Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piszesz

Na Pace HD na razie się nie da.

Moim marzeniem jest aby na tunerach Cyfry Polsatu Nk-1 można było samemu edytować listy kanałów.. Bo ja nie chce np. na nr TVP-1..

Można było skanować satelity wpisywać samemu wartości a nie być zdany na odgórne listy od operatora....

Coś takiego ma cyfra na strongach ale że tam jest ograniczone w pewnym sensie skanowanie satelit i jest to tuner SD .. tunery SD odchodzą powolutku do historii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowanie: Nagra MA (N3 - Cyfrowy Polsat), Conax (n, TNK HD, n na kartę), Viaccess PC 3.0 (TP), dwa identyfikatory testowe

 

To nie są żadne identyfikatory testowe. Poprostu w PMT we wpisie o Audio identyfikatory CAID 1803 i 1861 wpisane są jako CAID 0. Stąd całe zamieszanie i fonia FTA na tym kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewne. Na spam.org jest news o tym.

 

Może i tak ale oficjalnie też jest ;)

 

 

KOMUNIKAT PRASOWY

 

Warszawa, 25 listopada 2011 r.

 

KANAŁY TEMATYCZNE GRUPY TVN ODKODOWANE DLA WSZYSTKICH ABONENTÓW CYFRY+

 

Od 28 listopada do 28 grudnia wszyscy abonenci CYFRY+ będą mogli oglądać bez dodatkowych opłat kanały TVN Style, TVN Turbo, TVN 24, TVN CNBC i TVN Meteo

 

 

- Klienci, którzy w ramach abonamentu nie mają dostępu do kanałów grupy TVN, będą mogli bezpłatnie

przez miesiąc zapoznać się z ich ofertą programową obejmującą tematykę lifestylową i motoryzacyjną

oraz publicystykę i informacje - mówi Beata Ryczkowska, Dyrektor Wykonawcza Pionu Programowego spółki CANAL+ Cyfrowy.

 

To już trzecia tego typu promocja abonencka CYFRY+ w ostatnim czasie. Jeszcze do 30 listopada,

w ramach poprzednich akcji promocyjnych, klienci platformy mogą bezpłatnie oglądać kanały MTV Polska, Comedy Central, Comedy Central Family oraz stacje Eurosport 2 i Eurosport 2 HD.

 

zr: Canal+cyfrowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy dobry dział ale uważam, że Cyfra tak naprawdę nie dała porządnej promocji na Święta. Co z tego, że TV 3D jak cena 137 jest powalająca.. co z tymi co chcą płacić mniej? Mam wielu znajomych, którzy chcą przejść do cyfry ale te promocję nie są powalające. Wszystko jest drożej niż przed świętami. Multiroom za 15 zł? To promocja? Widać, że cyfra patrzy na tych co mają KASĘ, a Ci co chcą kupić chociaż pakiet Optimum odrzuca nie dając nic... o przepraszam dają podwyżkę multiroomu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już trzecia tego typu promocja abonencka CYFRY+ w ostatnim czasie. Jeszcze do 30 listopada, w ramach poprzednich akcji promocyjnych, klienci platformy mogą bezpłatnie oglądać kanały MTV Polska, Comedy Central, Comedy Central Family oraz stacje Eurosport 2 i Eurosport 2 HD.

https://satkurier.pl/news/70516/kanaly-t ... udnia.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się nie podoba jakość obrazu TVP Info z transpondera Cyfrowego Polsatu (12,284 GHz), który już od jakiegoś czasu można oglądać na kartach Cyfry+. Rozdzielczość 640x576 i bitrate niewiele ponad 1 Mb/s to są jakieś kpiny :/

Chyba już lada chwila przekaz z transpondera Cyfry+ zostanie wyłączony, co sugeruje ten artykuł: https://satkurier.pl/news/70644/cyfra-ak ... -info.html

 

Uważam, że TVP Info z transpondera Cyfry+ jest w tej chwili jednym z najlepszych jakościowo kanałów SD w ofercie i po co to zmieniać na to ohydztwo od Cyfrowego Polsatu? :/ Niestety nie odbieram satelity Astra (i nie chce mi się z tym kombinować, bo talerz mam w trudnodostępnym miejscu i mrozy się zaczynają), więc pożegnam się chyba z TVP Info w dobrej jakości :( Chyba że Cyfrowy Polsat po zwolnieniu swojego transpondera z TVP2 podniesie jakość TVP Info (oby!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wasyl, w CP TVP 2 nie nadaje z tego samego transpondera co TVP Info. TVP 2 nadaje z 12,188 V, a TVP Info z 12,284 H. Nic nie wskazuje na to, aby jakość TVP Info z tp. CP się polepszyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...