Inna sprawa,że moim zdaniem nie ma u mnie moim zdaniem czym wypełnić programu przez 18-24 godziny. 

Miejsce na sport w TVP3 jest, tylko moim zdaniem ten lokalny, niższe klasy rozgrywkowe różnych dyscyplin sportowych. Obecna sytuacja z transmitowaniem sportu ogólnopolskiego może być przejściowa dopóki TVP SPORT nie wejdzie na MUX. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pod wieczór była transmisja z Lekkoatletycznych Mistrzostw Polski, o 18:42 wystartowała sztafeta 4x400m, biegną, a po 2-giej zmianie... ciach! Wiadomości lokalne, bo wybiła 18:45  :D

Ja bardzo dziękuję, za takie transmisje, no czuć ducha sportu, tak czuć że aż śmierdzi. A w tym czasie w TVP2 powtórki seriali, na złe i na dobre... a kiedyś, no dawno to było, taki sport na TVP2 to była normalka.

Edytowane przez TomPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei bym wolał, aby stacja TVP3 w całości była kanałem lokalnym. Bo stacja ta lata temu powstała chyba z tym właśnie założeniem, prawda?

Ja też wolałbym aby taka Trójka właśnie była - może z nową formułą stacji coś się zmieni. Poza tym tematyka krajowa pasmach lokalnych to jeszcze pół biedy - najgorsze jest pasmo wspólne które nadaje się tylko na śmietnik historii.

A propo ośrodków to nasz kolega @Frontowiec w swoim blogu pod tym linkiem opisuje jak jest w Niemczech - śmiało można to sobie porównać z tym co mamy w naszym kraju: http://wedlugfrontowca.blogspot.com/2018/02/59-osrodki-regionalne-w-niemczech-jak.html

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki ośrodki regionalne nie będą w stanie móc wyprodukować całodziennego własnego pasma, to to pasmo wspólne będzie. A jak tu czytałem to niektórzy chcą 11 godzin pasma lokalnego. Fajnie, tyle że niech najpierw ośrodki dostaną pieniądze na to by te 11 godzin to był faktycznie konkretny program... bo jak na razie to w co niektórych stacjach produkcja własna ogranicza się do serwisu informacyjnego, jednego programu publicystycznego i ewentualnie jakiegoś magazynu, a cała reszta w paśmie to powtórki z innych anten TVP albo ewentualnie telezakupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat TVP3 Szczecin zaczęła ostatnio bardzo dobrze zarządzać swoją ramówką, gdzie mamy np. godzinny przegląd wydarzeń dnia ''Kronika Obraz Dnia'' (a w nim m.in. rozmowa z gościem, serwis sportowy oraz serwis kulturalny), kilka wydań ''Kroniki'', interwencyjny ''Wokół Nas'' oraz kilka programów o regionie typu ''Pomerania Ethnica'' czy ''Zapiski Łazęgi''. Natomiast oprawa graficzna TVP3 Szczecin jest zdecydowanie inna od tej, które mają pozostałe OTV - jest bardziej regionalna, pokazująca np. Stocznie Szczecińską czy Wały Chrobrego niż zimowe góry, które pokazują pozostałe OTV zamiast swoich regionalnych miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem zmiany w TVP3 mogą wejść najwcześniej zaraz po świętach, choć z drugiej strony Biuro Reklamy pisało mi o zmianach już w marcu. W rozpisce przy tym komunikacie oferta pasma wspólnego jest już skastrowana tylko do lokomotyw stacji: http://centruminformacji.tvp.pl/36124426/wiosna-najlepsze-seriale-i-programy-tylko-w-telewizji-polskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezygnacja z wieczornych serwisów informacyjnych jest raczej bardzo złym pomysłem. A co do przeniesienia ''Studia Lotto'' z TVP Info do TVP3, to jest akurat bardzo dobry pomysł - już od bardzo dawna powinni przenieść ''Studio Lotto'' do TVP3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo z tą rezygnacją to jak na razie są plany i nie wiadomo czy to wejdzie w życie. A sprzeciw może być bo się te wieczorne programy, szczególnie o 21:30, traktuje jako podsumowanie dnia. Na pewno do końca marca zmian nie ma.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezygnacja z wieczornych serwisów informacyjnych jest raczej bardzo złym pomysłem. A co do przeniesienia ''Studia Lotto'' z TVP Info do TVP3, to jest akurat bardzo dobry pomysł - już od bardzo dawna powinni przenieść ''Studio Lotto'' do TVP3.

No nie wiem. Z tego, co kojarzę, to chcą postawić na pasma poranne i popołudniowe. A to są trzonowe pasma każdej TV informacyjnej. Jeszcze 18:30 ok, ale serwis o 21:30... Są jakieś statystyki oglądalności tych wieczornych serwisów lokalnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem prawdopodobnie TVP3 zrezygnuje z serwisów lokalnych o 20:00 i 21:30. W zamian za to być może do TVP3 przejdzie "Losowanie Lotto" nad czym trwają już rozmowy.

I to jest bardzo dobra wiadomość. Wieczorne serwisy bardzo często to sztuka dla sztuki, lepsze byłyby wiadomości flesz. Lotto powinno raz na zawsze zniknąć z TVP Info, gdzie tylko przeszkadza i zajmuje cenny czas w ramówce. Spodziewałem się właśnie, że tak się to skończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOTTO w ogóle powinno zniknąć z TV. Kto to dzisiaj ogląda? Transmisja LIVE na stronie Totalizatora wystarczy. Pieniądze wydawane na czas antenowy przeznaczyć na wygrane lub polskich sportowców. Pokazywanie tego w TV miało sens wiele lat temu. Ale dzisiaj...

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...