Skocz do zawartości

ME w siatkówce mężczyzn w Turcji


andi12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:evil: nie oglądałem tego meczu bo na jednym tv "Taniec z gwiazdami" a na drugim tata z mamą oglądali wesele mojej siostry na DVD. Na nic zdały się argument, że to ja płace abonament :/ dobrze, że jutro będzie powtórka.

Hehe a ja wczoraj jak lew wywalczyłem TV na 19:30 :) . Polacy zagrali wspaniały turniej. Zagumny klasa sama w sobie. No i......ja nie rozumiem jak MVP został Gruszka, który przez cały turniej jakoś mnie irytował :), naprawdę, wiele razy (Zwłaszcza na początku turnieju) albo go blokowali albo w aut posyłał piłki..A wczoraj tak się napalił na punkt w jednej akcji, że zamiast puścić przechodzącą na naszą stronę piłkę na aut to kropnął ją...w aut. A potem słyszę MVP....Piotr Gruszka! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne nagrody indywidualne otrzymali :

najskuteczniejszy: Antonin Rouzier (Francja)

rozgrywający: Paweł Zagumny (Polska)

atakujący: Aleksander Wołkow (Rosja)

serwujący: Jurij Biereżko (Rosja)

blokujący: Wiktor Josifow (Bułgaria)

odbierający: Stephane Antiga (Francja)

libero: Hubert Henno (Francja)

 

Jedna nagroda według Mnie jest niesprawiedliwa, najlepszym blokującym powinien zostać albo Możdżonek albo Pliński.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trener Daniel Castellani odleciał na 2 tygodnie do Argentyny na odpoczynek i ma wrócić do Polski 2 października na start rozgrywek ligowych.

Już 25 września rozpoczynają się ME w siatkówce kobiet. Przeciwniczkami Polek w 1 rundzie będą zespoły Hiszpanii, Chorwacji i Holandii. Transmisje w Polsacie i Polsacie Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...