Skocz do zawartości

ME w siatkówce mężczyzn w Turcji


andi12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mistrzostwa rozpoczynają się już w czwartek, Polacy o 16.30 zagrają z Francją, kolejnymi rywalani będą Niemcy i gospodarze - reprezentacja Turcji. Do następnej rundy awansują po 3 zespoły. Polacy mają szansę na medal bo mają dość łatwą drogę do półfinału, ale wszystko może się zdarzyć a drużyna jest jednak osłabiona. Transmisje w Polsacie i Polsacie Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia! nie mówię o Polakach co wygrali mecz ale o realizację meczów! Ciężko się oglądało a realizatorzy jakby się opili... :/ kompletna amatorszczyzna... Polska z francuską flagą a Francja z grecką flagą... myślałem że tylko Amerykanie są zdolni do tego błędu ale widać że Turcy również...

cóż, gdyby Polsat byłby realizowany to wtedy poziom mistrzowski zaprezentowałby i to z HD ... :/ no cóż, cieszę się tylko że Polska wygrała z Francją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz nie był może rewelacyjny w wykonaniu naszej drużyny, ale zwycięstwo cieszy. Bardzo dobrze zagrał Jakub Jarosz który zastąpił słabego Piotra Gruszkę.

W grupie D po zaciętym meczy Bułgarzy pokonali Serbów 3:2 (21:25, 25:17, 19:25, 25:22, 15:11).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia! nie mówię o Polakach co wygrali mecz ale o realizację meczów! Ciężko się oglądało a realizatorzy jakby się opili... :/ kompletna amatorszczyzna... Polska z francuską flagą a Francja z grecką flagą... myślałem że tylko Amerykanie są zdolni do tego błędu ale widać że Turcy również... :)

 

flagi.jpg

 

jak widać FLAGI to PROBLEM OGÓLNOŚWIATOWY!

 

(sorry za OT, ale nie mogłem się powstrzymać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki innych spotkań :

Holandia - Finlandia 3:2 (25:21, 22:25, 28:30, 25:15, 18:16)

W tym meczu mała niespodzianka, słabo grający w tym sezonie Holendrzy pokonali solidnych Finów po bardzo zaciętym meczu.

Niemcy - Turcja 3:2 (26:24, 23:25, 25:22, 25, 30:32, 15:13)

Również bardzo zacięty mecz, jednak podopieczni Raula Lozano wymęczyli zwycięstwo z gospodarzami tutnieju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W meczu grupy C Gracja gładko pokonała Hiszpanię 3:0 (25:23, 25:20, 25:21), a w meczu grupy D Bułgaria pokonała Włochy również 3:0 (26:24, 25:22, 25:22). Włosi tylko w pierwszym secie sprawili kłopot Bułgarom, dwa kolejne sety to dominacja Bułgarów, wygląda na to, że ten zespół może być bardzo grożny w turnieju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak droga do półfinału jest otwarta, a w meczu z Niemcami bardzo dobrze zagrał Bartek Kurek który był liderem zespołu, dużo lepiej zagrał też Piotr Gruszka.

W innych spotkaniach zanotowano następujące wyniki :

Holandia - Estonia 3:1 (27:29, 25:19, 25:18, 30:28)

Słowacja - Słowenia 3:0 (25:20, 25:21, 30:28)

Serbia - Czechy 3:0 (25:22, 26:24, 25:14)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drugiej rundzie zagramy z Hiszpanią, Grecją i Słowacją, więc awans do półfinału wydaje się dość prosty, bo z Hiszpanią i Słowacją ostatnio wygrywaliśmy dość gładko, a dawno nie graliśmy z Grecją, ale ten zespół też możemy łatwo pokonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wygraliśmy i to cieszy

Co do gry Polaków to dla mnie jeden z gorszych na tej imprezie w ich wykonaniu, właściwie ten dreszczowiec tylko na własne życzenie, nie wiem czy ta gra wystarczy na Rosję lub Bułgarie /te zespoły obstawiam na półfinał / Nie pozostaje nic tylko trzymać kciuki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy jest możliwość obejrzenie ME w siatkówce mężczyzn za pośrednictwem Cyfry+ ??

Jeżeli masz Philipsa HD lub Philipsa HD PVR i jesteś w zasięgu DVB-T, to wtedy możesz obejrzeć ME w Polsacie. Jeśli nie masz żadnego z tych dekoderów, bądź nie jesteś w zasięgu NTC, wtedy pozostaje jedynie oglądanie Polsatu, ale analogowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ta gra wystarczy na Rosję lub Bułgarie /te zespoły obstawiam na półfinał

Niekoniecznie Bulgaria czy Rosja moze byc przeciwnikiem w polfinale :P Mozemy trafic na kogos z naszej grupy, bo o tym kto z kim zagra bedzie decydowalo losowanie.I lepiej zeby byl to ktos z naszej grupy z wiadomych wzgledow :D Dziwne te zasady z losowaniem, ale moga nam bardzo pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się ślizgamy na tych mistrzostwach

Co do awansu to nie był bym jeszcze do końca pewien mianowicie niech dziś Francja pokona Hiszpanie a Niemcy Słowaków a my zmoczymy z Grecją i czarno to widzę oby do takiego scenariusza nie doszło

Sorki sprawdziłem nawet jak wtopimy 3-0/czego nie dopuszczam/ to i tak w setach będziemy lepsi

Czyli półfinale graja Rosja, Bułgaria, Polska, Francja - mój typ

W losowaniu dopisze nam szczęście /jak w całej tej imprezie/ trafiamy na Francję - wymarzony scenariusz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...