Skocz do zawartości

Ferguson Ariva 200


artek85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Póki nie będzie żadnego meczu na tymże kanale to nie będę w stanie tego sprawdzić.

 

Nie będę się męczył powtórkami Ekstraklasy.

 

Ale - nie sprawdzałem jeszcze jak działa teraz dekoder, jeżeli Philips PVR HD też chodzi.

 

Jeszcze jedno - obraz na kanałach SD jest znacznie gorszy na Fergusonie, aniżeli na Philipsie. Szumy w porównaniu do Cyfrowego Tworu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno - obraz na kanałach SD jest znacznie gorszy na Fergusonie, aniżeli na Philipsie. Szumy w porównaniu do Cyfrowego Tworu.

 

Totalna bzdura. Nie umiesz ustawic TV i tunera. Obraz z Arivy w porownaniu z tunerami HD z C+ to niebo a ziemia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki nie będzie żadnego meczu na tymże kanale to nie będę w stanie tego sprawdzić.

 

Nie będę się męczył powtórkami Ekstraklasy.

 

Ale - nie sprawdzałem jeszcze jak działa teraz dekoder, jeżeli Philips PVR HD też chodzi.

 

Jeszcze jedno - obraz na kanałach SD jest znacznie gorszy na Fergusonie, aniżeli na Philipsie. Szumy w porównaniu do Cyfrowego Tworu.

Po co piszesz ze cos dziala skoro nawet nie sprawdzales czy cokolwiek dziala... :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki nie będzie żadnego meczu na tymże kanale to nie będę w stanie tego sprawdzić.

 

Nie będę się męczył powtórkami Ekstraklasy.

 

Ale - nie sprawdzałem jeszcze jak działa teraz dekoder, jeżeli Philips PVR HD też chodzi.

 

Jeszcze jedno - obraz na kanałach SD jest znacznie gorszy na Fergusonie, aniżeli na Philipsie. Szumy w porównaniu do Cyfrowego Tworu.

Po co piszesz ze cos dziala skoro nawet nie sprawdzales czy cokolwiek dziala... :crazy:

Crazy?

 

Działa już z 8 godzin bez zacięcia, a oglądam różne kanały C+Sport, Eurosport, Eurosport 2 - wcześniej zacinały, teraz ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Jako że jestem tu nowy i pierwszy raz przedstawię się. Mam na imię Wojtek i jestem z woj łódzkiego - WITAM :smile:

Nabyłem ARIVĘ niecały m-c temu. Kupując ten sprzęt przeczytałem całe forum od 1 do ostatniego post, i stwierdzam ze zakup był jak najlepszy.

Póki co tuner mi się nie zacina, nie blokują mi się kanały, wszystkie kanały (mam TNK) chodzą bez zarzutu - obraz jest bardzo wyrazisty a łączę się przez SCART. Moje pytanie sprowadza się do jednego elementu którego nie mogę rozgryźć: chcąc nagrać jakikolwiek program na pendriva (8 Gb) wyskakuje mi komunikat : "usb speed too low to action" czy ktoś może pomóc w tym temacie. Posiadam soft v.1.02B1 i raczej nie zamierzam go aktualizować do nowszych bo stwierdzam że im nowszy tym większe problemy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcąc nagrać jakikolwiek program na pendriva (8 Gb) wyskakuje mi komunikat : "usb speed too low to action"

 

Masz za wolny pendrive do nagrywania, o czym z resztą mówi ten komunikat. Trzeba kupić jakiś szybszy (taki z prędkością zapisu powyżej 9 MB/s) lub zainwestować w dysk twardy USB.

 

Vochomurka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź.

mam kolejne pytanko:

kupując TNK, zaktualizowałem listę w tunerze. Ustawiłem swoją własną listęz kanałami PL i w dalszej kolejności zagraniczne (łącznie 45). Na początku kanały były ustwione w kolejności jak chciałem i tak byłu przypisane do klawiszy (TVP1-1; TVP2-2; TVN-3; TVN7-3; DISCOVERY-4 itp.) Coś się musiało się stać nie tak ponieważ wyskoczyły jakieś wysokie kanały (liczby) kolejność moja pozostała tak jak wprowadziłem - ograniczę się do powyższych 4 ( TVP1-1052; TVP2-42; TVN-1; TVN7-2; DISCOVERY-405) Jak mogę powrócić do poprzedniego ustwienia (lista była już kasowana i wyszukałem kanały na nowo ale to nic nie pomogło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź.

mam kolejne pytanko:

kupując TNK, zaktualizowałem listę w tunerze. Ustawiłem swoją własną listęz kanałami PL i w dalszej kolejności zagraniczne (łącznie 45). Na początku kanały były ustwione w kolejności jak chciałem i tak byłu przypisane do klawiszy (TVP1-1; TVP2-2; TVN-3; TVN7-3; DISCOVERY-4 itp.) Coś się musiało się stać nie tak ponieważ wyskoczyły jakieś wysokie kanały (liczby) kolejność moja pozostała tak jak wprowadziłem - ograniczę się do powyższych 4 ( TVP1-1052; TVP2-42; TVN-1; TVN7-2; DISCOVERY-405) Jak mogę powrócić do poprzedniego ustwienia (lista była już kasowana i wyszukałem kanały na nowo ale to nic nie pomogło)

 

Spróbuj wyłączyć LCN, kolego: Menu->System->inne->LCN->"wyłącz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy też macie problemy z EPG? Mi zamiast dzisiejszgo programu wyświetla na następny dzień, a ten dzisiejszy jest niedostępny :( Jak zrobić, aby wyświetlał dzisiejszy? Dodam, że błędnie wyświetla tylko menu wywołane przyciskiem EPG. Te wywołane info działa dobrze. Dodam, że mam soft 1.04B3, czyli nie najnowszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupić okulary.

Generalnie nie ma co porównywać niskobudżetowych dekoderów C+ (i innych platform, bo chyba żadna z nich nie oferuje porządnego sprzętu, a w największym badziejstwie króluje polsat) z Arivą 200. To tak jak byś porównywał tico z mercedesem.

Heh. Ale ja mam gorszy obraz na Arivie, na Philipsie jest o wiele lepiej. W moim przypadku badziewie to Ferguson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...