Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Działa na "wolnym" nie działa na dedykwanym tunerze bo nie zaktualizowali listy, tak ciężko pojąć?

PS. Knowledge 16/9 (co było do przewidzenia bo jest też wersja HD choć nie u nas), Entertainment niestety 4/3. Fajnie z tym Geographic SD 16/9 tylko czy kosztem ujednolicenia ramówki spora część materiału na Nat Geo HD nie będzie w wersji SD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytrynek też mam ten sam problem na fergusonie 8800 hd. Brak kanałów kodowanych..Ponowiłem wysłanie uprawnień i kazano ustawić mi na kanał TVP Info

 

Z czystej ciekawości pytam, bo jestem poza domem: ma ktoś Fergusona 8800-8900+ splitter i świecą mu wszystkie kanały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytrynek też mam ten sam problem na fergusonie 8800 hd. Brak kanałów kodowanych..Ponowiłem wysłanie uprawnień i kazano ustawić mi na kanał TVP Info

 

Z czystej ciekawości pytam, bo jestem poza domem: ma ktoś Fergusona 8800-8900+ splitter i świecą mu wszystkie kanały?

 

To nie miejsce na tą dyskusję, ale trudno.

 

Też miałem ten problem dziś rano. Trzeba wgrac najnowszego softa do Fergusona 1.31.3A i wszystko zadziała :-D .

Włącznie z kanałami BBC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danielpes5 a nie pomyślałeś, że C+ nie może się dogadać z Foxem odnośnie ceny???? Fox zadowolony, bo ma widzów z N i CP więc może podnosić cenę. C+ to nie N, który kupuje kanały na ślepo nie patrząc na to czy ich stać, przecież i tak bez przerwy na kredycie jadą.

 

Ja tam się cieszę, wreszcie będę mógł oglądać Top Gear, tylko dlatego, reszta mi zwisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kojak - ale przecież dogadali się w sprawie miejsca na tp. To nie można było od razu dogadać się w sprawie dołączenia. A tymczasem doszło do kuriozalnej sytuacji, w której konkurencja pobiera Foxa z transpondera Cyfry, która go nie ma w ofercie :/

Moim zdaniem możemy się czuć trochę oszukani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra dołączyła BBC bo cena była atrakcyjna. Po fiasku negocjacji z CP groziło im zamknięcie. A tak zeszli z ceny i się udało przetrwać.

Gdyby nie to Cyfra nic by nie dała. Taraz wszystko jest podporządkowane zakupowi Ekstraklasy. Nawet promocje mają dość słabe w porównaniu z tym co oferowali 12 miesięcy temu.

Nowe kanały będą zależne od kasy jaką wydadzą, ewentualnie, na zakup praw do polskiej piłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbujmy jak na razie działać drogą telefoniczną (National Geographic, National Geographic HD).

 

Dzwonilem do Fox i przyznali, ze brak sciezki angielskiej w NatGeo to ich "wina"/decyzja. Dlatego Cyfre mozna uniewinnic. Niestety nie potrafili mi powiedziec czy sytuacja sie zmieni. Dostalem adres e-mail, pod ktorym ktos kompetentny moze powiedziec dlaczego sciezki obcojezyczne zostaly usuniete. Ale ... w miedzyczasie, przypadkiem odkrylem, za National Geographic ma teraz sciezke "Oryginal" (czyli jezeli mamy Default=English to wlaczy sie po polsku). Poniewaz na innych jezykach mi nie zalezy, a z tym niewygodnym defaultem da sie zyc, zamykam sprawe.

 

Teraz, od rana, resetuje dekoder w nadzieji, ze pojawi sie BBC Knowledge. Obiecali 1 lutego. Chyba nie o 23:59? :)

 

30 min. pozniej: Niestety, po dodaniu BBC, NatGeo jest znowu tylko po polsku. Ten kto daje i odbiera, ten sie w piekle poniewiera.

 

Narzekac mozna pod adresem: foxlifepl(malpa)fox.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...