Jump to content
Sign in to follow this  
RafiX

Atlas TV Montenegro (Czarnogóra)

Recommended Posts

Atlas TV to rozrywkowy kanał z Czarnogóry, nadający zagraniczne filmy i seriale. Stacja puszcza też sport (nie raz udało mi się natrafić na transmisje na żywo z lokalnych rozgrywek). Na stronie internetowej są zamieszczone prawa sportowe, jakie kanał posiada, jednak po datach widzę, że dawno nieaktualizowane :shock: Ale ja nie o tym :smile: Dzisiaj na tym kanale był jakiś filmowy maraton z polskimi filmami, niestety nie udało mi się podejrzeć tytułów (tak nudne były filmy, że ciężko było usiedzieć przed TV i tego pilnować :lol2:). Wiem tylko, że w filmach wzięli udział Zbigniew Zamachowski, Cezary Pazura i Jerzy Stuhr.

 

Parametry kanału: satelita Eutelsat W2 (16.0E), tp. F4 (12.600 GHz, pol. V, SR: 6771 FEC: 1/2), strona domowa: http://www.rtvatlas.tv

 

Parę zapów:

beztytuuhcy.jpgbeztytuu2snl.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli ktoś nie ma możliwości podejrzeć ten kanał przez satelitę , to jest też nadawany przez internet (stream we flashu na stronie) . Zauważyłem , ze dużo lub wszystkie filmy są nadawane z napisami (chyba nie stać ich na lektora) . Może to i lepiej , bo jak znowu puszczą jakiś polski film , to przynajmniej będę mógł bez problemów obejrzeć . Teraz leci jakiś po francusku , nie kojarzę co to może być za film .

 

EDIT: Oferta programowa jest ciekawa . Mam pytanie , czy godziny na programie (na ich stronie) są takie same jakie są u nas, czy jest jakaś różnica czasowa (+1 czy -1) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meczów EPL nie pojawią na tym kanale bo są pokazywane drogą naziemną poprzednio mieli prawa do Bundesligii i też w czasie meczów pokazywali inne programy również RTK z Kosowa z 16-tki pokazywała ligę angielską też w tv naziemnej .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niedzielny mecz WBA - Manchester United byl pokazywany takze droga satelitarna, oczywiscie FTA - tak przynajmniej pisza na forum liveonsat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trudno w to uwierzyć niestety ja z powodu wyjazdu nie sprawdzę ale liczę na Was użytkowników tego forum aby tą sprawę wyjaśnić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie.

Kanał można dość łatwo odbierać.U mnie w Warszawie działa bez problemu na antenie 70 cm.Na sobotę zapowiadany jest hitowy pojedynek Arsenal-Liverpool o 13.45.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry za post pod postem.

I chyba koniec ligi angielskiej na Atlas Tv jeśli chodzi o satelite w poprzedniej kolejce mecz był tylko naziemnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...