Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18.35 - telefon do działu technicznego - dlaczego w pakiecie Kompakt na stronie oferty Cyfry jest AXN HD oraz w komunikacie, że ma być we wszystkich oprócz Start - a u mnie w zwykłym kompakcie nie ma na 47 - tylko w SD na 2.... Po długiej konsultacji u dwóch kierowników - rzeczywiście jest poważna sprzeczność, już kierownicy wyjaśniają z odpowiednim działem kto tu wprowadził w błąd klientów. Na wszelki wypadek konsultant przesłał jednak uprawnienia na axn hd w moim zwykłym kompakcie.

Rodacy, użytkownicy Kompakta - do dzieła. Telefonujcie do techniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem teraz jeszcze raz do działu technicznego. Powiedział, że AXN HD tylko w opcji dodatkowej. Na moje pytanie dlaczego wobec tego na stronie i w ICA jest, że w moim pakiecie Canal+ Optimum AXN jest w wersji HD po krótkiej konsultacji z kimś stwierdził, że nie wie dlaczego tak jest i że to pewnie błąd systemu. Stwierdziłem, że wprowadzają klientów w błąd a on na to, że jak chce to mogę złożyć reklamację na wadliwe działanie ICA. Lecą se w kulki totalnie:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na poprzednich stronach pisał, że nie wie czemu ludzie chcą FOX. Dlaczego? Bo ma wiele znanych i lubianych seriali, mnie osobiście by się przydał ze względu na Simpsonów i Family Guy ;)

 

Przy okazji mam pytanie, ale nie wiem czy dobry wątek wybrałem, jak coś, to niech moderatorzy przesuną:

Pytanie do abonentów nieposiadających opcji HBO: macie ją odkodowaną teraz? Bo ja jej nie zakupiłem, a w pakiecie CANAL+ Start mam ją odkodowaną. Promocja czy jakiś błąd w uprawnieniach dla mnie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...