Jump to content
Sign in to follow this  
RafiX

Atlas TV Montenegro (Czarnogóra)

Recommended Posts

Atlas TV to rozrywkowy kanał z Czarnogóry, nadający zagraniczne filmy i seriale. Stacja puszcza też sport (nie raz udało mi się natrafić na transmisje na żywo z lokalnych rozgrywek). Na stronie internetowej są zamieszczone prawa sportowe, jakie kanał posiada, jednak po datach widzę, że dawno nieaktualizowane :shock: Ale ja nie o tym :smile: Dzisiaj na tym kanale był jakiś filmowy maraton z polskimi filmami, niestety nie udało mi się podejrzeć tytułów (tak nudne były filmy, że ciężko było usiedzieć przed TV i tego pilnować :lol2:). Wiem tylko, że w filmach wzięli udział Zbigniew Zamachowski, Cezary Pazura i Jerzy Stuhr.

Parametry kanału: satelita Eutelsat W2 (16.0E), tp. F4 (12.600 GHz, pol. V, SR: 6771 FEC: 1/2), strona domowa: http://www.rtvatlas.tv

Parę zapów:

beztytuuhcy.jpgbeztytuu2snl.jpg

Jeżeli ktoś nie ma możliwości podejrzeć ten kanał przez satelitę , to jest też nadawany przez internet (stream we flashu na stronie) . Zauważyłem , ze dużo lub wszystkie filmy są nadawane z napisami (chyba nie stać ich na lektora) . Może to i lepiej , bo jak znowu puszczą jakiś polski film , to przynajmniej będę mógł bez problemów obejrzeć . Teraz leci jakiś po francusku , nie kojarzę co to może być za film .

EDIT: Oferta programowa jest ciekawa . Mam pytanie , czy godziny na programie (na ich stronie) są takie same jakie są u nas, czy jest jakaś różnica czasowa (+1 czy -1) ?

Meczów EPL nie pojawią na tym kanale bo są pokazywane drogą naziemną poprzednio mieli prawa do Bundesligii i też w czasie meczów pokazywali inne programy również RTK z Kosowa z 16-tki pokazywała ligę angielską też w tv naziemnej .

Niedzielny mecz WBA - Manchester United byl pokazywany takze droga satelitarna, oczywiscie FTA - tak przynajmniej pisza na forum liveonsat.

Trudno w to uwierzyć niestety ja z powodu wyjazdu nie sprawdzę ale liczę na Was użytkowników tego forum aby tą sprawę wyjaśnić.

Nie.

Kanał można dość łatwo odbierać.U mnie w Warszawie działa bez problemu na antenie 70 cm.Na sobotę zapowiadany jest hitowy pojedynek Arsenal-Liverpool o 13.45.

Sorry za post pod postem.

I chyba koniec ligi angielskiej na Atlas Tv jeśli chodzi o satelite w poprzedniej kolejce mecz był tylko naziemnie.