Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o uklad kanalow.

 

1 10892 HTVP1 POLSKI polski

2 10892 HTVP2 POLSKI polski

3 11488 HTVP INFO INFORMACJA polski

4 11278 VTVP HD POLSKI polski

5 11393 VTVN POLSKI polski

6 11393 VTVN24 INFORMACJA polski

7 11393 VTVN 7 POLSKI polski

8 11158 VTV4 POLSKI polski

9 10796 VTELE5 POLSKI polski

10 11487 HPULS POLSKI polski

 

Taki jest teraz uklad na oficjalnej stronie.

Nie uwazacie, ze jest to jednak pewne niedopatrzenie?

 

Na litość boską, nowy układ kanałów jest od dzisiaj. Żądasz od nich aby stronę internetową aktualizowali w momencie wprowadzenia zmian w dekoderach? Daj im chwilę. Zresztą dla mnie ważniejsze aby wszystko dograne było najpierw w dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek: BRAWO CYFRA+. Doskonały ruch.Także dla wahających się z zamówieniem Cyfry+ z powodu braku Polsat. Ja akurat do nich nie należę,ale z Polsatem lepiej :brawo: .Mój Technisat wyłapał nowe programy w mig (+ EPG ). TVN-y ( 4,7 itd.)także bez problemu są ,gdzie ( u mnie ) były. A jest szansa na Polsat HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blue_voyager,

No wyobraz sobie ze tak. Zmiana kanalow nie jest wprowadzana "z niecnacka". Coz za problem przygotowac wczesniej strone z nowymi kanalami i zrobic przekierowanie w momencie wprowadzenia zmian? Tak kazda powazana firma dziala.

 

Dial tworzacy witryne internetowa wyraznie sie nie popisuje. I to nie pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie, że im mniej osób wie o takim ruchu jakim jest dołączenie kanałów konkurencji tym bezpieczniej dla prowadzonych rozmów i lepiej dla efektu jaki taki ruch może wywołać. Niech któryś pracownik firmy odpowiadającej za stronę www wypuści parę z ust, kicha. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, dla kazdej firmy wazni sa oddani klienci. ktorzy moga duzo placic, ktorzy sie pobija w obronie jej czci oraz pozwalaja sobie zeby firma plula w twarz.

 

Mniej wiecej wyglada to tak, gdyby rzucono kawal miesa na podloge mowiac przy tym: masz nazryj sie, zamiast podac go ladnie na talerrzu na czystym obrusie.

 

Ciesz sie kliencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak przesadzasz, najważniejsze jest jednak to co możesz oglądać na swoim telewizorze a nie to, że nie ma ikonki Polsatu w ofercie na stronie Cyfry. Wszystko się pewnie pojawi jeszcze dziś a pojutrze przecież strona znów ulegnie zmianie bo będzie repakietyzacja.

Należy się cieszyć, że oferta programowa Cyfry plus powiększyła się bez dodatkowych opłat.

 

P.S. Jak chcesz się odstresować i pośmiać to wejdź na forum "N" i poobserwuj sobie nerwowe zachowania admina :P wyobraź sobie jaki musi być kocioł tam w siedzibie ITI, jak nakrzyczeli na admina każąc mu zrobić wszystko żeby tej informacji było jak najmniej :)

 

Aktualizacja: cały czas prace trwają o czym świadczy komunikat na stronie Cyfry:

http://www.cyfraplus.pl/cyfra_przeprogr ... derow.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....Pytanie jest inne- jak to się wszystko będzie miało do ceny pakietów w przyszłości...Na razie Cyfra zgarnia wszystko.Nadal nie rozumiem dlaczego Cyfra lokuje wszystkie bajkowe kanały w Komfortowym+.Oprócz Minimini czy ZigZap nie ma nic innego w Podstawowym+ a przecież dzieci to nie tylko te 3-letnie czy 16-letnie...

 

A to nie wiesz o tym, że na dzieciach się nie oszczędza. A najbardziej właśnie dziurę w brzuchu potrafią "wiercić" te nastolatki a nie te młodsze. Póki co jestem na etapie MiniMini więc nie jest źle. Cyfra doskonale zna prawo rynku dziecięcego i dlatego tak rozdzielone jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz rację, to jest niepowazna firma, trzeba składać wypowiedzenia. Co tam, że nowe kanały dołączyli, ważne że strona internetowa nieaktualna. Straszne!!! Bo przecież normalny abonent zamiast telewizji oglada stronkę. Zadowolony?

 

blue_voyager masz absolutnie rację ! Skąd tu tyle malkontentów :x:?: Dla mnie najważniejsze sa programy. A że dowiem się o nowych nawet po kilku dniach.... bez znaczenia. Z resztą... wystarczy wpaść na to Forum albo na stronę Sat Kurier raz dziennie aby sprawdzić "newsy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...