Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ja mam prośbę do moderatorów - kasujcie każdego posta o nowych pakietach z pytaniami o to czy komuś się coś zmieni jeśli pojawią się one przed 5 września.

 

Dojdą Wam kanały jeśli zmienicie pakiety :!::!::!::!::!::!: Operator tego nie zrobi chyba, że posiadacie pakiet bez dodatków, które będą w nowych pakietach, wtedy zmieni Wam się pakiet - tak myślę... o... nie powiem czy tak będzie na pewno, czy nie bo nie mogę, a sami zobaczycie 5 września gdy pójdzie oficjalne info.

 

Drążycie temat za wcześnie. Pojawił się artykuł lecz sama Cyfra+ o tym jeszcze nic nie mówi... poszło pare słów od współpracowników/pracowników C+ lecz i tak niewiele, potwierdzają oni abyście czekali cierpliwie, więc proszę - czekajcie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co wracamy do czasów prestiżu? Czyli Cyfra+ dla wybranych? Szkoda, bo myślałem, że nadal Cyfra będzie tania i atrakcyjna pod względem oferty. Nowy prezes i nowe czasy prestiżu, można będzie zapomnieć do komfortowym i Canal+ za 42zł miesięcznie.

Dekodery owszem mogliby wymienić na HD, bo to co oferują teraz to raczej szajs, pewnie za sam znaczek HD w logu będą sobie kazać płacić 10zł drożej jak nie więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ważny rok dla CYFRY+, jej operator, czyli Canal+ Cyfrowy sp. z o.o. obchodzi rocznicę 15 lecia swojego najważniejszego dziecka jakim są kanały premium Canal+. Myślę, że możemy się spodziewać w tym roku czegoś "smacznego". :D

 

Co ma z nimi być? Były zapowiadane? Nie przypomina mi się.

 

 

Nawiązując do spekulacji odn. Polsatów w N, komunikatu prasowego Polsatu.... rozmowy na ten temat są prowadzone Pawop... od wielu lat. :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie o to chodzi Cyfrze. Teraz już nikt nie będzie mówił, że Cyfra każe sobie dodatkowo płacić za kanały HD bo przecież będą "w pakiecie". Idealne rozwiązanie z punktu marketingowego. Widać, że Cyfra będzie się lekko wzorować do n-ki jeżeli chodzi o pakiety.

Przecież wszystkie pakiety n-ki bez promocji także kosztują 86zł. U nas odpowiednikiem tego będzie pakiet Optimum HD który wg nieoficjalnych informacji będzie po 84,90zł :!:

Mogę się założyć, że w jesiennej promocji możemy się spodziewać pakietu Optimum HD w cenie około 50-55zł przez cały okres umowy :)

 

Ooo... taiszo się pokazał. :) Witaj! :)

 

Benek - na chama zmieniać Ci nic nie będzie operator....

 

A witam, witam :wink: Ostatnio więcej czytam na forum niż się wypowiadam, ale ostatnie zmiany ponownie skusiły mnie do aktywności :) Coś czuje, że koniec roku może przynieść cyfrze wielu nowych klientów :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co wracamy do czasów prestiżu? Czyli Cyfra+ dla wybranych? Szkoda, bo myślałem, że nadal Cyfra będzie tania i atrakcyjna pod względem oferty.

 

Co ty gadasz, czytałeś co było wcześniej pisane? @ekhm pisał, że nie będzie podwyżki cen, a wręcz przeciwnie nawet. Oby tak było i oby w momencie kiedy przyjdzie mi przedłużać umowę (maj albo czerwiec) można było wziąć pełną ofertę bez HBO, OS i Cinemaxów za mniej więcej 60 zł tak jak mam teraz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwyżki cen nie będzie ale do tańszego pakietu nie wykupisz obecnych opcji z kanałami HD czyli aby oglądać kanały HD które dzisiaj mam do podstawowego przyjdzie mi zapłacić więcej za wyższy pakiet.To nie jest podwyżka ?Kanały SD z obecnego komfortowego mnie nie interesują a będę musiał za nie zapłacić chcąc mieć obecny odpowiednik HD Mix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, HD Mix i Canal+HD brane "luzem" mogli zostawić. A kto chciałby mieć wszystko np.Optimum HD+ to niechby faktycznie miał trochę taniej niż suma poszczególnych składników. Tak byłoby bardziej elastycznie dla klienta. Rozumiem, że chcą jak najwięcej nałapać ludzi na wyższe pakiety poprzez to przymusowe połączenie, ale chyba nie tędy droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na jakieś info, bo przymus brania HD z dekoderem SD to jakaś paranoja, no chyba że dadzą wszystkim abonentom Philipsa HD (na którym mi zależy)/ Philipsa PVR HD/ Pace HD/ być może jeszcze jakiś HD w spadku od jakieś francuskiej platformy :D

 

Mam mieszane odczucia odnośnie tego pakietu, ale zobaczmy co będzie w poniedziałek. Im oferta bardziej elastyczna tym lepiej, być może nowy prezes C+ ma zamiar wprowadzić platformę w HD tak na dobre i być konkurencją dla N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...